چرا نقب زدن نظرات به مسابقه بسیار مهم هستند

جو نقب زدن نیست پا به Cincinnati Bengals ازدحام در عین حال اما او در حال حاضر نشان داده شده است هم تیمی های جدید خود را دقیقا همان نوع از رهبر او است.

نقب زدن به حاکم Heisman برنده جایزه و شماره 1 انتخاب کنید در ماه گذشته پیش نویس NFL توییتی در جمعه 27 کلمات بیانیه ای که صحبت کرد حجم:

“سیاه و سفید جامعه به کمک ما نیاز دارد. آنها شده اند و بی سابقه برای بیش از حد طولانی است. باز کردن گوش خود را گوش دادن و صحبت می کنند. این سیاست است. این است حقوق بشر است.”

انجام کار درست همیشه آسان نیست.

انجام درست مهم است زمانی که شما به تازگی ضرب چهره از حق رای دادن در یک لیگ که انجام داده است آنچه در آن می تواند به سکوت کسانی که صحبت می کنند و بدون داشتن این امضا یک قرارداد و با حمایت ثروت در خط.

Joe Burrow was the No. 1 draft pick in April. (Photo by Getty Images/Getty Images)
جو نقب زدن بود شماره 1 پیش نویس انتخاب در ماه آوریل است. (عکس از گتی ایماژ/گتی ایماژ)

پس از مرگ جورج فلوید در دوشنبه شب در مینیاپولیس بازداشت پلیس را دیده ایم ورزشکاران واکنش نشان می دهند در رسانه های اجتماعی. به عنوان تصویری از فلوید شفاعت برای زندگی خود را با افسر درک چوین که دوخته زانو در Floyd, گردن, گسترش, بنابراین بیش از حد را خواستار تغییر دهید.

بنابراین اغلب ورزشکاران التماس برای تغییر هستند کسانی که مانند فلوید و Ahmaud Arbery و Breonna تیلور و دیگران بی شماری: سیاه و سفید.

در این مورد دیده ایم یک نیاز به تغییر خوش آمدید. بیشتر سفید NFL players — از جمله quarterbacks — نه فقط محکوم به قتل فلوید آنها گرفته ام همه چیز یک گام بیشتر است.

در چهارشنبه تگزاسی سوپراستار J. J. وات گفت: هیچ راهی برای دفاع از آنچه اتفاق افتاده است به Floyd خواستار آن را “نفرت انگیز”; تیتان کارفرمایی Ryan Tannehill توییتی که “هر کس سزاوار به احساس امن و محافظت شده در جوامع خود. … آن را بر ما به استفاده از صدای ما و اقدامات را که اتفاق می افتد.”

پنج شنبه, تام بردی ارسال شده یک نقاشی از فلوید خواستار عدالت با یک شکلک از نماز دست خود را Instagram داستان. آن بود که بیانیه دیگران ساخته اند اما این یک تقدیرنامه از لیگ قابل رویت ترین بازیکن.

روز جمعه جزر و مد تبدیل شده است.

فیلادلفیا ایگلز “بزرگترین ستاره های کارفرمایی کارسون Wentz و تنگ پایان ژاک Ertz و همچنین لاس وگاس اظهارات’ درک Carr ارسال شده دیگر بازتاب. گفت فلوید کشتن غیر ضروری بود یا بیش از حد نیست برای بحث در میان اکثریت قریب به اتفاق مردم; Wentz, Ertz و Carr صحبت در مورد نژاد تصدیق کرد که در حالی که آنها هرگز درک آنچه در آن می خواهم به راه رفتن را از طریق جهان به عنوان یک فرد سیاه و سفید آنها را ببینید که چگونه از آن همه برابر نیست.

“حتی نمی تواند درک آنچه در جامعه سیاه و سفید به تحمل روزانه” Wentz نوشت.

