ترنت ویلیامز, 49ers موافق به بازسازی نهایی سال از قرارداد

همه هیجان زده در مورد 49ers’ کسب ترنت ویلیامز از طرفداران در حال اجرا پشت Raheem eagles report.

The 49ers به دست آورد هفت-time Pro-کاسه مقابله با در یک تجارت با واشنگتن در طول سال 2020 پیش نویس NFL, کسب ویلیامز برای پر کردن سوراخ سمت چپ بازنشستگی جو Staley. ویلیامز نشسته 2019 فصل به دلیل مسائل با او قرارداد و واشنگتن را مدیریت بیش از آنچه که او در نظر گرفته botched تشخیص یک تومور سرطانی در پوست سر.

32 ساله است و یک سال باقی مانده در قرارداد خود را با 49ers و این تیم در حال حاضر موافقت کرده است به بازسازی قرارداد خود را برای کمک به یک بازیکن که نمی جمع آوری یک بررسی در سال گذشته ویلیامز گفت NFL رسانه broncos.

“یکی از چیزهایی که ترنت ویلیامز گفت: من در طول مصاحبه این است که او یک توافق در بازسازی سال آخر قرارداد خود را با توجه به $12.5 میلیون” Rapoport کرد و گفت: در NFL Network. “هنوز در مورد که در مجموع اما 49ers قرار داده و برخی از این پول صف مقابل. یک کمک کوچک برای یک مرد است که به یاد داشته باشید را ندارد هر چیزی در 2019.”

بازسازی قرارداد خواهد لگد در پس از ویلیامز طول می کشد فیزیکی خود را. خود حقوق و دستمزد پایه هنوز تنظیم شده است در $12.5 میلیون در هر NFLPA اما این تعداد کاهش خواهد یافت هنگامی که او دریافت پول صف.

برای 49ers برای پیدا کردن یک راه به بی سر و صدا در مقابله با Staley بازنشستگی و امن ارتقا در موقعیت یک سکته مغزی از نبوغ. مدیر جان لینچ نگران بود که 49ers دور اول تجارت برای گیرنده گسترده براندون Aiyuk که در آن آنها تسلیم پنجم-انتخاب دور به Minnesota Vikings خواهد مانع توانایی خود را برای تضمین معامله برای ویلیامز. آن را به عنوان 49ers ارسال 2020 پنجم-دور انتخاب کنید و یک 2021 سوم-انتخاب دور به واشنگتن برای ستاره مقابله با.

[مرتبط: Seahawks’ عدم O-خط شیمی می تواند به 49ers edge NFC در غرب]

ویلیامز است هیجان زده به پیوست با مربی Kyle Shanahan بود که خود را هماهنگ کننده توهین آمیز در واشنگتن در اوایل زندگی حرفه ای او. او همچنین احساس می کند “شادابی” پس از یک سال دور از فوتبال است و به شکل فوق العاده ای.

در offseason از اندیشه حرکت 49ers تجارت برای ویلیامز چیزی است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن مخالفان در شب و حفظ شان McVay درخواست برای یک IPA.

ترنت ویلیامز, 49ers موافق به بازسازی نهایی سال از قرارداد در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>