Chookagian چهره شوچنکو دوباره اما مخاطرات و کشمکش بسیار متفاوت هستند

لاس وگاس — Antonina شوچنکو صدای به طور ناگهانی افزایش می یابد و او با تأکید می گوید: “هیچ درست نیست. درست نیست در همه.”

او به وضوح آشفته اما آن را نه در طبیعت به آن را نشان می دهد.

از او در دیدار ردیف 2-رتبه Katlyn Chookagian در روز شنبه (6 p. m. ET, ESPN/ESPN+) در UFC Apex در یک مبارزه که تحت شرایطی بیشتر خواهد انجام شگفتی برای او حرفه ای است.

شوچنکو در رتبه 12 در 125 پوند و Chookagian تا کنون بالاترین-رتبه حریف او تا کنون با آن مواجه است. یک برنده خواهد زوم خود را تا رتبه بندی و موقعیت او را به مبارزه برای عنوان بعد از شاید یک پیروزی دیگر و یا تا.

برای بسیاری از مبارزان این امر درست است. اما برای شوچنکو آن را کمی پیچیده تر است.

شوچنکو خواهر کوچکتر والنتینا اتفاق می افتد نه تنها UFC زنان او قهرمان اما یکی از مبارزان نخبه در جهان است. خواهران فوق العاده نزدیک و صرف بیشتر وقت خود را با هم.

زمانی که والنتینا ساخته شده عنوان دفاع در فوریه. 8 با توقف Chookagian در UFC 247, Antonina بود در گوشه ای. روز شنبه هنگامی که Antonina می شود شات خود را در Chookagian والنتینا خواهد بود در گوشه ای.

یکی از چیزهایی است که خواهران هرگز مبارزه با هر یک از دیگر. اما زمانی که آن پیشنهاد شد که حتی با بزرگترین پیروزی زندگی حرفه ای او مجبور نیست یک مسیر روشن به عنوان او bristled.

“ما لازم نیست که به مبارزه با یکدیگر برای هر دو ما به قهرمان” استرلا گفت. “او می تواند به 135 و پس از آن ما خواهد هر دو باید به شانس. این هنوز هم ممکن است برای من.”

Chookagian توانمند مانع ، تا والنتینا در زمان او جدا متوقف و او را با مشت و آرنج 1:03 به دور سوم خود را به عنوان مبارزه Chookagian برنده شده بود پنج شش بود و نگاه بسیار خوب در هر یک از این حملات.

(L-R) Opponents Katlyn Chookagian and Antonina Shevchenko face off during the UFC weigh-in at UFC APEX on May 29, 2020 in Las Vegas. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC)
(L-R) مخالفان Katlyn Chookagian و Antonina شوچنکو صورت خاموش در طول UFC وزن در UFC APEX در 29 مه سال 2020 در لاس وگاس. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

چگونه همه گیر است و تحت تاثیر Chookagian

Chookagian نشده بود بسیار مشکل آموزش و پرورش در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان هم تیمی های Sijara Eubanks و کلودیا Gadelha هر حال دعوا وقتی UFC بود در جکسون ویل فلوریدا پیش از آن در ماه.

او زندگی می کند در لانگ آیلند در یکی از coronavirus نقاط داغ اما گفت که او نمی روبرو می شوند بسیاری از مسائل است. او گفت که او تهدید به مرگ دریافت زمانی که او ارسال شده در آموزش, عکس, اما فراتر از lunatic fringe رفتار مانند دیوانه چیزهایی بودند که همه برای او متفاوت.

“چه رفته است در اطراف در اینجا است که واقعا دیوانه و سخت به این باور,” او گفت:. “اما برای من در خود من حباب. من انجام تمرینات و من در اطراف افرادی که به طور کلی سالم است. زمانی که من می خواهم به منهتن علاوه بر این واقعیت است که فروشگاه ها و کسب و کار بسته بودند آن را به نظر نمی رسد هیچ تفاوتی برای من به غیر از شاید فقط یک مقدار زیادی ترافیک کمتر.

“برای من, آن را فقط رفتن قطار به خانه بروید و استراحت رفتن قطار به خانه بروید و استراحت کنید. بنابراین من قادر به انجام آنچه که من نیاز به انجام است. در زندگی روزانه من, من متوجه نشدم خیلی متفاوت به صداقت.”

او متوجه شد که او خوش شانس است اگر چه هنگام صحبت با خانواده او در پنسیلوانیا است. او برادر و پدر و مادر او کار یک بار و رستوران و آنها احساس دست اول اثر مستند ناشی از ویروس است.

از آن ساخته شده او را سپاسگزار است که او را قادر به انجام کار خود را در طول این بحران تا حد زیادی بلامانع. او شاهد رنج خانواده اش رفته از طریق.

“خانواده من نوار/رستوران شده است به شدت تحت تاثیر این” او گفت:. “دیدن آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق قرار می دهد همه چیز در چشم انداز. من سپاسگزار است که من این فرصت را به کار و پرداخت می شود. وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که آیا این فرصت را داشته باشد و من فکر می کنم بسیاری از ما می دانیم کسی که به طور مستقیم که دارای احساس است.”

شوچنکو Chookagian آماده برای سرگرم کردن

Chookagian و Antonina هر گفت: آنها می خواهند برای قرار دادن در یک نمایش به ارمغان می آورد لذت برای طرفداران که تا به حال مشکلات در زندگی روزانه خود را و ممکن است لحن در. آنها همچنین گفت که Chookagian مبارزه با والنتینا خواهد شد که تاثیر کمی در روز شنبه را استراحت بدهید.

Chookagian گفت: این واقعیت که هر دو در حال چپی است که برای او مفید است, اما دیگر از آن, خواهر بسیار متفاوت هستند.

Antonina گفت خواهر خود را به اشتراک گذاشته است افکار در مورد Chookagian با او, اما او معتقد است Chookagian خواهد آمد در او متفاوت از او والنتینا.

“من انتظار ندارم که به پیروزی در این مبارزه به خاطر نام من یا چون خواهر من [را شکست داد],” استرلا گفت. “من انتظار می رود را به نفع خود به خاطر من کار کرده اند بسیار سخت است و من بهتر شده اند هر روز در ورزشگاه. این یک MMA مبارزه می کنند و من نمی توانم فقط انتظار ایستاده تا مبارزه. من باید آماده برای تمام تکنیک ها و برای مبارزه با هر کجا که من نیاز به. من آماده خواهد شد برای آن است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر