Randy Moss است مناسب برای ‘دوشنبه شب فوتبال’

Booger مکفارلاند حال روشن کردن نقل قول که ESPN مدیران باید به عنوان خوانده شده از نزدیک قبل از چیدن بعدی خود را در “شنبه شب فوتبال” غرفه.

“‘دوشنبه شب فوتبال یک بازی است, اما آن را نیز نشان می دهد” مک فارلند گفته ریچارد Deitsch های ورزشی. “این یک سرگرمی نشان می دهد. وجود دارد خیلی بیشتر است که می رود به آن از فوتبال است.”

او درست است. نه این که ESPN باید پایین دنیس میلر/تونی Kornheiser جاده دوباره به جای مک فارلند به عنوان آن “MNF” رنگ مفسر. که کار نمی کند. ESPN هنوز هم نیاز به احترام فوتبال صدا. کسی است که از ایمنی بسیار زیاد انتقاد همه گوینده دریافت و با وجود سادگی نیست بسیاری از کسانی که مردم در اطراف. اما ESPN نیاز به کسی که می تواند سرگرم کردن ما اولین و مهمترین, همراه با بودن قادر به توضیح این بازی به مخاطبان گسترده.

یکی ESPN چک کارمند تمام جعبه سمت راست: Randy Moss.

Randy Moss یک افسانه است

آن را کمی عجیب و غریب به فکر ماس’ محبوبیت arc.

در اوایل زندگی حرفه ای او بود “من بازی زمانی که من می خواهم به بازی” پسر بازیکن همه رو راه بیش از حد در مورد عصبانی (خدا رو شکر رسانه های اجتماعی نبود یک چیز بزرگ پس از آن). سپس در جایی در امتداد خط “راست, پول نقد, راحت واسوده” شد خنده دار خط به جای یک دلیل به دمدمی مزاجی.

در حال حاضر خزه است به عنوان دوست داشتنی به عنوان هر ورزشکار سابق. داستان از عظمت او رسیده وضعیت افسانه ای. شخصیت او را عفونی است. به طور جدی پیدا کردن کسی که نمی مانند خزه. شما پیدا کردن برخی از. و نه بسیاری از.

یکی از دلایل آن شده اند که برای ESPN به زمین Peyton Manning است که خود را تایید و امتیاز. هیچ کس واقعا متنفر منینگ. او می خواهم که پا به غرفه با برخی از حسن نیت و قادر به مبارزه با برخی از ثابت انتقاد از طرفداران که هیچ ایده چگونه رنگ تحلیلگر شغل است.

خزه مشابه است ایستاده است. او به وضوح به رسمیت شناختن نام با طرفداران که کسی مثل مت Hasselbeck یا برایان Griese و یا هر گونه دیگر معقول نامزد ندارد. خزه یکی از قابل تشخیص ترین نام ها در تاریخ فوتبال. او می تواند کاملا یک رسم و کسی که بیشترین طرفداران را می خواهید به موفقیت. که تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن.

(Yahoo Sports graphic by Michael Wagstaffe)
(Yahoo Sports گرافیک توسط مایکل Wagstaffe)

ماست می تواند آینده تونی Romo

ما نمی دانیم که اگر خزه فورا می توانید تجزیه و تحلیل یک بازی است. اما ما نمی دانیم که اگر تونی Romo می تواند انجام دهد که یا. چند سال بعد او را پرداخت بالاترین گوینده ورزشی در تاریخ است. Romo بود پرخطر استخدام توسط CBS و در این لحظه به نظر می رسد یکی از بهترین شبکه تا به حال ساخته شده در NFL طرف.

ما می توانند یاد بگیرند از Romo موفقیت داستان است که شور و شوق مسائل بیش از واقعی تجزیه و تحلیل. مایک Mayock برای یک مثال بسیار خوب بود فورا در شکستن Xs و سیستم عامل در طول یک بازی. و به عنوان یک بازی مفسر او هرگز طنین انداز با مخاطب به عنوان یک کل. Romo است که بسیار خوب در شکستن Xs و سیستم عامل انجام داد.

مانند Romo خزه دارای جاذبه شما می توانید احساس از طریق تلویزیون است. ما می دانیم که از کار خود را در ESPN دوشنبه شب pregame نشان می دهد و برخی از NFL فیلم میکروفن می خواهم تا کلیپ. او همچنین می داند که این بازی به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی.

“یکی از باهوش ترین بازیکنان من تا کنون مربی. قطعا باهوش ترین گیرنده” لایحه Belichick گفت: از خزه در NFL شبکه در سال گذشته از طریق پرستان سیم. “او به من آموخت بیشتر در مورد دریافت و بازی عبور از مراتب هر کس دیگری.”

ما نمی دانیم که اگر ماس می خواهید این کار است. آن را یکی از سخت تحت شدید نور افکن. که ممکن است یک دلیل ESPN است تلاش برای کشف کردن آن غرفه پس از حرکت از مک فارلند و جو Tessitore. هر کس کار خواهد بود چهارم منجر تحلیلگر در “MNF” در چهار سال.

خزه همچنین ممکن است بلافاصله در شکستن بازی از غرفه در پیچ و تاب سرعت (هر چند او ممکن است آن را غیر ممکن می دانند). بدون توجه به آنچه که او می تواند سرگرم کننده و سرگرم کننده است که مهم است. به عنوان مکفارلاند اشاره به سرگرمی کلیدی است. مردم لحن در برای تماشای ماس در “دوشنبه شب فوتبال است.” که این مورد برای هر کسی دیگری که ذکر شده است به عنوان یک گزینه واقع بینانه.

خزه هوشمند است, کاریزماتیک, سرگرم کننده, یک نام و تقریبا جهانی توسط طرفداران. آن را تقریبا ژوئن و ESPN هنوز نشده خود را اعلام کرد “MNF” غرفه برای سال 2020 است. بهترین پاسخ بسیار آسان است و او در حال حاضر با این نسخهها کار برای شبکه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>