دانیل Brunskill آماده به رقابت برای شروع مناسب گارد کار

دانیل Brunskill شروع بازی در سمت راست مقابله, مقابله با چپ و راست گارد در فصل گذشته. او همچنین در برخی از کار در مرکز در عمل است.

در حال حاضر با انتشار حق گارد مایک فرد در ماه مارس Brunskill است که به دنبال یک کار تمام وقت در یک نقطه. او مورد علاقه برای این کار اما باید به ضرب و شتم تام کامپتون است که در 35 حرفه ای شروع می شود از جمله پنج در سمت راست گارد با جت در فصل گذشته و rookie پیش نویس انتخاب Colton McKivitz.

“من قطعا یک مقدار خوبی از تکرار در سمت راست گارد زمانی که من تمرین توسط خودم” Brunskill گفت: در یک تماس تصویری با ضرب و شتم خبرنگاران از طریق تیم سایت. “اما به طور عمده من فقط آماده برای شروع در هر موقعیت و آماده برای رفتن در هر نقطه و هنوز هم با تمرکز بر روی پنج موقعیت. اما من قطعا چند تکرار در سمت راست گارد و پس از آن نیز تلاش برای تمرکز بر روی آنچه که من می توانید انجام دهید بهتر است که در آن موقعیت. و سپس آنچه که من می تواند انجام شود بهتر است در تمام پنج موقعیت به عنوان یک کل است.”

Brunskill کردم خود را غسل تعمید با آتش در هفته 16 که او شروع به در حق محافظت در برابر قوچ. دفاعی مقابله با هارون دونالد تا به حال 1.5, کیسه و کیسه و تقریبا تا به حال راه خود را با 49ers به عنوان دو بازیکن دفاعی سال است که معتاد به انجام در برابر تقریبا هر کس در NFL.

اما Brunskill بازگشت در یک هفته 17 بازی در برابر Seahawks.

“دو بازی بزرگ به بازی در [right guard]” Brunskill گفت. “آن را به شما زندگی می کنند بیشتر به تکرار در آن است. وجود دارد یک نقطه خاص که در آن عمل و زندگی تکرار کاملا متفاوت هستند به دلیل سرعت و طبیعت چگونه به شما رسید. (طلایه تیم) نشانی از یک کار بزرگ اما شما همیشه نمی توانید تقلید از چه دفاع در حال انجام آنچه که ما در حال تمرین برای هر هفته است.”

دانیل Brunskill آماده به رقابت برای شروع مناسب گارد کار در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>