دانا وایت در معرض Jon Jones دروغ اتهام (کامل UFC on ESPN 9 scrum تصویری)


Dana White UFC on ESPN 9 scrum
Dana White, UFC on ESPN 9 scrum

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

UFC در حال آماده سازی برای ایجاد آن ظهور مجدد در چمن خانه خود در لاس وگاس. UFC on ESPN 9: Woodley در مقابل سوختگی برگزار خواهد شد در روز شنبه به مناسبت اولین بار ارتقاء بوده و قادر به کار در لاس وگاس پس از جهانی coronavirus همه گیر جاروب در سراسر این سیاره است.

UFC on ESPN 9 برگزار خواهد شد در UFC پردیس در دولت از هنر Apex پخش تسهیلات. وجود خواهد داشت هیچ زندگی می کنند مخاطبان مجاز در این مراسم و از آن خواهد شد کار با حداقل کارکنان است.

پس روز جمعه UFC on ESPN 9 وزن-ins سفید برگزار شد scrum با مقدار محدود از خبرنگاران مجاز در سایت از جمله MMAWeekly.com.

سفید البته خطاب بازگشت به لاس وگاس پس از سه عامل موفق حوادث بیش از هشت روز طول در جکسون ویل فلوریدا. او همچنین در مورد احتمال بازگشت از Conor McGregor در طول همه گیر محدود رویدادها و همچنین آتشین اتهامات که UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز ساخته شده است که به تازگی ادعا که سفید شده است دروغ گفتن در مورد مذاکرات اخیر بیش از یک جلسه سنگین وزن با فرانسیس Ngannou.

TRENDING > Conor McGregor می پذیرد فوق العاده مبارزه با اندرسون سیلوا

UFC on ESPN 9: Woodley مقابل برنز وزن-در صورت آف

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>