تنها خرید یک 5G تلفن در حال حاضر اگر شما خوب با این مشکلات 4

بدون شک شما شنیده ام زیادی در مورد 5G به تازگی. این ممکن است شما به دنبال در زمان 4G تلفن و تاسف خود را از عدم توانایی در اتصال به شبکه سریع تر. اما 5G ارزش خرید یک گوشی جدید را بیش از و شما باید یکی را خرید در حال حاضر ؟

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به همین دلیل 5G بزرگ است. بدیهی است که سریع تر از 4G و شما نیازی به پرداخت هزینه حامل خود را هر چیزی اضافی را به استفاده از سرعت بهتر. اگر تلفن شما می توانید اتصال به 5G شما هستیم. اما این که می گویند این تکنولوژی مناسب است. آن را هنوز هم بسیار جدید, و, چنین, چند, درد, نقاط با توجه به ارزش قبل از قرار دادن سفارش برای یک گوشی هوشمند جدید.

#1. به طور کلی ظالمانه قیمت گذاری

گوشی های هوشمند نبوده اند گران تر و 5G است که منجر برچسب قیمت بالا شارژ. اگر شما گوشی های هوشمند کنونی نیست 5G-سازگار, شما نیاز به رها کردن برخی از پول نقد جدی به هیئت مدیره.

در اینجا حقیقت سخت — ترین 5G گوشی های هوشمند شما می توانید خرید در حال حاضر رویکرد و یا بیش از $1,000. ما می دانیم که غیر 5G آی فون 11 Pro حمل همان درخواست قیمت اما دیدن که هیچ آی فون در حال حاضر ارائه می دهد 5G ما در حال صحبت کردن به شدت دستگاه های آندروید است.

این دستگاه را در محدوده قیمت این معنی که شما نمی نیاز به شکستن را به چهار رقمی خاک متصل کنید 5G. اما حتی ارزان ترین 5G دستگاه نیست ارزان. حداقل گزینه های گران قیمت در حال حاضر برای یک نام تجاری جدید 5G تلفن OnePlus 8 که شروع می شود در $699. دقیقا “بودجه” قیمت می باشد.

اما پس از آن نگاهی به سامسونگ ارائه آخرین کهکشان S20 صف شروع می شود در $999 و می رود تمام راه را تا به $1,399. ال جی به فروش می رساند V60 ال جی از طریق AT&T برای $899 و از طریق Verizon برای $949 (هر چند T-Mobile اتفاق می افتد به حمل آن را برای $699).

این قیمت گذاری واقعیت این است که تاثیر گوشی های هوشمند است که حتی نمی آمده است. اگر شایعات و نشت ایستاده گوگل است که به احتمال زیاد به خطر انداختن عملکرد را برای صفحه 5 با انتخاب به استفاده از به روزترین پیکسل, چیپ 865. به چه دلیل ؟ برای کاهش هزینه ها به طوری که آنها می توانند با اضافه کردن 5G برای گوشی های.

#2. محدود دستگاه انواع

با که گفت, گوشی های گران قیمت هستند و چیز جدیدی نیست. حتی قبل از 5G آمار بازار, هزینه های در حال افزایش بود, با, سیب معروف تنظیمات آیفون X در 1000 $در راه بازگشت در سال 2017. از آن پس بسیاری از flagships رسیده اند که $900 یا 1000 $قیمت نقطه که آیا یا نه آنها عبارتند از 5G.

اما برای بسیاری از موارد استفاده شما لازم نیست برای رفتن با گران ترین گزینه است. در حالی که ما تا به حال هرگز اواسط ردیف گوشی های هوشمند در بازار کشورهای دیگر انجام دهید وجود دارد مقدار زیادی از $400 دستگاه های خارج وجود دارد که می تواند چک کردن هر جعبه در فهرست خود را. آی فون جدید SE برای مثال بسته در همان داخلی به عنوان آی فون 11 برای $399. برای بسیاری از مردم گوشی هایی خواهد بود که بیش از اندازه کافی نمی خواهد هزینه آنها یک دست و یک پا.

وقتی که می آید به 5G اما شما واقعا نمی باید که آزادی. نه تنها 5G گوشی های گران قیمت, شما باید برای انتخاب یک 5G تلفن. که ممکن است واضح به نظر می رسد اما اگر شما متعهد به 5G شما می خواهید به جست و خیز کردن در اپل در دسترس نباشد حداقل تا زمانی که اپل منتشر شده خود را 5G دستگاه.

حتی اگر شما درست چسبیده به آندروید-فقط شما هنوز هم محدود است. اگر شما پیدا کردن یک معامله بزرگ در کهکشان S10 و یا OnePlus 7 Pro شما از شانس و پس از آن دستگاه کار نمی کند با 5G. فراموش نکنید که در مورد اکثریت قریب به اتفاق مورد استفاده در بازار را فراموش کرده ام در مورد چیدن مدل سال گذشته و فراموش نکنید که در مورد چک کردن جالب گل سرسبد است که فقط اتفاق می افتد به 5G.

که حتی به حامل. آیا شما می دانید شما نمی توانید در حال حاضر خرید پایه-مدل S20 در ورایزون? در حالی که S20 مجهز به 5G ورایزون در حال انتظار برای سامسونگ را که مدل قادر است با mmWave. حتی حامل خود را می تواند محدود کردن نوع 5G تلفن شما می توانید خرید.

#3. بهترین 5G احتمالا در دسترس نیست که در آن شما زندگی می کنند

شما دست خود را بر روی یک 5G تلفن. شما حتی می توانید از آن استفاده کنید ؟ ما به این معنی نیست که گوشی البته به عنوان گوشی باید فقط خوب کار می کنند. ما منظور شما حتی می توانید اتصال به 5G که در آن شما اتفاق می افتد به زندگی می کنند ؟

خود را 5G تلفن نمی اتصال به 5G فقط به خاطر اینکه شما در محدوده هر سلول سرویس. شما نیاز به در یک منطقه است که پشتیبانی از 5G خود را. تمام حامل در حال حاضر ساختمان خود را 5G پوشش در سراسر کشور به عنوان 5G دستگاه تبدیل شدن بیشتر و بیشتر امری عادی است. که گفت:, آن را به مراتب از سطح پوشش 4G است که در خارج وجود دارد بنابراین یک احتمال واقعی خود را در منطقه نیست 5G-آماده نشده است.

حتی اگر حامل خود را پشتیبانی می کند 5G که در آن شما زندگی می کنند این بدان معنا نیست که شما ببینید فروزان سریع سرعت و در عین حال. چرا که نه همه 5G برابر است. اگر حامل خود را تنها پشتیبانی از کم باند 5G برای منطقه خود (600 تا 700 مگاهرتز) شما واقعا خواهد شد فقط کمی دست انداز سرعت در طول های موجود در شبکه 4G. این است که اکثریت قریب به اتفاق از پوشش است که T-Mobile و Sprint ارائه, به عنوان مثال. اگر شما در اواسط باند (2.5–3.7 GHz) و یا mmWave (25-39 GHz) محل شما واقعا دیدن مزایای 5G.

#4. باتری خود را ممکن است به یک ضربه

مطمئن 5G فوق العاده هیجان انگیز است. که می خواهم گوشی های هوشمند خود را بهتر و با سرعت از خانه خود را از Wi-Fi? اما وجود دارد یک منطقه که در آن 5G به خصوص mmWave نمی تواند سرگرم کننده — عمر باتری.

طول می کشد تا مقدار زیادی از انرژی برای بیرون کشیدن این نوع از ارتباط است. MmWave است که هر چیزی از 25-39 گیگاهرتز است که ده بار که از 5G در اواسط باند و 35 به 65 بار است که از 5G را کم باند. فشار بر روی گوشی های هوشمند خود را باتری در حال رفتن به شدید همین دلیل است که oem ها قرار دادن باتری بزرگتر در داخل 5G گوشی های هوشمند از آنها برای غیر 5G هستند.

اما 5G گوشی های هوشمند هنوز هم لازم نیست که ایده آل اندازه باتری برای مقدار قدرت mmWave نیاز دارد. در حالی که S20 فوق العاده 5G بسته عظیم از 5000 میلی آمپر, باتری اتصال به سریعترین 5G ممکن است هنوز هم یک قدرت عالی تخلیه. اضافه کردن در قابل توجه و 120 هرتز Quad HD AMOLED و شما باید یک باتری که تحت مقدار زیادی از استرس.

را MKBHD را mmWave آزمون از کهکشان S10 5G. او در آغاز روز با 75 درصد باتری و سپس پس از تست شبکه برای حدود چهار تا پنج ساعت به پایان رسید تا با 21 درصد است. برای یک گوشی با یک 4,500 میلی آمپر باتری که بسیاری از تخلیه باتری.

MKBHD همچنین اشاره می کند که کل زمان S10 5G متصل شد به 5G آن را “گرم و به لمس است.” که نبود در حالی که بازی یک بازی و یا انجام هر کاری شدید در تلفن ذهن شما. آن را گرم بود در حالی که انجام بسیار پایین-وظایف خواستار. گرما ما از چپ به فرض می آید از 5G اتصال خود را.

بنابراین باید بخرم 5G تلفن?

نگاه کنید اگر شما پول زندگی در یک منطقه با 5G پوشش و مانند انتخاب گوشی که در حال حاضر ارائه 5G به دنبال آن بروید! خرید یک گوشی با 5G در حال حاضر خواهد شد در آینده اثبات آن — به عنوان 5G رشد می کند و گسترش می یابد گوشی شما خواهد بود قادر به اتصال در حالی که هر غیر 5G تلفن شما خرید در حال حاضر خوب نیست.

من فکر می کنم عامل اصلی در این تصمیم اما هزینه شده است. اگر شما هرگز در نظر گرفته شده به صرف پول زیادی در یک گوشی هوشمند آن را نمی ممکن است ارزش آن را به شما برای خرید یک 5G یک حداقل نه در حال حاضر. اگر شما زندگی نمی کنند در یک منطقه با 5G پوشش شما نمی خواهد هر گونه منافع فوری و حتی اگر 5G در نهایت می آید راه خود را به سرعت 4G در حال رفتن به احساس می کنید به اندازه کافی سریع برای بسیاری از مردم است.

ما باید به یاد داشته باشید که 5G هنوز یک تکنولوژی نسبتا جدید. و مثل تمام فن آوری های جدید است که هنوز هم برخی kinks به آهن قبل از آن را واقعا تبدیل به یک استاندارد است. بنابراین در حالی که آن را کاملا ضروری برای خرید یک 5G تلفن در حال حاضر آن را واقعا به شما و عوامل موثر در بازی است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ شروع حرفه ای شما با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط دالاس توماس/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>