سریع ترین راه برای به اشتراک گذاشتن مکان خود را از طریق پیام بر روی آی فون خود را


اپل باعث می شود آن را ساده برای به اشتراک گذاشتن مکان خود را با خانواده و دوستان خود را با استفاده از ابزار ساخته شده را به “اطلاعات” صفحه برای هر یک از مکالمات موضوع در پیام. با این ابزار شما می توانید مکان فعلی خود و یا به اشتراک گذاری trackable زمان واقعی مختصات. اما در iOS همیشه یک چند پنهان کلاهبرداری به چیزهای ساده تر از آنها به نظر می رسد و این دقیقا به این مورد اگر همه شما باید انجام دهید این است که به اشتراک گذاشتن مکان فعلی خود را.

به جای تایپ کردن آدرس خود را به صورت دستی و یا غواصی به “اطلاعات” در صفحه گفتگو برای ارسال نقشه به محل سکونت خود را, شما می توانید با استفاده از یک خاص باعث عبارت با صفحه کلید خود را به همه چیز را سریع و بدون درد است. آن را با این نسخهها کار برای هر دو متون SMS و iMessages, اما وجود دارد چند مورد نیاز قبل از اینکه شما می توانید شیرجه رفتن به استفاده از آن:

  • شما باید با استفاده از بومی صفحه کلید QuickType. این بدان معناست که شخص ثالث کیبورد مانند Gboard کار نخواهد کرد. استفاده از صفحه کلید تلفن را به مطمئن شوید که شما با استفاده از “زبان انگلیسی (US)” در صورتی که زبان پیش فرض خود را.
  • و شما باید Predictive text را فعال کنید که شما می توانید از طریق Settings –> General –> Keyboard –> پیش بینی است. فقط مطمئن شوید که آن سوئیچ حالتها ،

در حال حاضر شما آماده برای ارسال مکان فعلی خود را با یک keyphrase ماشه.

در گفتگو موضوع مطرح کردن صفحه کلید و سپس نوع “من در هستم” و ضربه نوار فضا. پس از هدف قرار دادن فضا “فعلی” ظاهر خواهد شد به عنوان پیش بینی در بالای صفحه کلید است. ضربه بزنید که در آن فرد یا گروه شما پیام یا iMessaging ارسال خواهد شد یک نقشه با محل فعلی خود را دوخته و همچنین به عنوان یک نقشه های اپل با لینک جهت به منطقه شما.

متاسفانه ماشه عبارت تنها با این نسخهها کار در پیام اما این کار هموار می کند و می فرستد محل سکونت خود را سریع تر از هر گزینه دیگر است. وجود دارد چند چیز دیگر به یاد داشته باشید:

  • اگر “من” است اشتباه به عنوان “Im” ویژگی کار نمی کند. اگر شما با استفاده از “خودکار-تصحیح” آن را باید با اضافه کردن علامت به طور خودکار پس از هدف قرار دادن فضا.
  • شما همچنین می توانید نوع آن را بدون انقباض یعنی “من در هستم.”
  • شما می توانید ارسال “که در آن شما هستند ؟” به کسی که در پیام به طور خودکار به ارمغان می آورد تا “فعلی” گزینه در صفحه کلید خود را اگر آنها با استفاده از صفحه کلید سهام با اخباری در. آنها می توانند همان را برای شما انجام.
  • بعد از شما ضربه “فعلی” حتی اگر نقشه می فرستد و شما هنوز هم گیر با “من” خود را در فیلد متنی بنابراین شما باید برای حذف آن مگر اینکه شما می خواهید برای نوشتن چیزی پس از آن را هنوز هم.

اگر شما می خواهید به استفاده از روش سنتی برای ارسال مکان فعلی خود را ضربه بزنید و از سوی دیگر تماس با ما نام و یا گروه نام در پیام های خود را با نخ و سپس بر روی “اطلاعات.” در نزدیکی بالای صفحه شما می توانید شیر بر روی “ارسال موقعیت فعلی من” و یا حتی “به اشتراک گذاری محل سکونت من.” دومی خواهد سهم خود را در زمان واقعی محل سکونت برای یک ساعت تا پایان روز و یا به طور نامحدود. جزئیات بیشتر در مورد این گزینه ها:

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>