Damian Lillard آتش سوزی پس از ESPN دن Orlovsky تماس او را یک “حق بچه بداخلاق و لوس’: ‘MF تماشای yo دهان’

دن Orlovsky ترجمه کرده است خود را در حد متوسط NFL حرفه ای به یک شات با ESPN داغ-نگاهی به کارخانه.

او تبدیل شده تا حرارت در دوشنبه کردم و مقدار زیادی در بازگشت از Damian Lillard پس از یک خنده دار حمله به Portland Trail Blazers گارد.

Lillard عناوین ساخته شده در این هفته زمانی که او گفت Yahoo Sports’ کریس Haynes او نمی خواهد بازی در NBA بازی مگر در مواردی وجود دارد یک “فرصت واقعی برای رسیدن به پلی آف.”

‘فاسد و تحت عنوان بچه بداخلاق و لوس’

Orlovsky pounced در Lillard موضع روی “دریافت” در روز پنج شنبه انفجار Lillard به عنوان یک “فاسد و تحت عنوان “brat” به نوعی معادل بازی بسکتبال بازی ها به کمک های ضروری کارگران در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

“هیچ مردم وجود دارد که باید به انجام همه چیز” Orlosvsky گفت. “خط مقدم کارگران و پرستاران و پزشکان آنها را برای رفتن به محل کار و آنها را به کار بیشتر ساعت دریافت و پرداخت کمتر به دلیل آنچه که ما در حال برخورد با. … چگونه می تواند به شما نشستن وجود دارد و رفتن, ‘جواب منفی من قصد ندارم به بازی” اما درک کنند که وجود دارد مردم وجود دارد که لازم نیست که انتخاب کنم ؟ آنها باید برای رفتن به محل کار. آنها باید به کسب پول خود را.

“من مبارزه با نشستن در اینجا و رفتن شما نمی آیند — در برخی از راه — فاسد و تحت عنوان بچه بداخلاق و لوس گفت:” من قصد ندارم به بازی.'”

Lillard اینجا نیست برای این

ساکت وزش باد از Orlovsky نادرست و قیاس کردم به Lillard. Lillard باید به عنوان انتظار می رود زمانی که به نام توهین به نام تلویزیون ملی نیست داشتن آن است.

زمانی که در حال بازی بسکتبال در یک All-Star سطح Lillard است محترم رپ آشنا با هنر دیس آهنگ. Orlovsky نمی خواهند این گرما. به ویژه هنگامی که آن را شامل سوال شخصیت یک مرد رشد کرده است با شهرت خوب است.

Orlovsky پشت کردن

حداقل Orlovsky می دانستم که زمانی که به اشتباه خود اعتراف. او مورد حمایت خود را در زمانی که به چالش کشیده به طور مستقیم توسط Lillard.

شاید دفعه بعد او باید حس خوبی را به فکر می کنم قبل از او صحبت می کند.

Damian Lillard is not here for Dan Orlovsky's hot-take nonsense. (AP Photo/Nick Wass)
Damian Lillard اینجا نیست برای دن Orlovsky داغ-نگاهی بی معنی است. (AP Photo/نیک Wass)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>