تنها چیزی که در این مسابقه 3.0 نیاز: دشمنی خونی

پس از ارائه عظیم رتبه های تلویزیون و بیش از 20 میلیون دلار به کروناویروس مربوط به موسسات خیریه فیل مایکلسون گفت: لس آنجلس تایمز که این طرح به “مطابقت” سالانه چیزی.

یکی از اولین در سال 2018, ویژه, یک سر به سر بازی بین مایکلسون و تایگر وودز (Phil برنده 9 میلیون دلار). خوب بود. روز یکشنبه آنها در آورده شرکای بازی و آن همه برای امور خیریه. خیلی عالی بود.

جنگل و Peyton منینگ را شکست داد مایکلسون و تام بردی.

در حال حاضر آنها می خواهند به rerack آن تنها با شرکای بازی برای جوانب مثبت برگزاری آن در روز جمعه پس از روز شکرگزاری و پیدا کردن جدید سازمان های خیریه هر سال است.

“این در مورد پیدا کردن ترکیب مناسب از کسانی که رقبا و من فکر نمی کنم ما می تواند دو بهتر بچه ها از کسی که ما تا به حال در Peyton و تام” مایکلسون گفت. “رفتن به جلو خواهد شد که این چالش است. چگونه ما را بهبود بخشد در آن؟”

آن را نمی خواهد بود آسان Phil اما ما در اینجا در یاهو ورزشی انجام برخی از پیشنهادات خود را به ادویه تا این …

Tiger Woods and Peyton Manning celebrate defeating Phil Mickelson and Tom Brady during The Match: Champions For Charity at Medalist Golf Club. (Mike Ehrmann/Getty Images for The Match)
تایگر وودز و Peyton Manning جشن شکست فیل مایکلسون و تام بردی در طول مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه در, مدال باشگاه گلف. (Mike Ehrmann/گتی ایماژ برای مسابقه)

مایکل جردن در مقابل Isiah Thomas

“آخرین رقص” docuseries نشان داد MJ است که هنوز هم مقدار زیادی تلخ در های قدیمی پسران بد دیترویت پیستونز به طور کلی و Isiah در خاص است. در ضمن Isiah است که هنوز هم عصبانی است که اردن نگه داشته و او را 1992 المپیک تیم رویایی. لایحه Laimbeer می تواند در خدمت به عنوان caddie و پس از تداوم اردن به آب خطر, گریه, که به نام برای آن است.

لایحه Belichick مقابل راجر Goodell

Spygate. Deflategate. یک میلیون دیگر slights واقعی یا فرضی. هیچ انفعالی-تهاجمی, خشم مانند Belichick منفعل-تهاجمی, خشم,. یک hoodie با برش آستین مناسب باشگاه های کشور با لباس ؟ BB را تا کنون به Goodell سر در کس مسن خواهد بود ضربه زدن به پناهگاه او نمی دانست که وجود داشته است. “من از دیدن ارواح است.”

الکس Bregman مقابل کلیتون Kershaw

خون بازی بیش از اختلاف 2017 جهان سری. نگه داشتن یک چشم را برای الکس کورا پنهان شدن پشت یک درخت کوبیدن زباله ها می تواند در طول Kershaw را backswing.

مایکل جردن در مقابل هوراس گرانت

“دروغ دروغ دروغ” گرانت گفت: “آخرین رقص” از جمله تصویر خود را. “اگر MJ تا به حال کینه با من بیایید حل و فصل این مرد است.” آیا یک موسسه خیریه گلف بازی تعداد دفعات مشاهده ؟

اوراق قرضه Barry vs. علامت گذاری McGwire

آنها می خواهم که به یکپارچهسازی با سیستمعامل و چرخه است. رانندگی مسابقه خواهد بود حماسه. آیا آنها را کلاه به اندازه کافی بزرگ برای خود گسترش سر ؟

چارلز اوکلی در مقابل جیمز دولان

بازنده است و انفصال دائم از Madison Square Garden. البته تاخت و تاز کردن با نیکز طرفداران ریشه کن الکی ،

Brett Favre مقابل Aaron Rodgers

هیچ کس مجاز است در گالری مگر اینکه آنها می توانند تلفظ واواتوسا و در حال پوشیدن یک کف گوه پنیر را بر روی سر خود را. نوشیدنی سبد خرید مواجه نگردند با G. Heileman بهترین. پس از آن Favre ممکن است بخواهید به توده یونجه یا کاه fairways.

کوین دورنت در مقابل Draymond سبز

یکی از سخت ترین عکس های گلف است که شما باید یک پا (پناهگاه) و یک پا ،

مایکل جردن در مقابل LeBron James

با هیچ بازی در حال بازی اردن-LeBron بحث پر از ساعت های بی شماری از خالی ورزش رادیو گفتگو در این بهار. این است که هیچ احمقتر از یک راه حل همه چیز از بارها و بارها با این استدلال که آیا MJ می رسیده نهایی با متی alex angelo به عنوان همسر در حال اجرا.

اد Orgeron در مقابل هر

میکروفن تا LSU ملی قهرمانی مربی ساخت صبحانه و هیچ کس نمی خواهد تغییر کانال. Geaux Ti-GUHS!

باراک اوباما در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

گلف بازان در رئیس مربع ، هیچ فریب داد, هر چند.

راک در مقابل کوه

Tie-breaker با فرمت می باشد به حول چرخ دستی گلف.

جو عجیب و غریب در مقابل کارول Baskin

یکی را دوست دارد caging, ببر, یکی را دوست دارد حفاظت از آنها را با قرار دادن آنها را در قفس. به ما بگویید که شما نمی خواهد به تماشای این قرنطینه افسانه تطبیق با باشگاه را در دست خود.

کیم جونگ سازمان ملل متحد در مقابل کیم یو جونگ

خواهر و برادر, دیکتاتور نبرد. در سال 1994 کره شمالی رسانه های دولتی گزارش داد که اواخر پدر کیم جونگ ایل, زده 38-زیر پر 34 در پیونگ یانگ گلف. دور شامل پنج سوراخ در یک. بنابراین روشن است که استعداد در خانواده است. برنده می شود به “رهبر عزیز” و شاید دیگر به قتل رسید.

Popeye را در ساندویچ مرغ در مقابل Chick-fil-A ساندویچ مرغ

بازی نمی تواند بازی های برگزار شده در یکشنبه.

لنس آرمسترانگ در مقابل حقیقت

حقیقت برنده 9 و 8.

مایکل جردن در مقابل … خوب همه

Scottie Pippen. استیو کر. جری Krause. Gary Payton. Charles Barkley. اسکات Burell. که دبیرستان مربی که او را در JV. این شخص که ratted او را برای از دست دادن بسیاری از گلف شرط. نگهبان که ضرب و شتم او را در محله های که در یک زمان. شارلوت هورنت فصل-دارندگان بلیط.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>