برندگان و بازندگان اگر NBA بازگشت

محرومیت یکی دیگر از نیروی majeure NBA در حال حرکت به جلو با برنامه های از سرگیری 2019-20 فصل در اواخر ماه جولای به احتمال زیاد در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو همه به عنوان coronavirus مرگ و میر بیش از 100,000 در سراسر کشور. چیزی است که در سنگ اما کمیسر آدم نقره ای است که انتظار می رود به ارائه یک طرح ملی بازیکنان بسکتبال انجمن در هفته آینده پس از کنفرانس تلفنی با لیگ را به طور کلی مدیران در روز پنج شنبه و حکام در روز جمعه.

ما صرف هفته های اخیر جزئیات NBA تغییر از مطلق ایمنی برای کاهش خطر در چهره یک استارک مالی چشم انداز و همچنین به عنوان بسیاری از عوامل خطر بیشتر ایجاد شده توسط یک برنامه فشرده و آزادی از بازیکنان به ترک و مجددا وارد سایت تک موقعیت. این برنامه اجازه می دهد تا اعضای خانواده به پیوستن بازیکنان در محوطه دانشگاه را افزایش می دهد سوال بیشتر اما شتاب در ادامه به ساخت نسبت به بازگشت.

چه بهتر از زمان و سپس به جزئیات که مزایای بیشتر و حداقل از NBA تسریع سرگیری.

که سود بیشتر از NBA بازگشت ؟

شورای حکام

می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که این لیگ به احتمال زیاد در اواخر ماه ژوئیه است که از نظر مالی با انگیزه و هیچ کس مزایای از هجوم درآمد بیش از صاحبان. عدم وجود طرفداران یک ضربه به خط پایین خود را, اما NBA تلویزیون ملی ایران به ارزش به طور متوسط از $2.7 میلیارد دلار در سال می گویند هیچ چیز از منطقه ای شبکه ورزش قرارداد و recouping به عنوان بسیاری از آن پول باقی مانده برای این فصل ممکن است از واردات بالا.

NBA ممکن است بهتر مجهز به آزمون و پاسخ دادن به شیوع کروناویروس در یک محل واحد از آن با بازیکنان سفر آزادانه بین شهرستانها در ماه مارس وجود دارد اما هنوز هم خطر قابل توجهی برای هر کسی که وارد دانشگاه-مانند محیط زیست است که بنا به گزارش ها هنوز هم اجازه می دهد بازیکن برای ترک و مجددا وارد حباب.

نقره گزارش اذعان به بازیکنان در اوایل این ماه که تصمیم به از سرگیری پایین می آید به “یک سری گزینه های بد” و “هیچ تصمیم گیری های ما خواهد بود ریسک است.” شما می دانید که مصرف حداقل خطر است ؟ صاحبان که نیازی به حضور در بازی های واقعی و احتمالا خواهد بود حفاظت از بودن در قبال پتانسیل گسترش coronavirus به کارکنان و خانواده های آنان است.

شبکه های تلویزیونی

ESPN و Turner Sports نیست پیشنهاد 24 میلیارد دلار برای حق پخش بازی NBA از خوبی از قلب خود را. آنها را با قصد اعمال نفوذ کسانی که حقوق به تبلیغات و دیگر سودآور جریان درآمد که بیشتر آن قرارداد قبل از فصل بود بر روی یخ قرار داده. هیچ شبکه مزایای بیش از ESPN که علاوه بر دریافت سهم خود را از کامل حذفی برنامه نیز میزبان صدها نفر از مردم در یک جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی که در غیر این صورت خالی برای ماه می باشد.

طرفداران

در آنجا صفر است خطر ابتلا به طرفداران که نمی خواهد در بازی های این فصل اما در حال گرسنگی برای عمل زندگی می کنند در حالی که سنگین محدودیت در محل باقی می ماند در سراسر کشور است. حذفی بسکتبال خواهد بود خوش آمدید انحراف از یکنواختی انزوا و حتی اگر جامعه از جنبه های fandom هنوز هم ممکن است فاقد آمده اواسط تابستان است.

ستاره NBA

همه بازیکنان باید مورد بررسی قرار گرفته است 25 درصد کاهش پرداخت از اواسط ماه مارس وجود دارد که انگیزه ای برای هر یک از آنها برای از سرگیری این فصل اما حداکثر حقوق و مزایای بازیکنان بدیهی است سود بیشتر است. NBPA جمهور کریس پل را دوبار چک حدود 370,255 فندک در هر چرخه. هر یک از ستاره های بزرگ در مارس 11 کنفرانس تلفنی که تاسیس یک جبهه متحد برای از سرگیری فصل است که ساخت بیش از $25 میلیون.

