تنها یک سایت حس می کند برای لیگ قهرمانان

این Atatürk ورزشگاه المپیک خواهد برای همیشه لطفا برای نگه داشتن جایگاه خود را در فوتبال تاریخ به عنوان محل برگزاری یکی از مهیج ترین لیگ قهرمانان اروپا فینال تمام وقت. در سال 2005 آن صحنه “معجزه استانبول” که در آن لیورپول آمد از یک نتیجهی 3-0 کسری به ضرب و شتم آث میلان.

متاسفانه Atatürk ورزشگاه المپیک ممکن است به زودی معروف برای چیز دیگری: نه مرحله بندی 2020 نسخه نهایی.

اگر نه برای COVID-19 شیوع یوفا نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد خواهد بود که در استانبول این آخر هفته آینده. لیورپول نمی خواهد درگیر در این مناسبت داشتن سقوط از رقابت در برابر اتلتیکو مادرید دو روز قبل از آن به تعویق افتاد و در یک بازی در آنفیلد شده است که به طور گسترده ای مورد سرزنش تشدید coronavirus مرگ و میر در انگلستان است.

تنها چهار تیم در حال حاضر واجد شرایط برای مرحله چهارم: اتلتیکو مادرید, پاری سن ژرمن, RB لایپزیگ و دلیر شکست آتالانتا. رئال مادرید و یوونتوس در حال حاضر رو به دور از 16 اولین پا کسری در حالی که بارسلونا و ناپولی هستند 1-1 با یک برگشت در نیوکمپ به طور بالقوه در انتظار.

لالیگا ممکن است برنامه ریزی اواسط ماه ژوئن راه اندازی مجدد همراه با دیگر لیگ های اروپایی اما چشم انداز بازی باقی مانده 23 مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سراسر این قاره بسیار غیر عملی است. دولت فرانسه ممکن است حتی اجازه PSG بازی خود را در بازی های باقی مانده در خانه با توجه به این واقعیت است که لیگ 1 در حال حاضر لغو مانده از آن فصل است.

اگر لیگ قهرمانان اروپا باید به طور معنی داری نتیجه گیری وجود دارد یک راه حل بهتر از استانبول و یا معجونی از مکان برای بازی های باقی مانده.

وجود یک کشور که در حال حاضر نشان داده توانایی خود را برای از سرگیری فوتبال در یک شیوه ای امن. یک کشور است که با استفاده از تست توده و یک رویکرد محتاطانه به پروتکل های ایمنی به طور چشمگیری کاهش خطر از برگزاری رویدادهای ورزشی.

که کشور آلمان است.

Could Lionel Messi and Barcelona join the rest of the remaining Champions League participants in Germany to finish the tournament? It's practical. (Photo by Eric Alonso/MB Media/Getty Images)
می تواند لیونل مسی از بارسلونا و پیوستن به بقیه باقی مانده لیگ قهرمانان شرکت کنندگان در آلمان به پایان مسابقات ؟ این عملی است. (عکس ها توسط اریک آلونسو/MB رسانه ها/گتی ایماژ)

روشن است که هیچ کشور اروپایی بهتر است به بازی بازی های زیبا بازی در حال حاضر. برای به حداقل رساندن خطر از گسترش این ویروس از طریق سفر آن را حس می کند برای رقابت به این نتیجه رسیدند در یک محل متمرکز.

اسپانیایی خروجی به عنوان گزارش نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نظر دارد برای از سرگیری on Aug. 8 در “اکسپرس” قالب. هنگامی که باقی مانده دور 16 مسابقات بازی های یک چهارم نهایی و نیمه نهایی خواهد شد تک بازی ها به جای دو پا کرد. معلوم نیست که در آن یک چهارم نهایی می شود اما چهار نهایی تحت این پیشنهاد خواهد آن را از نبرد در استانبول.

این طرح با توجه به عنوان نیاز به 2020-21 فصل به تاخیر می افتد و با بازیکنان داده می شود و بقیه در طول ماه سپتامبر. این پیشنهاد را گزارش نیاز به تایید نهایی در UEFA کمیته اجرایی نشست در ژوئن 17, اتفاقی, تاریخ لیگ برتر است که رسما برنامه ریزی برای بازگشت.

این “بیان” راه حل مشکل است و نه فقط برای مسائل مربوط به رقابت. ترکیه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز محاسبات رتبه نهم جهانی برای تایید COVID-19 مورد و 14 برای ویروس های مربوط به مرگ و میر. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای ترک Super Lig به recommence در اواسط ماه ژوئن اما بسیار وجود دارد شک و تردید در سراسر این جدول زمانی.

برگزاری یک نسخه از این قالب در آلمان خیلی بیشتر حس می کند. هنگامی که 2019-20 داخلی تعهدات در آلمان و انگلیس و اسپانیا و ایتالیا انجام شده است, لیگ قهرمانان نمایندگانی از این کشورها می تواند تشکیل جلسه در خانه بوندسلیگا. آنها می تواند قرنطینه و سپس بازی مسابقات باقی مانده در تسریع فرمت. در سناریوی ایده آل عمل می تواند به این نتیجه رسیدند تا پایان ماه اوت باعث تنها یک تاخیر کوچک به شروع مبارزات انتخاباتی جدید.

وجود یک احساس قوی در میان طرفداران که لیگ برتر باید اعلام شود باطل و از درجه اعتبار ساقط می شود. پان قاره مسابقه غیر ضروری به نظر می رسد وقتی که وجود دارد به مراتب بیشتر مسائل در دست در حالی که یکپارچگی این رقابت ها نیز در معرض تهدید است. (حتی اگر بازی مجاز است در کوتاه فرمت در پشت درهای بسته آن مشکل است برای تغییر قوانین میدوی را از طریق یک رقابت است. برنده خواهد برای همیشه لطفا برای یک ستاره با نام.)

برای همین دلایل مالی که بسیاری از اروپا و لیگ در حال تلاش برای راه اندازی مجدد تحت کمتر-از-شرایط ایده آل مردمی در یوفا و باشگاه اروپا انجمن (ECA) را حل کرده اند که نشان می دهد باید در.

آن را نمی خواهد در بدون موضوع, حتی اگر آن صحنه به طور کامل در آلمان است. این زمان ممکن است نیاز به پالایش این مرحله ممکن است به ناعادلانه لبه به بایرن مونیخ و RB لایپزیگ و معلوم نیست چگونه خوش آمدید خارجی فوتبال تیم خواهد بود و برای عبور از مرزهای اروپا در ماه های آینده.

اگر یوفا اصرار دارد که نشان می دهد می رود در آلمان می تواند بهترین راه حل برای ناقص وضعیت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر