Nick Foles می گوید عقاب نزدیک به هدر رفته مشهد ویژه در بازی NFC قهرمانی

از فیلادلفیا ویژه یکی از افسانه ای ترین نقش در تاريخ NFL چون عقاب از آن استفاده می شود در برابر پرستان باور نکردنی خود را در سوپر باول LII برنده شوید.

آن را تقریبا نمی مانند آن اتفاق می افتد.

Nick Foles در پادکست خود را با کریس Maragos ماموریت حقیقت گفت: عقاب تقریبا زد فیلادلفیا ویژه دو هفته قبل در NFC قهرمانی در بازی مقابل مینه سوتا وایکینگ ها که اساسا تلف آن است.

“در بسیاری از جزئیات در کتاب “اعتقاد” اما این یکی فکر نمی کنم وجود دارد” Foles گفت. “ما قرار بود برای اجرای فیلادلفیا ویژه در مقابل مینه سوتا وایکینگ ها و داگ به نام بازی.”

اما Foles گفت: او بیشتر از آن بازی NFC قهرمانی در درد پس از مصرف یک دنده شات اولیه از یک blitzing آنتونی Barr. در حالی که Foles بود قادر به آن را از طریق بازی و عقاب برنده 38-7 که دنده درد یکی از دلایل اصلی که چرا Foles پیشنهاد داگ Pederson به نگه دارید تماس بگیرید.

عقاب تقریبا زد فیلادلفیا ویژه در اوایل سه ماهه چهارم در طول بازی NFC قهرمانی در زمانی که آنها در حال حاضر 24-نقطه منجر شود.

ما در حال حاضر من فکر می کنم 31-7 چیزی مانند این که” Foles گفت. “من به صحبت داگ و من گفتم:” آه ما به آن نیاز نیست. ما با خیلی اجازه دهید آن را هدر ندهید.’ اما در واقع دلیل دیگری بود و من نگران تبدیل و در حال اجرا و تلاش برای گرفتن توپ. من نمی دانم اگر من قادر خواهد بود برای بلند کردن بازوی من و به نوبه خود و گرفتن آن را به دلیل دنده شات های قبلی در این بازی است.

به جای آن که عقاب نام یک بازی قرار داده است که Alshon جفری در حرکت و Foles آمار او در پایان منطقه 5-حیاط touchdown تصویب که تمدید منجر به 31 امتیاز و به ما نمره نهایی از 38-7. Foles گفت که تماشای آن touchdown بازی برگشت او می توانید ببینید که چقدر سفت او از درد.

پس از آن یک چیز خوب Foles در زمان دنده شات در اوایل که بازی. چرا که اگر Foles احساس خوب عقاب ممکن است اجرای فیلادلفیا ویژه دو هفته خیلی زود است.

“آن تقریبا اتفاق افتاده است و این یکی از آن لحظات صادقانه آن را احتمالا اتفاق می افتد اگر من دنده نیست کشتن من” Foles گفت. “از آنجا که آن را فقط روشن Linc در آتش است. آن را در حال حاضر احمقانه است. بدیهی است که فیلادلفیا ویژه شد افسانه ای بازی. من خوشحالم که ما از آن استفاده نمی کند پس از آن.”

آره Foles نیست به تنهایی. چه کسی می داند چه اتفاقی می افتاد اگر آنها تا به حال.

اشتراک و نرخ Eagle Eye پادکست:
اپل پادکست / Google Play / Stitcher / Spotify / Art19

برای دانلود اینجا کلیک کنید MyTeams برنامه توسط NBC Sports! دریافت پوشش جامع از تیم خود و جریان آگهی Sixers و فیلیز بازی به راحتی بر روی دستگاه شما.

بیشتر در عقاب

Nick Foles می گوید عقاب نزدیک به هدر رفته مشهد ویژه در NFC قهرمانی بازی در ابتدا در ظاهر NBC Sports فیلادلفیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>