LeBron James' window of championship opportunity is closing. (Harry How/Getty Images)
LeBron James’ پنجره از فرصت قهرمانی بسته است. (هری چگونه/گتی ایماژ)

LeBron James

میراث ساخته شده در حذفی و کارایی و از بین بردن یک فصل از یک سوپراستار نخست می تواند تاثیر جدی در درجه اول در موقعیت خود در NBA را پانتئون و به میزان کمتر خود را در بازار. هیچ کس بیشتر در این فصل از جیمز که در 35 سال دارای چند فصل نخست سمت چپ برای اضافه کردن حلقه در تعقیب افسانه ای قهرمانان جلوتر از او. وقتی NBA آمار قابل تامل در این فصل لس آنجلس لیکرز متعلق به کنفرانس غرب را بالا حذفی دانه و رتبه در میان عنوان مورد علاقه های شما.

این ممکن است نشان دهنده James’ آخرین بهترین شات در یک حلقه. هیچ تضمینی وجود ندارد لیکرز در پیدا کردن همان تعادل تولید و شیمی فصل آینده را زمانی که او می خواهد یک سال و یک تعداد انگشت شماری از کلید همکاران باید این گزینه به ترک در رایگان آژانس و هیچ تضمینی وجود ندارد دیگر تیم نیست بهتر خواهد بود در 2020-21.

لس آنجلس کلیپرز

در سمت تلنگر, لیکرز مبارزه سخت برای به دست آوردن خانه-دادگاه استفاده در سراسر غرب برگشتی و خنثی سایت nixes که تلاش. استفاده شد و حتی بیشتر در برابر کلیپرز که به اشتراک گذاری این مرکز استیپلز در یک شهر که به شدت به نفع لیکرز. کلیپ ژست بزرگترین تهدید برای لیکرز که طرفداران هنوز هم پر از حداقل نیمی عرصه در اصطلاح جاده بازی ها. از بین بردن جمعیت آنها را در زمین بازی در طول یک سری و هیچ کس می خواهد به Kawhi Leonard اضافه شده لبه.

سن آنتونیو اسپرز

محتمل ترین سناریو برای بازگشت به بازی در این فصل ویژگی های برخی از مرتب کردن بر اساس بازی در سناریوی غرب تیم در بازو رسیدن به فینال حذفی دانه. این کنفرانس زمینه می تواند گسترش به 12 تیم تحت سناریوهای متعدد و آخرین تیم در این لیست خواهد بود اسپرز که trailed هشتم-محل ممفیس گریزلیز با چهار بازی با 18 بازی که لیگ رفت و در وقفه. آنها در معرض خطر از خوراکی 22 سال حذفی رگه است که قدمت آن به مربی Gregg Popovich را کامل فصل اول در راس.

در حال حاضر ؟ آنها یک تیم کهنه به خوبی versed در افسانه ای مربی سیستم اثبات شده که مزایای ذاتی در باید برنده حالات برابر تست نشده جوان تیم مانند Grizzlies, New Orleans Pelicans و ساکرامنتو کینگز به طور ناگهانی محوری به یک حذفی جو در حتی بیشتر آشنا محل. همان می رود برای پورتلند تریل بلیزرز که شش سال حذفی رگه هایی از خود و احتمالا خواهد بود با اضافه کردن مجروح استارت Yll Nurkic و ژاک کالینز را به چرخش در صورتی که بازی از سر گرفته است.

Philadelphia 76ers

این Sixers شروع فصل با قهرمانی آرمان. آنها قطعا باید استعداد اما جفت جوئل Embiid و بن سیمونز — همراه با توبیاس هریس, Al Horford و جاش ریچاردسون — موفق به دیدار با انتظارات است. شیمی و خاموش دادگاه منجر به در-مبارزه و انگشت اشاره. آنها متعلق به یک 10-24 جاده ضبط و بیش از حد اغلب به سطح از مخالفان خود را ذخیره شده تنها با اجرای جامد در خانه و در برابر رقابت نخبگان. این همه منجر به یک ششم-محل دائمی طول به طور منظم فصل کشش اجرا شود.

زمانی که فصل آمار skids Embiid تا به حال فقط از یک آسیب دیدگی شانه و سیمونز کنار گذاشته شد تا حداقل سه هفته با یک موضوع است. هر دو باید استراحت و ماه به دور از هر یک از دیگر ممکن است ارائه چشم انداز که در آن همه چیز را اشتباه رفت از یک تعهد جمعی. اگر وجود دارد یک تیم است که نیاز به یک راه اندازی مجدد را فشار دهید تا رطوبت آن Sixers. آنها کاملا می تواند گرفتن رعد و برق در یک بطری برای دو ماه کشش زمانی که جرم می تواند زنگ زده و دفاع ممکن است فقط دیکته یک قهرمان.

جوانان

اکثر جانبازان باید دقت گردد روال برای اطمینان از آنها در اوج عملکرد وقتی برگشتی می آیند اما چهار ماه وقفه درست در نقطه ای که آنها گرد به شکل بالا می توانید با قرار دادن یک آچار به ریز تنظیم ماشین. می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که بازیکنان جوان بهتر آماده برای دیدار با خواسته های بازی مطبوع در طول یک چگال حذفی برنامه پس از تمدید نبود.

موشک دلار و لیکرز در حال NBA سه قدیمی ترین فهرست اسامی به طور متوسط است که حس می کند, پس مشتاق قهرمانان اغلب پر کردن فهرست اسامی حذفی با تجربه جانبازان. Andre Iguodala یک مثال نخست از مسائل پیش نبرد-تست تیم است. او نشسته نیمه اول فصل در ممفیس مقیم وقت خود را برای تجارت به یک مدعی در نهایت فرود در میامی که در آن او با بازی فقط 14 بازی به مخلوط نتایج قبل از وقفه. مجبور به یک استراحت از بازی او خواهد بود و انتظار می رود به بازگشت حذفی آماده است.

در سمت تلنگر, بوستون سلتیکز در حال NBA سوم-جوانترین فهرست و جوانترین هر مدعی نسبتا حاشیه ای. پایین تر بذردار تیم مانند گریزلیز نیز می تواند یک شگفتی در خارج از دروازه. عنوان توسط Rookie از سال مورد علاقه Ja Morant آنها خود را در لیگ جوانترین میانگین سن (23.6 سال) و هر دو Jaren جکسون و کلارک براندون بودند پرستاری صدمات زمانی که بازی متوقف شد. که سه نفر دارای پتانسیل برای قرار دادن ترساندن به یک دانه بالا اگر مطبوع می شود یک عامل در زود رفتن.

The hiatus gave Giannis Antetokounmpo time to rest his ailing knee, but does the break benefit the Bucks? (Stacy Revere/Getty Images)
این وقفه به Giannis Antetokounmpo زمان استراحت خود بیمار زانو, اما آیا استراحت به نفع دلار است ؟ (استیسی ریور/گتی ایماژ)

که مزایای حداقل از NBA بازگشت ؟

Milwaukee Bucks

دیگران در میان یک رویا فصل در سرعت به پیروزی در 70 بازی برای بسیاری از سال است. خود را در حرکت به سوی حق رای دادن برای اولین بار نهایی ظاهر از سال 1971 متوقف شد و چنگال خود را بر روی صفحه اصلی-دادگاه استفاده در سراسر پلی آف از بین رفته است. اعطا شده, Giannis Antetokounmpo شد پرستاری زانو آسیب وارد وقفه و بازگشت سالم به معنی ممکن است بیش از هر عامل دیگر اما او انتظار می رود حذفی آماده بدون در نظر گرفتن. خواهد شد و بقیه تیم دیدار آمادگی خود را اگر بازی رزومه ؟

کسی مانند جورج هیل ، او تیراندازی شد 48 درصد از 3 نقطه در محدوده این فصل بالا حرفه ای توسط یک مایل پس از تیراندازی 28 درصد در میلواکی از یک سال پیش. وجود دارد هیچ گفتن که آیا او می تواند همچنان apace پس از آن و از آن است که حتی بیشتر از یک سوال در حال حاضر. دیگران led تمام تیم های موثر در زمینه هدف در صد و چهار ماه استراحت در عمل بازنشانی NBA تیراندازی درصد.

اواخر قرعه کشی تیم های

همه نشانه های ورود جمعه بودند که NBA را ترک خواهد کرد برخی از تیم های صفحه اصلی در صورتی که بازی رزومه هر دو به عنوان یک اقدام احتیاطی و بهره وری اندازه گیری. به نظر می رسد وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس بازی در مسابقات را به احتمال زیاد در حال گسترش 16-تیم حذفی زمینه به 20 تیم. در حالی که یک یا دو نفر از تیم در حال حاضر در خارج به دنبال می تواند جهش به یک نقطه حذفی وجود خواهد داشت حداقل دو یا سه تیم است که در تمام خطر پیمانکاری یک برنامه به طور بالقوه کشنده ویروس و رفتن به خانه با هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن — و یا حتی بدتر است.

NBA گزارش شده است که وزن چگونه در قرعه کشی را نگاه کنید بدون تمام تیم های بازی همان تعداد از بازی ها. همچنین این احتمال وجود دارد یک تیم در حال حاضر در حذفی تصویر منعکس می شود در بازی در مرحله. آیا آنها پس از دریافت توپ پینگ پنگ به عنوان یک نتیجه ؟ منطقی ترین راه حل این است که برای قفل کردن هر تیم دعوت به دانشگاه در تابستان امسال به پیش نویس مواضع (به احتمال زیاد 11-30) و حد قرعه کشی برای این تیم در خانه ماندن.

اما می گویند شما در حال اسپرز صاحبان 11-بدترین رکورد و یک تیم است که پیش نویس در قرعه کشی پس از انتخاب تیم دانکن شماره 1 به طور کلی در سال 1997. آنها می تواند از حق رای دادن است که مزایای بسیاری از شکست یکی از مزایای که حداقل اگر آنها موفق به ایجاد حذفی میدان و از دست دادن شانس قرعه کشی.

Phoenix Suns

خورشید هستند که در لیگ دوم-جوانترین تیم, اما آنها ممکن است هرگز به استفاده از جوانان خود را. اگر بازی رزومه با این تیم که خود NBA top-20 سوابق ققنوس خواهد بود که آخرین تیم حذف شود. در حال حاضر 13 در کنفرانس غرب خورشید دنباله نهم-محل Portland Trail Blazers تنها با دو باخت که یکی از آنها آمد و هنگامی که دو تیم بازی هر یک از دیگر در آستانه تعطیلی. مطمئن شوید که آنها به احتمال زیاد به پلی آف اگر فصل به طور منظم بودند در اما عدم وجود خود را از یک پتانسیل بازی در مسابقات خواهد آمد را به یک موضوع از زمانی که برنامه به حالت تعلیق در آمد.

نمایندگی رایگان

EuroLeague لغو مانده از آن فصل به دلیل در بخشی به “افزایش خطر آسیب برای بازیکنان” ناشی از “کاهش اردوگاه های آموزشی, برنامه” و در عین حال NBA در حال حرکت رو به جلو در صورت که همان خطر است. که یک واقعیت دشوار برای سال 2020 رایگان عوامل خواهد شد که با فرض اضافی ریسک مالی بالای این واقعیت است که وقفه انتظار می رود که ملاحظه تاثیر کوتاه مدت در سال آینده حقوق و دستمزد کلاه.

Danilo Gallinari است 32 ساله در خط برای آخرین بار او را بزرگ قرارداد بازی در یک شهر اوکلاهما تندر تیم است که رقابت در هر حذفی سناریو بدون بینانه شات در برنده شدن در یک حلقه. اگر عجله برنامه نتایج در یک آسیب دیدگی او می تواند از دست دادن heck از بسیاری بیش از 25 درصد کاهش پرداخت او در حال حاضر مصرف می کنید.

آموزش کارکنان

NBA آموزش و پرسنل پزشکی شده اند به طور فزاینده به خوبی جبران می شود در سال های اخیر به عنوان تیم تاکید بیشتر بر علوم ورزشی. آنها هنوز هم به کسری از آنچه که بازیکنان و مربیان کسب و در عین حال آنها ممکن است در بیشترین خطر هنگامی که بازی باز می گرداند. این احتمال وجود دارد تیم های به اشتراک گذاری پرسنل در تلاش برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل حباب است. کسانی که دعوت شده احتمالا خواهد بود مسئول برای درمان بازیکنان شما با COVID-19 علاوه بر امکان افزایش حجم کار ایجاد شده توسط sped تا برنامه که به نوبه خود تنها ایجاد فرصت های بیشتر برای آنها را به قرارداد coronavirus.

دو راه بازیکنان

به طور کلی مدیران گزارش رای دادند به شدت به نفع گسترش فهرست اسامی فشرده فصل است. چگونه NBA و اتحادیه بازیکنان مذاکره حقوق به صورت دو طرفه بازیکنان خواهد بود بدجور جالب است. دو-بازیکنان راه کسب حقوق سرشکن برای روز تقسیم بین NBA و G لیگ. برای هر روز صرف شده در انجمن به 45 روز آنها کسب مقدار مربوطه را بر اساس $898,310 rookie حداقل. حقوق و دستمزد خود را قطره قابل توجهی در G لیگ سرشکن روز بر اساس یک $77,350 حقوق و دستمزد. دو راه بازیکنان به طور سنتی واجد شرایط نیستند برگشتی اما می توانید تمرین با تیم خود را در لیست غیر فعال.

چندین مالی و مسائل اخلاقی در بازی در اینجا. شما می توانید شرط می بندم هر تاریخ صرف وقفه شد بر اساس یک G لیگ حقوق و دستمزد و آشکار وجود دارد انگیزه برای دو طرفه بازیکنان به اطراف خود تیم پس از بازی رزومه اگر فقط بیشتر به اثبات ارزش خود را برای یک پتانسیل نقطه فهرستی در 2020-21. اما چگونه می شود آنها را جبران? خواهد شد و تیم ها داده می شود اضافی فهرستی از نقاط برای تبدیل دو طرفه بازیکنان به rookie حداقل معاملات باقی مانده از فصل و پلی آف صرف نظر از حقوق و دستمزد-کلاه مفاهیم ؟

وجود دارد یک شانس را به پول بیشتر, اینجا, برای, مطمئن, اما در حالی که این تفاوت در حقوق و دستمزد حداقل و حداکثر قرارداد است که هنوز هم همان 25 درصد بازیکنان در rookie حداقل قراردادها در حال حاضر از دست رفته $8,638 هر دوبار چک در مقایسه با صدها هزار دلار ستاره در حال از دست دادن. اگر از سرگیری بازی است که از نظر مالی انگیزه همه بازیکنان هستند که به همان اندازه برای جبران فرض خطر است.

بوستون سلتیکز

NBA عمل امکانات برای همه باز است اما یک تعداد انگشت شماری از تیم های در ایالات متحده است که هنوز باز درب به غیر ضروری کارگران و یا ساخته شده استثنا برای ورزش حرفه ای. سلتیکز تنها تیم با واقع بینانه شات را نهایی که امکانات نیست باز قرار می دهد که آنها را پشت هشت توپ به عنوان تیم های آماده برای یک راه اندازی مجدد.

مطمئن لیگ است که هنوز هم محدود کردن تمرینات به افراد و محدود کردن تعدادی از بازیکنان در تمرین و امکانات به چهار و آنها باید باقی می ماند 12 فوت از هم جدا اما وجود دارد یک مزیت اضافه شده به کار به طور مستقیم با کارکنان و نه از راه دور. آن را نیز سخت به بگویید که چگونه به شدت لیگ می تواند به اجرای قوانین آن به عنوان وجود مجموعه دستورالعمل برای اقدامات انضباطی. برای مثال لیکرز و کلیپرز بازیکنان گزارش شده است گروه برگزاری تمرینات در مراکز خصوصی در زمان استراحت و در نقض قوانین لیگ.

به طور کلی مدیران

لیگ گزارش شده است که با توجه به کوه در می رم پیش نویس و رایگان آژانس در این فصل اما در هر صورت وجود خواهد داشت چگال پنجره برای هر دو بین در پایان این فصل و شروع بعدی. این بدان معناست که یک تن از جمع آوری اطلاعات باید انجام شود در یک مقدار کوتاه از زمان حتی برای آماده از مقابل دفاتر. شانس وجود دارد محدودیت هنوز هم می تواند در جای خود برای کار کردن پتانسیل پیش نویس میدارد و تنظیمات گروه که در پشت اتاق معاملات بین عوامل و GMs ساخته شده ممکن است کمتر و دورتر ،

از سوی دیگر هتل ها در جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی می تواند در ظروف پتری برای دستکاری. این امر می تواند کاملا قدرت حرکت برای Miami Heat جمهور پت رایلی به دست کشیدن بر Antetokounmpo هتل درب اتاق شب تکان دهنده و ناراحت از دیگران در حالی که همه رزمندگان طلایی امور خارجه GM باب مایرز است که در خانه گیر کرده. چه چیزی لیکرز GM راب Pelinka از saddling به نوار هتل شش فوت از یک آینده نگر رایگان ، در اینجا این است که به لیگ, پخش زنده تغذیه از تمام لابی هتل در NBA TV.

میله های ورزشی

چند کسب و کار در حال ضربه سخت تر با این بیماری همه گیر از رستوران ها و کافه ها و کسانی که در اطراف NBA عرصه به شدت تکیه بر جمعیت است که بسته آنها را قبل و بعد از به طور منظم فصل و بازی حذفی. بسیاری هنوز هم ممکن است بسته تنها ارائه takeout یا عامل در ظرفیت محدود که در این فصل رزومه در حالی که همه کاربران در حال تشویق به اجتناب از تجمع نزدیک بسیار کمتر در حوزه های کسب و کار بیشتر عرصه به کار گیرند. بنابراین در نظر گرفتن هدف قرار دادن آنها را برای بازی حذفی-شب را به بیرون گسترش می یابد.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>