روزولت تیلور, 82, ایمنی در خرس’ 1963 عنوان تیم می میرد

روزولت تیلور یک ستاره ایمنی در شیکاگو خرس’ 1963 NFL قهرمانی تیم درگذشت. او 82.

این تیم گفت: او درگذشت جمعه اما از ارائه جزئیات.

همه طرفدار در سال 1963 زمانی که خرس برنده عنوان تیلور بازی اول خود را نه NFL فصل با شیکاگو 1961-69 ظاهر می شود در هر بازی. یک ballhawk او led لیگ در interceptions در سال 1963 با نه همچنین ساخت نرم افزار کاسه.

شیکاگو بود 11-1-2 در این فصل قهرمانی برنده تمام هشت بازی که در آن تیلور ساخته شده یک رهگیری.

او همچنین ساخته شده در نرم افزار کاسه در سال 1968. سال بعد او با برخورد به سان فرانسیسکو برای گارد Howard Mudd و صرف 2 1/2 فصل با 49ers پس از آن بود که واشنگتن ایمنی رایگان در سال 1972 است. ردسکینز از دست داد به میامی در سوپر جام این فصل با دلفین ها در پایان ایده آل خود را ضبط.

در تمام تیلور تا به حال 32 interceptions, 23 با خرس. او فرار سه برای touchdowns و همچنین به ثمر رساند در یک اشتباه بازگشت.

تیلور undrafted در سال 1961 از Grambling دانشگاه, جایی که او راه می رفت بر روی تیم فوتبال و یک ستاره تبدیل شد. ببر و سالن از شهرت مربی ادی رابینسون برنده اولین مدرسه SWAC قهرمانی در سال 1960 با تیلور.

تیلور پسر برایان شد در حال اجرا به عقب با خرس و لوایح بوفالو برای یک زمان کوتاه است.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>