دکتر والری ویلیامز Goss است پزشک از خدمات انسانی و یک درمانگر در عمل خصوصی که با این نسخهها کار در اورگان و نوادا. او تحقیقات خود را در منحصر به فرد مسائل نژادی, پورنو سیاه و سفید کودکان روبرو می شوند استفاده شده است در برنامه های مختلف در هر دو اورگان و نوادا. دکتر ویلیامز Goss نیز کار کرده است با تعدادی از کالج ها و ورزشکاران حرفه ای شده است و یکی از معدود مشاوران متخصص در فرهنگی خانواده و پدربزرگ و مادر بزرگ حقوق.

بیست و هشت سال پیش به عنوان یک زن ازدواج به یک آفریقایی-آمریکایی سابق نیروی هوایی گروهبان من تا به حال هیچ ایده که من باید جلو-صندلی پنجره به توهین به اعمال نژاد پرستی که طاعون جامعه خود را به صورت روزانه.

ما با هم به تماشای قتل های بی شماری بی گناه, سیاه, مردم او را با یک لنز از ترس و خشم است. من با یک لنز از ناامیدی. در حالی که ما می تواند بحث در مورد این اعمال وحشتناک, من هرگز نمی تواند به طور کامل درک آنچه شوهر من تا به حال برای مقابله با روزانه: کلیشه های اضافی به راحتی او را به مردم به منظور حفظ این دیدگاه که ساخته شده بودند پشت سر خود را زمانی که او یک مربی و یا آزار و اذیت پلیس. در حالی که ما به تماشای این چیزهایی که من هرگز نمی تواند به طور کامل درک تاثیر آن را بر روی او به عنوان یک فرد و یا یک پدر. من ساخته شده ذهن من اوایل که یکی از چیزهایی که من می تواند انجام شد و آموزش دیگران در مورد خود را نژادپرستانه رفتار است. من که کار بسیار جدی از لحظه ای که ما ملاقات کرد.

مادر من همیشه به من می گفت: آن است تا مردان به چوب برای زنان, مستقیم مردم به چوب برای افراد همجنسگرا و سفید مردم به چوب برای مردم رنگ. هنگامی که من یکپارچه به شوهرم در جامعه است که آنچه که من انجام داد. من را ساخته اند آن ماموریت من به آموزش به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در واقعی بی عدالتی در جوامع از رنگ. این درخواست من دیگر سفید مردم را به انجام همان. به عنوان من نوشتن در مورد تجربه من به عنوان یک فرد سفید احاطه شده امتیاز من نیز پاکسازی ترس که من برای خود من سیاه و قهوه ای ،

شوهرم بی اعتمادی ذاتی پلیس شد کمی بیشتر شخصی که من مطرح قهوه ای ما کودکان است. یکی از فرزندان من من خوش شانس به ارث از شوهر اول ازدواج و از سوی دیگر ما تا به حال با هم. در این نقطه من واقعا می دانستند که به منظور کمک به من و خانواده من تا به حال به این سخنگو برای تغییر, چرا که به عنوان تنها فرد سفید در خانواده هسته ای, من یکی که تا به حال به پرش بر روی کلیشه وقتی که من آنها را شنیده ام. و یا مقابله با مردم زمانی که من شنیده توهین به نظرات مردم در مورد رنگ. من یکی که تا به حال به مطمئن شوید که بچه های من بودند مشکل را عمدتا سفید مدارس برای چیزهایی که بچه ها گرفتن مشکل است. این کار من وقتی شنیدم نظرات نژادپرستانه در ورزشگاه به نوبه خود در اطراف و به مردم بگویید که آنها صدا نژادپرستانه و تلاش برای آموزش آنها در به همین دلیل آنچه که آنها غیر قابل قبول بود. کاملا به سادگی متوجه شدم زمانی که بچه ها کوچک بودند که این کار من به عنوان یک زن به صحبت کردن برای من قهوه ای ، آن بود که خانواده من را به دفاع از خود.

Protestors in New York gather behind a banner spelling the name of George Floyd, a black man who died in police custody in Minneapolis on May 25. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images)
معترضان در نیویورک جمع آوری در پشت یک بنر تلفظ نام جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. (عکس توسط Kevin Mazur/گتی ایماژ)

من پسر نایجل ویلیامز Goss شد پیش نویس به NBA. هنگامی که کلمه به اطراف کردم که پسر من بازی بسکتبال حرفه ای من شنیده مجموعهای از نظرات نژادپرستانه تبریک من برای داشتن یک پسر در حال بازی در یک عمدتا سیاه و سفید ، من تا به حال برای گفتن مردم بی شماری که پسر من است سیاه و سفید و سپس با استفاده از آن لحظات به آموزش حتی من نژادپرست مشتریان در مورد آنچه در کلمات خود و رفتارهای به معنای جهان و چه مضر بودند. من در معرض خطر کار من چند بار با مقابله با مردم در مورد نژادپرست نظرات آنها, اما من نمی توانست سکوت به خاطر آن بود که کار من به صحبت کردن. زمانی که نایجل شد بازی در گنزگا در 2016-17 چهار نهایی وجود دارد مردم نظرات در مورد او بودن “متفاوت” از آنجا که او یک دانشگاهی آمریکایی در حالی که همچنین در حال قهوه ای ورزشکار. من تا به حال به مقابله با آن دسته از افرادی که اظهار نظر در مقابل من روشن ساخت که آنچه آنها گفته شد نژادپرستانه و کلیشه ای است.

پس از نایجل شده است یک ورزشکار حرفه ای است و پول بیشتر و بهتر همه چیز او شده است توسط پلیس متوقف شد بیشتر خواسته بی معنی سوال در مورد جایی که او از ماشین به همین دلیل او رانندگی در آن منطقه که آیا او دارای مجوز از معمولی نژادپرستانه تجارب دیگر سیاه رانندگان از طریق رفتن. اما من نمی توانم قطع این رفتار. من نمی توانم آموزش افسر اذیت و آزار پسر من است. من نمی توانم بگویم پسر من چه می گویند و یا چگونه عمل می کنند به پلیس زیرا من به طور کامل آگاه است که او می تواند انجام هیچ چیز در همه و هنوز هم کشته شود. این واقعیت است که همه مادران قهوه ای صورت کودکان. مهم نیست که چه رنگ مادران و چقدر ما سعی کنید به قطع رفتار نژادپرستانه در موسسات کوچکتر مانند مدارس, بازی بسکتبال بازی ها و یا ورزشگاه ما می تواند به توقف پلیس از قتل بچه های ما و دور شدن با آن است. این واقعیت که فلج کننده است.

به عنوان یک مادر, من هنوز هم احساس درماندگی. به عنوان یک فرد سفید بخشی از یک ممتاز مسابقه من احساس قدرت و اجبار به آموزش. تا زمانی که افراد شروع به گفتن داستان از بی عدالتی ما شاهد هر روز به عنوان بازدید کننده در جامعه و به عنوان منزجر تماشاگران در ورزش کشتار مردم سیاه را همچنان تداوم به عنوان یک “سیاه موضوع است.” این مسئله برای مردم را حل کند. این مسئله برای بقیه از ما به کار از آنجا که ما در حال آنهایی که تداوم آن است. مانند این است که خشونت مورد زمانی که ما را سرزنش زن برای ماندن به جای سرزنش آزار دهنده برای سوء استفاده.

ما نمی توانیم انتظار مردم سیاه و سفید برای تغییر جامعه نگرش نژادپرستانه و یا متوقف کردن پلیس از قتل بی گناه بودند. چگونه می تواند ما انتظار داریم قربانیان این جنایات و یا جوامع خود را به انجام آن به تنهایی ؟ اگر سفید جامعه را یک پایه آن را نمی خواهد انجام شود. مردم سفید نیاز به گام تا نشان دادن خشم خود در برابر خشونت و حمایت از جامعه سیاه و سفید ارائه می دهد که جهان بسیار است. ما نیاز به رفتن به رهبران ما, ارتباط با ما, سفید ترکیبات و فشار برای تغییر. ما باید در خط اول جبهه. در حالی که آن است که یک سیاه و سفید “موضوع” به مردم رنگ بر اساس تاثیر آن است که یک موضوع را برای مردم به تغییر در خود را دارند. آن است تا به خانواده های بی گناه مردم رنگ که به قتل به مبارزه در این نبرد است. آن است تا برای بقیه از ما. به جای گفتن چقدر بد ما احساس می کنیم ما نیاز به انجام کاری.

