Canadiens در پلی آف? تونی Marinaro تماس که “احمقانه ترین چیزی که من تا کنون شنیده ام”

این یکی از مزایای بازی در دور برای این تابستان استنلی جام حذفی نتیجه را به 2019-20 کمپین است که در آن به زندگی جدید به هاکی باشگاه در غیر این صورت از آن با یک ماه برای رفتن در این فصل به طور منظم.

بزرگترین ذینفع که جدید postseason زندگی است که بدون شک Montreal Canadiens که به پایین ترین نقطه کل (71) از هر یک از 24 تیم های است که واجد شرایط برای بازی در دور. به حبس شد بد تیم بازی کردن رشته که در حال حاضر شده است پرتاب حافظ زندگی با توجه به شرایط پیش بینی نشده از COVID-19 شیوع.

مونترال برنامه ریزی شده است به بازی پنجم-کشت پیتسبورگ پنگوئن یک بار postseason قالب آغاز می شود و به صورت یک نبرد دشوار در برابر سالم و استراحت گروه که هنوز هم ویژگی های سیدنی کرازبی و اوگنی Malkin و فقط چند فصل از حذف back-to-back جام استنلی عنوان. انتظار می رود که Canadiens, طرفداران و رسانه ها و هر کسی که علاقه مند در جایگزین ارزشیابی دوزبانه بلان و روژ خواهد بود به دنبال دلایل برای توجیه خود را متجدد postseason حضور.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون با دانلود من تیم برنامه

اما TSN 690 رادیو میزبان تونی Marinaro نبود داشتن هر گونه که آفتاب Habs بحث در اخیر NBC Sports بوستون زوم تماس با خودم و بوستون ورزشی در حال حاضر جیمز مورفی وقتی پرسیده شد که در مورد مونترال زندگی جدید است.

“ایستگاه من برای کار TSN 690 رسمی شریک Montreal Canadiens. ما هوا Montreal Canadiens ما ایستگاه رادیویی است. این فوق العاده است برای Montreal Canadiens. آن را بزرگ برای طرفداران. آن را بزرگ برای ایستگاه های رادیویی که من برای کار. آن را بزرگ برای من و این برای من نشان می دهد” گفت: انیمیشن Marinaro. “در حال حاضر شخصا چگونه من احساس می کنم در مورد آن ؟ من فکر می کنم این احمقانه است. [این] یک تیم است که از دست داده و هشت در یک ردیف در یک نقطه و در فرصت دیگری را از دست یکی دیگر از هشت در یک ردیف. در فرصت دیگری را از دست داد و پنج در یک ردیف.

“در فرصت دیگری را از دست داد سه در یک ردیف به پایان رسید و با 31 برد و 40 زیان. [آنها] باید در یک فرصت بازی در به واقعی آف? من فکر می کنم این احمقانه ترین چیزی است که من همیشه در زندگی ام شنیده ام. اینها استثنایی بار که برای استثنایی اقدامات است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من موافق نیستم با. من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه ما است که ما همه می خواهم هاکی پشت و که لیگ ملی هاکی می خواهید به عنوان بسیاری از بازارهای درگیر در مخلوط ممکن را امتحان کنید و ایجاد علاقه زیادی به عنوان امکان پذیر است و به تلاش و تولید به عنوان بسیاری از درآمد از دست رفته به عنوان امکان پذیر است. من در یک نقطه که در آن من فقط می خواهم ورزشی بازگشت. من به عنوان آنجا که من فکر می کنم این احمق من می خواهم ورزش را بیشتر از من فکر می کنم این احمق در صورتی که حس می کند.”

آن را قطعا باید حس را به هر کسی و هر کسی که دوست دارد و در حال حاضر نتواند NHL.

بیچاره Canadiens شد 10 امتیاز از یک نقطه حذفی وقتی NHL فصل به طور منظم در رفت و مکث ساخته نشده و این postseason در back-to-back سال و نه برنده سری حذفی در پنج سال زمانی که آنها در نهایت با توجه به بالا در برابر پنگوئن ها در این تابستان. با وجود تمام این, آنها ممکن است فرصت مبارزه با استراحت و سالم Carey قیمت در کوتاه سری در برابر پنگوئن گروه آینده یک استراحت طولانی.

یک پیروزی با حبس در بازی حتی می تواند در نهایت راه اندازی یک سری حذفی بین برونز و Canadiens. خودخواهانه که نمی خواهید برای دیدن کلود ژولین و Canadiens مطابقت با سیاه و سفید و طلا در یک سری حذفی است که می تواند کمک به rekindle یک رقابت که در حمایت از زندگی گذشته چند فصل?

تمام که می شود گفت آن را به سختی می شود به احساس می کنم مثل کم-کشت بازی در تیم های مانند Canadiens در واقع سزاوار منظم استنلی جام حذفی اسکله داده شده تا بسیاری از صداهای منتقد را مشاهده و شک و تردید در 24 تیم postseason قالب توسط NHL.

Canadiens در پلی آف? تونی Marinaro تماس که “احمقانه ترین چیزی که من تا کنون شنیده ام” در اصل به نظر می رسد در NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>