بدون رد حمایت از کسانی که اخیر بازیکنان ارائه آنها در حال تاسیس در NFL. بین آنها هفت Pro کاسه ظاهر. آنها در دوم قرارداد مالی آتی امن تا حد زیادی.

نقب زدن قطعا دارای یک اندازه گیری از کش داده شده و موفقیت خود را در سال گذشته در LSU اما او هنوز به بازی ضربه محکم و ناگهانی به عنوان یک حرفه ای. با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت او حتی رهبری یک تمرین با سینسیناتی نشده است.

آن را آسان و برای برخی کاملا منطقی برای نقب زدن به هیچ چیز گفت اگر گفت چیزی نیست و سبک خود را. در طول Heisman سخنرانی در ماه دسامبر نقب زدن برجسته فقر در بومی جنوب شرقی اوهایو منجر به دلار 500.000 در کمک های مالی به بانک مواد غذایی محلی.

فقر و گرسنگی هر چند بر مردم از هر نژاد. برجسته ناامنی غذایی نیست بحث برانگیز است.

گفت: در هیچ شرایط نامشخص است که جامعه سیاه پوستان در امریکا در طول تاریخ نبوده است و شنیده است که کمک نیست اما سیاست حقوق بشر متاسفانه حداقل برای برخی از. فقط به بررسی برخی از پاسخ به نقب زدن را صدای جیر جیر.

او همچنین یک معامله بزرگ از پشتیبانی از Bengals طرفداران و غیر Bengals طرفداران از کسانی که سپاسگزار او با استفاده از صدای خود را.

NFL در مورد شما را متوجه نمی نیست و معمولا در آن بازیکنان به خصوص QBs دیده می شود به عنوان مورد بحث است. قبل از سال 2018 پیش نویس گزارش شد که تیم تا به حال سوال در مورد UCLA کارفرمایی جاش روزن چرا که در میان چیزهای دیگر علاقه خود را در سیاست بود که تعبیر به عدم تعهد به فوتبال است.

زیرا همانطور که همه ما می دانیم که مغز انسان نمی تواند نگه داشتن اطلاعات در مورد موضوعات متعدد در یک بار.

Demonstrators gather to protest the death of George Floyd, a black man who died in police custody in Minneapolis, at the corner of 14th and U streets in Washington, Friday, May 29, 2020. (AP Photo/Evan Vucci)
تظاهرکنندگان جمع آوری در اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در گوشه ای از 14 و تو خیابان ها در واشنگتن روز شنبه, مه 29 سال 2020 است. (AP Photo/اوان Vucci)

نقب زدن در حال حاضر پیش نویس شده تا روز جمعه جیر نمی تواند صدمه دیده است پیش نویس خود را انبار. یکی امیدواریم که او آن را گفت حتی اگر ما از قبل پیش نویس است. اما او در حال ارسال یک پیام واضح و روشن است که در آن اخلاق خود هستند اما چه نوع از رهبر او است.

بعد جمعه میامی دلفین ها نوشته شده بیانیه ای از سر مربی برایان Flores, یکی از سه سر سیاه مربیان در لیگ; فلورس گفت: در بخشی که “بسیاری از افرادی که در پخش نظرات خود را در زانو و یا در استخدام اقلیت ها به نظر نمی رسد نظر در اخیر قتل این جوان سیاه مردان و زنان است. من فکر می کنم بسیاری از آنها بی سر و صدا می گویند که تماشای جورج فلوید, درخواست برای کمک به یکی از چیزهای وحشتناک است که آنها را دیده ام اما گفته می شود در میان خود را که در آن هیچ کس می تواند بشنود.”

واکنش برخی از طرفداران و یا ممکن است ضربه به کیف پول خود را گم می شود جو نقب زدن نیست آرام در روز جمعه. او آنچه او معتقد است که کار درست, امیدوارم, نشان خود را به هم تیمی های جدید شهر و NFL نوع رهبر او هدف بود نه فقط در این زمینه اما ،

براوو جو.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>