خود را بهینه سازی کامپیوتر اپل با 1200 ویژگی های زیر 40 دلار

کاربران مک می دانم چرا که عشق اپل. البته محدودیت وجود دارد. کل جهان از کلید های میانبر در دسترس نیست برای کاربر به طور متوسط.

که در آن MacPilot می آید. ترکیب عالی از قدرت یونیکس با مک سادگی MacPilot اجازه می دهد تا شما را به باز کردن بیش از 1200 ویژگی های بصری سهولت که شما را به عشق رشد کرده. این MacPilot 11: بهینه سازی نرم افزار برای مک (اشتراک طول عمر) به شما می دهد دسترسی به تمام این ویژگی ها برای زیر $40.

با تشکر از MacPilot شما هم اکنون می توانید تغییر عکس قالب فایل اضافه جداکننده و پشته به حوض, نمایش فایل های مخفی را در Finder, اجرا, تعمیر و نگهداری ابزار, ضامن, انیمیشن, استفاده از خود را به عنوان محافظ صفحه نمایش دسکتاپ و خیلی بیشتر با چند آسان سکته مغزی—بدون خط فرمان ابزار لازم است.

MacPilot همچنین به شما امکان بهینه سازی و تعمیر سیستم خود را با سهولت. شما هرگز به اجرا تعمیر و نگهداری اسکریپت دوباره. شما همچنین قادر خواهید بود برای پیدا کردن اطلاعات از کارت گرافیک و رم و سرعت اتوبوس و شماره سریال را با چند کلیک. می خواهید برای مشاهده لیست پورت های شبکه combos کلیدی و کدهای خطا? یک مشکل نیست.

MacUpdate به رسمیت شناخته ارزش MacPilot زمانی که به آن 4/5 امتیاز ستاره. Tech سفر می رود به جزئیات در: “مک خلبان ارتش سوئیس چاقو است که همه رابط کاربری سفارشی سازی ترکیب با سیستم های سفارشی و ترفند زیر هود تعمیر و نگهداری در یک بسته بندی مناسب.”

MacPilot 11: بهینه سازی نرم افزار برای مک (اشتراک طول عمر) در حال حاضر فروش فقط برای $39.99. مشترک شدن در امروز و صرفه جویی در 59 ٪ تخفیف لیست قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر پوشش از طریق Pixabay/Pexels

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>