Photo credit: James Conner - Twitter
عکس های اعتباری: James Conner – توییتر

از سلامت مردان

جیمز کانر در حال اجرا به عقب با Pittsburgh Steelers ارسال شده در یک سری از تمرین عکس به توییتر در این هفته نشان داد که چقدر پاره پاره او اخذ شده است در قرنطینه — با عضلات پشت است که هالک باور نکردنی به شرم. واقعا مرد به نظر می رسد مثل او در مورد به جوانه بال.

NFL ستاره رو انعکاسی در caption برای عکس, به دنبال بازگشت در سفر خود به فوتبال پس از مبارزه با سرطان در طول کالج فوتبال روز.

“به یاد اشک ریختن workin چون من نمی توانستم باور چگونه خسته بودم و چقدر قدرت و انرژی من از دست رفته” کانر در توئیتر نوشت: “بلکه اشک چون من خیلی خدا را شکر فرصت 2 & تا به حال این گزینه به سخت… نوع متفاوت از احساس. در حال حاضر من فقط در برخی از شیوه زندگی سالم vibes.”

کانر بود مبتلا به هوچکین لنفوم در طول 2015 فصل در حالی که در دانشگاه پیتسبورگ. “ترس یک انتخاب است,” او گفت: Pittsburgh Post-Gazette در آن زمان است. “من را انتخاب کرد نه به ترس از سرطان است. ما در حال رفتن به مبارزه و ما در حال رفتن به ضرب و شتم این چیز… من فقط آماده برای این چالش آماده به می گویند من یک بازمانده.” او اعلام شد, سرطان در سال 2016 و پیش نویس توسط استیلرز در سال 2017, جایی که او بازی کرده است که در حال اجرا از زمان.

پست درو مقدار زیادی از نظرات از پیروان بودند که نقل مکان کرد توسط کانر داستان و خود را تحت تاثیر قرار دستاوردهای — با مقدار زیادی از توجه کشیده به بازیکن اطلس-مانند پشت و شانه ها. که عادلانه است. آنها لعنتی خیلی سخت به دست.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی