چند هفته پیش ما خواسته طرفداران را نهایی جهش از ایمان با ارسال یک ویدئو از نوسان خود را به نقد توسط هیچ یک دیگر از تایگر وودز خود را. کاملا چند در زمان شیرجه رفتن و جنگل نیست با تجزیه و تحلیل خود را. مورد در نقطه: اولین نوسان جنگل نشان داده شده است این است که یک کودک بیش از 9 سال. در اینجا چیزی است که 15 بار عمده قهرمان تا به حال به می گویند.

“تنها چیزی که من می بینم خیلی واضح است که او متوقف می شود خود را چرخش در پایان” جنگل گفت. “باسن خود محوری به جلو و تا آنجا که او با استفاده از زمین و سعی کنید به آمار آن را به عنوان سخت به عنوان او می تواند او را در آینده بر روی آن. که عالی است.

“تنها چیزی که من می خواهم بگویم این است که سعی کنید به نگه داشتن چپ او گونه لب به لب عقب کمی بیشتر به عنوان او آن را ندارد. هیچ چیز اشتباه با لگن گسترش و آینده, اما, کون به عقب ماندن کمی. رانش رو به جلو بود که او تو را ایستاده دنبال از طریق آن او می کند, باشگاه جاوا تلنگر عمودی. که می تواند یک بلوک راست و یا بسیار بزرگ تلنگر قلاب.”

آیا شما تمام است که در تاریخ? در حالی که حلق آویز کردن خود در خانه, شبیه ساز, راه اندازی, جنگل طول می کشد نگاه در 15 نوسانات در مجموع—از جمله این که میزبان Henni Zuell—و نشان می دهد که توصیه های خود را با تقلید از حرکت خود را. از طریق تجزیه و تحلیل خود را, ما در حال فراهم نگاهی به جنگل چگونه فکر می کند در مورد نوسان گلف و آنچه او اولویت خود را حرکت می کند.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی