اوسین بولت در Carl Lewis tweet: من هرگز شکایت در مورد همه چیز


اوسین بولت و کارل لوئیس نیست دقیقا دوستان نزدیک.

این تقریبا 12 سال پس از لوئیس علنا سوال مشروعیت پیچ ضبط-تنظیم عملکرد در بازی های المپیک پکن در ورزش “که شهرت آن را در حال حاضر.”

این تقریبا هشت سال پس از پیچ و گفت: از لوئیس “هیچ کس واقعا به یاد می آورد که او چه کسی است.”

این شش سال پس از لوئیس این گزارش گفت: “او نیاز به بازگشت در حال حاضر و شاید احترام من یک کمی بیشتر.”

اخیرا لوئیس توییتی در مارس 4, “آن زمان ما صادقانه گفتگو درباره آینده ورزشی ما. اين مدل مالی ناپایدار است. جهانی و همه گیر اتحادش را تغییر آینده ورزش برای همیشه لطفا برای. ما نیاز به بحث در مورد فدراسیون و تعدادی از ورزشکاران رقابت.” توییت شد و به دنبال آن یک لینک به یک بار مالی مقاله در مورد تاثیر مالی از یک تاخیر توکیو بازی های المپیک در جهان دو و میدانی.

در یک Gazzetta dello Sport مصاحبه منتشر شده روز شنبه پیچ خواسته شده بود به اظهار نظر در جمله اول از لوئیس’ جیر اشاره کرد لوئیس اغلب مورد سوال جنبه های امروز و میدانی.

پیچ در پاسخ گفت که در دوران بازنشستگی او هرگز تبدیل به یکی که شکایت در مورد همه چیز می سازد و مقایسه با گذشته با توجه به گوگل نسخه ترجمه شده از Q&A. تمام رشته های ورزشی باید تکامل با تغییر بار.

پیچ ابراز نظرات در سرعت خود را از سال 2017 بازنشستگی. قابل توجه در قحط و غلا جوان جنس نر جامائیکا چشم انداز.

“من راه می رفت دور از ورزش و هیچ کس وجود دارد به آن را انتخاب کنید انتخاب کنید تا به قطعه نگه داشتن سطح” Bolt گفت: در تابستان گذشته. “این شرم آور برای کشور است. هر وقت من مردم [گفتند] آمد. ما به شما نیاز دارند. اما شما باید بسیار با استعداد در جامائیکا.”

“من فکر نمی کنم آن است رفتن به دریافت هر گونه بهتر است چون من فکر می کنم این جوانان هستند کمی خراب” پیچ اضافه شده و سپس با توجه به انتخاب.

OlympicTalk است که در اپل اخبار. مورد علاقه ما!

بیشتر: Usain Bolt از دست داده شرط در 100 متر رکورد جهانی

Follow @nbcolympictalk

اوسین بولت در Carl Lewis tweet: من هرگز در مورد شکایت همه چیز در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>