LeBron James, Stephen Curry, Kevin Durant را بالا 10 فوربس بالاترین پرداخت ورزشکاران لیست


LeBron James, Stephen Curry و کوین دورنت پول بیشتری را دادگاه در حمایت از آنها در حقوق و دستمزد از تیم خود را. که جای تعجب است.

آن را به اندازه کافی پول به طاق آنها به 10 صفحه از مجله فوربس لیست بالاترین پرداخت ورزشکاران برای سال گذشته است.

LeBron پنجم است در $88.2 میلیون که $37.4 میلیون است حقوق و دستمزد (اگر چه فوربس لیست آن را به عنوان بسیار کمتر). Stephen Curry ششم است در $74.4 میلیون و دورنت هفتم در $69.3 میلیون.

گرد کردن بازیکنان بسکتبال در 20 بالا هستند راسل وستبروک در 12th (56 میلیون دلار) جیمز هاردن در 17 $47.8 میلیون و Giannis Antetokounmpo در $47.6 میلیون نفر است. به طور کلی 34 بازیکنان NBA در 100 بالا از جمله rookie صهیون ویلیامسون در 57 ($27.3 میلیون).

قهرمان افسانه ای تنیس راجر فدرر در صدر فهرست در $106.3 میلیون و او به دنبال ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو لیونل مسی و نیمار قبل از ما به LeBron.

با وجود همه کار می رود که به آنها فوربس برآورد شهرت کردن علامت. که گفت:, آن را می سازد سرگرم کننده بحث و رتبه بندی و همه ما می تواند استفاده از آن در حال حاضر.

LeBron James, Stephen Curry, Kevin Durant را بالا 10 فوربس بالاترین پرداخت لیست ورزشکاران در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>