این است که چگونه شما می توانید به کمک مردم سفید:

هنگامی که مردم در حال ساخت جوک های نژادپرستانه در کار نیست فقط می گویند: “این فقط یک شوخی است.” مقابله با منشاء شوخی است. هنگامی که مردم در حال صحبت کردن در مورد سیاه و سفید و قهوه ای مردم توهین راه مقابله با این رفتار. زمانی که ما محلی و رهبران دولت باید متحدان و متصل به سفید supremacist گروه را بهانه ای برای آنها آشکار نشان می دهد خشم در رسانه های اجتماعی و یا هر پلت فرم شما باید انجام آنها را پشتیبانی نمی کند. زمانی که ورزشکاران را عدالت اجتماعی مسائل جدی و اظهارات برای تغییر پشت آنها به جای عصبانی بودن در آنها برای داشتن یک نظر. زمانی که khezri طول می کشد یک زانو به جای خودشیفتگی و صحبت کردن در مورد چگونه بسیاری از مردم شما می دانید که مبارزه برای کشور ما واقعا سعی کنید به درک آنچه که او گفت: در مورد بی عدالتی او احساس می کند به عنوان یک عضو از جامعه و احساس دیگران که نیست احساس عدالت در زندگی خود را. گوش دادن به تجارب مردم رنگ ندارد فقط با استفاده از امتیاز خود را و قدرت به ترویج دروغ.

هنگامی که یک فرد کشته شده است در روز روشن در یک پلیس درگیری در عین حال یکی دیگر از بی معنی قتل خود را نشان می دهد خشم گرفتن و انجام کاری فعال. در نهایت از خودتان بپرسید: آیا شما به عنوان یک فرد باید به آموزش خود را سفید کودکان که در آن برای قرار دادن دست خود را اگر پلیس آنها را متوقف کند و یا چگونه با خیال راحت برای رسیدن به, بیمه, مدارک در ماشین تا پلیس فکر نمی کنم فرزند خود را برای رسیدن به یک تفنگ یا چه می گویند به منظور زنده ماندن ؟ دلیل این که شما لازم نیست که به انجام است که پس از آن نشان می دهد برخی از همدلی و حمایت برای کسانی از ما که فراموش. احترام به جوامع مختلف از خود و دفاع از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر دو عنصر کمک خواهد کرد که ترویج تغییر دهید.

من می تواند بی مبالات اگر من به اشتراک گذاری این راز و من می دانم که من چند فرهنگی خانواده را تایید کند. مردم از رنگ دیگر می خواهم به شنیدن این که شما بهترین دوست, سیاه و سفید است. یا که خود را با بهترین دوستان در دبیرستان بود ، یا که یک تفاوت وجود دارد بین “نوع” از مردم سیاه و سفید. این اظهارات در حال توهین و تاریخ به نسل های برده داری تعصب و تبعیض است. این اظهارات آنچه را جریان اصلی جامعه بر این باورند که زمان killing fields که سیاه و سفید و قهوه ای مردم در حال تجربه هستند به نحوی جدا از زمان ارزش های آمریکایی. نکته غم انگیز این است: این در حال حاضر ما ارزش های آمریکایی و آن است تا به افرادی که تداوم این ارزش ها را به آنها را تغییر دهید.

من می خواهم در تمام سفید من دوستان و خانواده به انجام این کار. من نمی خواهم به شنیدن “پسر یا دختر خود را با یک بچه” اگر او کشته شده است. همه این قربانیان بودند کسی پسر یا دختر. شاید ما می تواند به جلوگیری از یک دختر, قتل توسط پلیس اگر همه ما نشان می دهد برخی از تعهد به علت در حال حاضر. وجود دارد هیچ زمان بیشتری را هدر ندهید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی