چگونه خود را تغییر دهید HBO Max مشخصات کاربر تصویر


بسیاری از جریان خدمات ارائه پروفایل کاربری به صورت افراد مختلف در خانواده خود که برخی از آنها نیز شامل مشخصات و تصاویر. در اغلب موارد شما می توانید مجموعه ای از یک سفارشی مشخصات تصویر به افتراق بهتر و شخصی سازی حساب خود را از دیگران و HBO حداکثر اجازه می دهد تا شما را به انجام همان,, البته, با گزینه های محدود.

Netflix اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید بین Netflix اصل شخصیت ها و آیکون های کلاسیک دیزنی+ یکسان با شخصیت های دیزنی و نخست تصویری اختصاص generic تصاویر تنها. همانطور که برای HBO حداکثر آن تنها پشتیبانی از رنگ های مختلف حلقه هر چند که بهتر از Hulu (با استفاده از نام تنها) و Apple TV+ (حذف پروفایل در دسترس نباشد).

آن را بسیار روشن نیست چگونه به خود را تغییر دهید HBO Max نمایش تصویر اما هنگامی که شما می دانید که چگونه از آن آسان است. برای شروع راه خود را به profile switcher در iOS یا Android app. اگر برنامه خود بوت به سیستمهای صفحه بزرگ! اگر نه فقط ضربه بزنید مشخصات tab در پایین سمت راست و سپس “تغییر پروفایل” زیر نام خود را.

بعدی ضربه بزنید “مدیریت پروفایل” پس از آن ضربه بزنید و نام خود را. از اینجا, شما می توانید انتخاب کنید از یکی از چهار گزینه های رنگ HBO Max ارائه. به عنوان شما انجام دهد نام خود را به سوئیچ بیش به رنگ انتخاب شده خود را به تایید انتخاب. هنگامی که شما را لمس “ذخیره کنید.” اگر شما تغییر ذهن خود را ضربه بزنید “لغو” به جای.

گرفتن مشخصات ویرایشگر (سمت چپ) و تغییر رنگ (سمت راست).

اگر شما تعجب که در آن شما گزینه های دیگر هستند که این. در حالی که ناامید کننده آن را نیز تعجب آور با توجه به گسترده خواص HBO Max در فروشگاه. تصور کنید اگر خدمات ارائه شده مشخصات آیکون مانند دیزنی+ یا Netflix بکشد, این برنامه شامل برخی از نمادین ترین شخصیت ها ؟ ما می تواند “بازی تاج و تخت” آیکون های هری پاتر, آیکون “دوستان” آیکون و یا هر چیز دیگری جریان در HBO حداکثر. شاید که پایین آمدن خط لوله, اما در حال حاضر ما پنج رنگ حلقه را انتخاب کنید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>