آزادی مرا از من UFC قرارداد! – جونز دود در بیش از $30 m ‘وایلدر شماره ادعای

Jon Jones به نام ” دانا سفید به آزادی او را از خود UFC قرارداد پس از اصرار او برای “دئوتای وایلدر اعداد” برای مبارزه بعدی خود را.

سفید ادعا نور-قهرمان سنگین وزن جونز خواسته بود برای $30million به منظور گام به سنگین وزن و چهره مدعی فرانسیس Ngannou یک شکل شبیه به ساخته شده است که توسط بوکسور وایلدر برای دوم خود را با عنوان سنگین وزن تقلا در برابر تایسون خشم.

UFC رئیس جمهور سفید اضافه شده به خبرنگاران گفت: “ما باید پیام های متنی از Jon Jones. نه مثل من نمی تواند ثابت کند آنچه من میگویم درست است.

“اما من قصد دارم برای قرار دادن پیام های متنی خود را در مطبوعات است. من می توانم.”

جونز را تحت تاثیر قرار نمی, اما و اصرار او هرگز چنین خواسته به عنوان او در پاسخ به سفید در توییتر.

“اگر شما می خواهید به چوب به این نهفته است من می خواهم به چوب به دفاع از خودم,” او نوشت. “لطفا با وکیل خود شکارچی کمپبل انتشار کسانی که پیام های متنی.

“آیا نمی شود یک f***ing دروغگو شهرت من در حال حاضر گرفتن به اندازه کافی بازدید. من لازم نیست این گاو*** دانا.

“من هرگز خواسته Diante [sic] وایلدر اعداد. و چگونه در مورد پس Diante ساخت 30 میلیون, ما برای حل و فصل نیمی از آن است. پس شما گفت من بز و همه چیز.

“من حتی نمی توان نیمی از نیمی از آنچه Diante متحیر می سازد.

“اگر من شهرت باعث می شود شما به نادیده انگارند من تا این حد. فقط پیش بروید و آزادی مرا از من @Ufc قرارداد در دسترس نباشد.

“من مطمئن هستم که برخی از پروموتر در جایی خواهد بود بیش از شاد به من را انتخاب کنید تا.

“و اگر من می خواستم برای مقایسه پول به شخص دیگری من می خواهم مقایسه پول را به برادران [سابق NFL دفاعی lineman آرتور و آریزونا کاردینالز خارج linebacker چندلر].

“من می بینم دست اول راه NFL رفتار خود ورزشکاران قهرمان وجود دارد یک تفاوت بزرگ. من نگه داشته ام دهان من بسته حرفه ای تمام من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>