پلیس باید مجموعه ای از لیگ برتر مسابقات آنها می خواهم به بازی در خنثی سالن که شامل هر لیورپول بازی که در آن عنوان می تواند به دست آورد.

این مسابقات شده اند که درخواست را در خنثی زمینه Manchester City v Liverpool, Manchester City v نیوکاسل منچستر یونایتد, v, Sheffield United, Newcastle v لیورپول و اورتون با بارسلونا.

پلیس بیانیه می افزاید که “این بازی است که در آن لیورپول می تواند امن لیگ عنوان” نیز باید نقل مکان کرد اما این ممکن است در نهایت نیاز به بیش از یک بازی اگر قرمز نیست پرچ آن را در اولین تلاش.

معاون پاسبان مارک رابرتز از پلیس یورکشایر جنوبی انگلستان را در فوتبال پلیس منجر شود گفت: در بیانیه صادر شده به PA news agency: “بحث ما با لیگ برتر در طول این روند مثبت بوده است با یک مشترک تمرکز بر اولویت بهداشت عمومی است.

Anfield will not play host to any Premier League title celebrations this year, if the police’s request is granted (Phil Noble/PA)
Anfield نمی خواهد بازی میزبان به هر لیگ برتر عنوان جشن های این ماه, اگر پلیس را درخواست داده است (Phil شریف/PA)

“به این ترتیب ما به اجماع رسیده است که توازن نیازهای فوتبال, در حالی که همچنین به حداقل رساندن تقاضا در پلیس.

“اکثریت باقی مانده مسابقات برگزار خواهد شد در خانه و دور به عنوان برنامه ریزی شده با تعداد کمی از وسایل وقوع در خنثی سالن که بر خلاف برخی از گزارش هنوز به توافق رسیدند.

“دیدگاه ها و توافق نیروهای که میزبان باشگاه های لیگ برتر شده اند و به دنبال که در آن وجود دارد و نگرانی های لیگ برتر شده است حمایت در ارائه انعطاف پذیری در تنظیم جایگزین سالن که در آن درخواست شده است.

“این طرح خواهد بود نگه داشته و به طور مستمر تحت بررسی برای اطمینان از سلامت و امنیت و بخش مهمی از این است که برای هواداران به ادامه احترام اجتماعی فاصله دستورالعمل و نه به حضور و یا جمع آوری خارج از استادیوم.”

نیوکاسل در 13th, پایین ترین رتبه طرف درگیر در یک مسابقه در یک محل بی طرف به همه چیز ایستاده است.

Deputy chief constable Mark Roberts of South Yorkshire Police, the UK’s football policing lead (Aaron Chown/PA)
معاون پاسبان مارک رابرتز از پلیس یورکشایر جنوبی انگلستان را در فوتبال پلیس سرب (هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA)

وجود داشته است شکایت از برخی از باشگاه ها به سمت پایین جدول از جمله برایتون در مورد تاثیر بازی در خنثی سالن ورزشی صداقت.

باشگاه برگزار خواهد شد بیشتر بحث در مورد اینکه آیا برای ادامه فصل بر این اساس زمانی که آنها ملاقات دوباره در ژوئن 4.

پلیس در بیانیه ای اشاره نمی کند هر بازی در لیگ برتر فوتبال.

مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان در آموزش با توجه به راه اندازی مجدد در ماه آینده و یک EFL سخنگو گفت: “آن باقی مانده است و قصد ما برای تمام بازی های باقی مانده لیگ مسابقات در باشگاه’ خانه زمینه تا زمانی که آنها را مطابق با دولت مربوطه هدایت.

“ما تنها به دنبال به حرکت منطبق اگر آنها مجاز مربوط به مقامات محلی پس هر گونه نمایندگی از نیروی پلیس محلی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی