یانکی ها پخش مایکل کی برای تلفن های موبایل بر روی حداکثر Scherzer موضع که بازیکنان در حال حاضر در زمان قطع پرداخت

یک روز پس از اتباع آس حداکثر Scherzer منتشر شد بیانیه ای گفت MLB بازیکنان تا به حال هیچ دلیلی برای درگیر لیگ در بیشتر جبران کاهش یانکی ها پخش مایکل کی صدا کردن موضع.

Scherzer عضو اتحادیه بازیکنان هشت عضو اجرایی کمیته فرعی گفت: در بیانیه خود روز شنبه که بازیکنان در حال حاضر مذاکره قطع پرداخت در این نسخه از سرشکن حقوق. “وجود دارد هیچ توجیهی برای قبول یک 2nd قطع پرداخت بر اساس اطلاعات فعلی اتحادیه دریافت کرده است,” او گفت:.

[مرتبط: Scherzer همچنان به هدایت اتحادیه در یک جبهه متحد]

کی در زمان خود ESPN رادیو نمایش جمعه می گویند Scherzer نادرست است.

“یکی از چیزهایی که من می خواهم به تقویت و من در هر دو طرف. بازیکنان در حال گرفتن شانس با بازی در طول یک بیماری همه گیر صاحبان گرفتن مالی شانس” کی گفت. “اما هنگامی که بازیکنان و این چیزی است که حداکثر Scherzer گفت: زمانی که بازیکنان می گویند آنها گرفته ام قطع پرداخت … توقف! شما را نمی شود قطع پرداخت. شما کار کرده است. شما بازی نمی کند. شما سزاوار نیست برای دریافت پرداخت می شود. که همه به آن وجود دارد. به طوری که نه قطع پرداخت.”

کلیک برای عضویت اینجا را به اتباع بحث پادکست

اصلی کاهش پرداخت Scherzer شد با اشاره به معامله و مذاکره بین لیگ و اتحادیه در ماه مارس که سرشکن حقوق بازیکن. اما یک پیشنهاد اخیر از MLB صاحبان امر کاهش بیشتر حقوق قرار دادن آنها را به ردیف که در آن بالاترین پرداخت بازیکن می توانست حقوق خود را قطع است.

در زیر پیشنهاد جدید Scherzer را در اطراف $4.333 میلیون دلار خود را به 28,777,759 میلیون حقوق و دستمزد پایه. استفان عشق را فقط $5.313 میلیون از 35 میلیون دلار پایه حقوق و دستمزد.

کی معتقد اصلی معامله از مه نیست قطع پرداخت.

“شما می توانید استدلال” خوب آن را تضمین پول است.’ خوب صاحبان نیست قفل شما. ویروس قفل شما را,” او گفت:. “ما در حال بازی بیس بال به دلیل نگرانی های سلامت, چرا که مردم در حال مرگ هستند در سراسر کشور به میزان بیش از 100 ، 000 نفر است. لطفا همین حالا می گویند شما در زمان قطع پرداخت. شما نمی توانید یک پرداخت را کاهش دهد.”

کی اضافه شده است که او قرارداد به کار 135 یانکی ها بازی در این فصل برای بله شبکه اما گفت که او نمی خواهد به آن نگاه کنید به عنوان یک پرداخت قطع اگر بازی لغو شد و او بود پرداخت می شود.

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر اتباع اخبار:

یانکی ها پخش مایکل کی برای تلفن های موبایل بر روی حداکثر Scherzer موضع که بازیکنان در حال حاضر در زمان قطع پرداخت در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>