منتشر شده متس جزئی اتحادیه به نظر می رسد برای تبدیل Tim Tebow در: ‘ساخته شده مسخره از تیم ما’

با وضعیت جزئی لیگ فصل به دنبال تردید روز به روز تیم های لیگ بیس بال منتشر شد صدها نفر از جزئی بازیکنان لیگ برتر روز پنج شنبه در میان coronavirus shutdown.

یکی از آن بازیکنان بود سابق نیویورک متس-دور دوم انتخاب اندرو کلیسا که در حال حاضر بسیار آماده به شما بگویم آنچه که او واقعا فکر می کند در مورد درمان خود توسط متس این تیم را رهبری و تصمیم به ثبت نام برخی افراد مشهور به عنوان جزئی بازیکن لیگ.

Ex-متس جزئی اتحادیه سوختگی پل پس از انتشار

در طولانی مدت عنوان یک Instagram پست از پنجشنبه کلیسا پاره را چگونه به اعتقاد او این تیم در زمان استفاده از عشق خود را برای بیس بال و آسیب دیده و حرفه ای خود را در روند. او به یاد می آورد پاره خود را UCL پس از این تیم گفته می شود تحت فشار قرار دادند و او را به یک بازی بدون یو پی اس گرم و سپس با داشتن درخواست خود را به دیدن یک دکتر را نادیده گرفت در حالی که این سازمان تا به حال او را در زمین برای تیم های دیگر.

او همچنین انتخاب کلمات برای تصمیم گیری را در یک unnamed “مشهور” به فروش بلیط و حتی ذکر یک اتهام است که مشهور دیدم یک برش از این تیم minor league فروش.

“آنها ساخته شده مسخره از تیم ما با قرار دادن یک ستاره در آن به فروش بیشتر بلیط” کلیسا نوشت. “من دیدم بازیکنان از دست دادن شغل خود به دلیل آن است. ما نمی شد بازی را به نفع ما شد بازی را به هر کس دیگری پول. نه بازیکنان. ما هرگز شاهد یک کاهش دهد. خوب گفته که یک بازیکن بود.”

تا آنجا که ما می دانیم وجود دارد تنها یک بازیکن در سال 2017, St. Lucie Mets که می تواند به عنوان یک بلیط-فروش مشهور: Tim Tebow.

شما می توانید از کلیسا را کامل و ارسال نمایید. هشدار: برخی از گرافیک زبان.

Tebow بیس بال حرفه ای نیاز به معرفی ندارد. این متس کشید همه چیز را از guffaws به خشم و انزجار خود را از تصمیم به ثبت نام سابق Heisman برنده جایزه و به او واقعی در خفاش با چند تن از آنها جزئی تیم های لیگ.

کلیسا همپوشانی با Tebow در سه تیم مختلف در طول دوره از سال 2017 تا 2019 شروع با سنت لوسی در یک سال 2017. اخیرا Tebow آمار .163/.240/.255 در 264 صفحه ظاهر برای سه گانه-A سیراکیوز در فصل گذشته در سن 31 و دریافت یک لیگ برتر بهار آموزش دعوت از این سال است.

Tebow نیز به دنبال این بیس بال حرفه ای در حالی که تعادل زمان با پخش در ESPN که شما نمی اغلب از بازیکنان به طور جدی در تلاش برای ایجاد رشته های.

که در آن Tebow است فاقد در طور متوسط پنبه حلاجی شده و زمان تعهد او بیش از برای آن ساخته شده — حداقل در متس’ eyes — در فروش بلیط. تقریبا هر جزئی تیم لیگ دیده است یک چشم انداز مثبت در حضور هنگامی که او را در شهر.

Tim Tebow's career has been good for ticket sales, less good for the lineups of the Mets' minor league teams. (Photo by Joe Robbins/Getty Images)
Tim Tebow حرفه ای شده است برای فروش بلیط کمتر خوب برای ترکیب اولیه از متس’ minor تیم های لیگ. (عکس از جو رابینز/گتی ایماژ)

متس پر از مارها و پایین فیدر’

بالاتر از همه کلیسا به نظر می رسید angriest با فرهنگ متس سازمان هر چند او توجه داشته باشید برخی از بهبود در این جبهه. او گفت: سرخوردگی خود را با متس حتی به رهبری او را به طور خلاصه بازنشسته در سال 2018 است.

“فرهنگ است که ساخته شده برای دهه ها است که در آن سازمان است سمی” کلیسا نوشت. “پر از مارها و پایین فیدر تلاش برای بالا بردن مشاغل حرفه ای خود را در هزینه از بازیکنان با هیچ پشیمانی.”

25-سال-کلیسای قدیمی به پایان رسید و پیام خود را با یک تعهد است که این آزادی نمی تواند از بیس بال حرفه ای یک نگرانی بسیاری از بازیکنان به طور ناگهانی و بدون یک تیم روبرو هستند. بسیاری از بازیکنان پنجشنبه منتشر شد به احتمال زیاد نمی خواهد پیدا کردن یک تیم جدید تا فصل آینده را باید برای زنده ماندن از لحاظ مالی و در شکل باقی بماند تا پس اگر آنها می خواهند فرصت دیگری.

آن را سرد زمان در بیس بال و پس از آن تنها یک بازیکن می خواهید به پرتاب یک کمی گرما در راه خود را.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>