سرگرم کننده رقابت ممکن است دم در نسکار

Kyle Busch. تعقیب الیوت. Kyle Busch. تعقیب الیوت. Kyle Busch. تعقیب الیوت.

آن را کردم ؟ خوب. و رسیدن به آن استفاده می شود.

نسکار بازگشت بیش از 12 آخرین روز شده توسط 2019 جام سری قهرمان و نسکار محبوب ترین راننده. در حالی که الیوت انگشت وسط به Busch پس از Busch او را تبدیل به داخل دیوار در حالی که مسابقه برای دوم در دارلینگتون, on May 20 بزرگترین لحظه نسکار باز گشت آن را نیز به سادگی شروع Busch و الیوت تم.

بعد Busch به پایان رسید چشمگیر دوم در یک خطر ناک پایان به باران-تاخیر Xfinity سری مسابقه. پنج شنبه, الیوت نگاه رهبری به مطمئن شوید که کوکا کولا 600 پیروزی قبل از اواخر گودال تماس خراب کسانی که شانس. او در نهایت دوم به پایان رسید. Busch چهارم بود.

Busch برنده روز دوشنبه Xfinity سری مسابقه در شارلوت برای 97 برنده شدن در سری. یک روز بعد الیوت ضرب و شتم Busch به خط پایان در کامیون سری شکستن هفت شروع win streak برای Busch که به طول انجامید بیش از یک سال و توری $100,000 در کمک های خیریه در این فرآیند است. الیوت هم Busch علامت تجاری کمان پس از او پرچم شطرنجی.

آه و الیوت برنده پنج شنبه شب جام شارلوت سری عاقبت بیش از حد. ما به شما گفته بود ،

و این سلطه که بعید است به زودی. Busch بهترین راننده در نسکار و در بالای بازی خود را. الیوت بهبود یافته است هر سال در جام سری و Hendrick Motorsports ساخته شده است یک جهش عظیم در سال 2020 است. این می تواند سال است که الیوت حرکت می کند در گذشته دور از هشت در پلی آف.

او به احتمال زیاد خواهید بود در چهار نهایی با Busch.

آن را خیلی زود به تماس Busch و الیوت رقبای اما آنها حداقل در آغاز این مسیر در مسیر. یک رقابت باید دو طرفه و در حالی که Busch به جام سری عناوین که الیوت نمی کند الیوت گرفتن بهترین از Busch به تازگی. در صورتی که همچنان پس از آن که می داند که در آن این می تواند برود ؟

این می تواند بسیار سرگرم کننده بیش از حد. الیوت به سپاه از طرفداران آوازی و در علاوه بر این به بهترین راننده در سری Busch نیز بیشتر پلاریزه. اگر نسکار می خواستم برای ایجاد یک رقابت از هوا نازک Busch در مقابل الیوت ممکن است اولین انتخاب است.

تا کنون این بسیار آلی است. و این به دلیل این بوده است بسیار سرگرم کننده است.

کمتر downforce = بیشتر سرگرم کننده

شش ترکیب جام سری و Xfinity سری مسابقات طی 12 روز بیشتر تایید کرد که Xfinity سری تولید بیشتر سرگرم کننده مسابقه در intermediate آهنگ از جام سری کند با وجود بزرگتر تجهیزات نابرابری در سراسر این زمینه است.

چرا ؟ پاسخ بسیار ساده است. این Xfinity سری اتومبیل های به مراتب کمتر downforce از جام سری ماشین انجام و کامپوزیت بدن چیست Xfinity ماشین ها کمتر تحت تاثیر آسیب های جزئی از جام اتومبیل هستند.

حتما سری جام ری استارت هنوز بصری قابل توجه است. لحظاتی وجود دارد از سه و چهار گسترده ای مسابقه در روز شنبه و یکشنبه. اما آن لحظات اتفاق می افتد به دلیل جام رانندگان نیست به ظاهر در لبه کنترل در دور بعد از ری استارت.

و حتی زمانی که آنها downforce در اتومبیل می تواند با قرار وثیقه ، فقط نگاهی به این ذخیره Aric Almirola قادر به ایجاد در پنج شنبه شب. به هیچ وجه او را نگه می دارد خود را از چرخش خارج اگر وجود ندارد که همه downforce.

تماشای Xfinity سری رانندگان گریبان اتومبیل خود را در اطراف دارلینگتون Raceway در روز پنج شنبه بود و مراتب متفاوت تجربه بصری از جام سری مسابقه شب قبل از. شما می توانید ببینید که چگونه درایور سخت شد و نیاز به کار برای تعادل “رفتن سریع” با “نه توفنده.” قادر به دیدن رانندگان دو منظوره است که خط است و بخش بزرگی از آنچه باعث می شود مسابقه بسیار سرگرم کننده به تماشای.

اریک جونز حرکت تا 8 نقاط در 4 مسابقه

اریک جونز 21 در امتیاز جدول رده بندی پس از چهار مسابقه این فصل است. او در حال حاضر 13 در جدول رده بندی پس از پنج شنبه شب مسابقه با وجود اتمام 26th پس از یک پنالتی برای ایجاد حفره در خارج از گودال جعبه.

که بزرگترین پرش از هر کسی در بالا 20 در جدول رده بندی طی 12 روز. برعکس Jimmie Johnson تا به حال بزرگترین رها کردن. جانسون بود پنجم بعد از چهار مسابقه. پس از یک تصادف در اولین دارلینگتون نژاد و رد صلاحیت در یکشنبه شب جانسون در حال حاضر 16 در رده بندی است.

کوین Hoffman را امتیاز سرب بیش از سایر رقبا هنوز هم به نظر می رسد بسیاری مانند آن را از طریق چهار مسابقه. Hoffman بود 46 امتیاز جلوتر از Brad Keselowski در 10 پس از ققنوس. پس پنج شنبه شب او 108 امتیاز جلوتر از Kurt Busch.

Hoffman را به فاصله 15 بعد از ققنوس بود 68 امتیاز. پس از هشت مسابقه این 141. قوام در ادامه به 20 که در آن Hoffman در حال حاضر آگهی ریکی Stenhouse جونیور با 179 امتیاز. Hoffman شد 87 امتیاز جلوتر از Austin دیلون در همان نقطه پس از ققنوس.

کریستوفر بل هنوز هم در پشت Kyle Larson

همانطور که همه شما می دانید, Kyle Larson اخراج شد از سوار خود را در Chip Ganassi مسابقه در طول وقفه برای گفتن نژادی لکه دار کردن در طول یک مسابقه مجازی. و با وجود مسابقه فقط چهار مسابقه در سال 2020 لارسون است که هنوز هم جلوتر از پنج رانندگان است که آغاز شده و تمام هشت فنجان سری مسابقات این فصل است.

قابل توجه ترین از پنج کریستوفر بل. این Xfinity سری standout تلاش کرده است خود را تنظیم به جام سری در Leavine خانواده مسابقه. بل 111 امتیاز یا کمتر از 10 لارسون می کند از طریق چهار مسابقه.

چهار رانندگان دیگر با امتیاز کمتری نسبت به لارسون هستند کوری LaJoie, رایان Preece, Brennan پول و Quin Houff.

چهار پر-زمان رانندگان هیچ 10s بالا

سی و رانندگان در حال اجرا برای جام سری نقاط را شروع کرده اند تمام هشت مسابقه در سال 2020 است. فقط چهار نفر از کسانی که رانندگان در میانهی شب به ثمر رساند بالا 10.

بهترین از غیر top 10 دسته مایکل مک داول. او در 25 امتیاز رده بندی هر چند او فقط چهار امتیاز جلوتر از Larson خود را. سه نفر دیگر Preece پول و Houff.

Crazily به اندازه کافی Houff است که در پشت David Ragan در جدول رده بندی بیش از حد. Ragan زد دیتونا 500 و گل 33 امتیاز. Houff 30 امتیاز از طریق هشت مسابقه.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>