Oddsmakers رها پرستان’ 2020 NFL season پیروزی در مجموع به کم جدید

اعتماد به نفس در New England Patriots ورود 2020 NFL فصل به نظر می رسد پایانی.

حداقل در میان oddsmakers.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

میهن پرستان با وجود از دست دادن دیرین کارفرمایی تام بردی به رایگان آژانس در ماه مارس باقی مانده اند شرط بندی های مورد علاقه را به نفع خود به شرق آسیا برای بسیاری از offseason. که تغییر به تازگی زمانی که Buffalo Bills شد لیست علاقه مندی ها در DraftKings تبلیغات به ادعای تاج بخش در فصل آینده.

انگلستان نیز سوم-بهترین شانس برای برنده شدن در این لیگ در سال 2020 در سراسر offseason اما از آن کاهش یافته است به چهارم در +1200. Indianapolis Colts فقط جلوتر از میهن پرستان سوم با +1100 شانس برای برنده شدن در این کنفرانس است.

میهن پرستان’ فصل برنده مجموع کاهش داده شده است ، در اینجا آخرین شماره و شانس حسن DraftKings تبلیغات.

بیش از 8.5 برنده: -130
تحت 8.5 برنده: +107

گوش دادن و به اشتراک بعدی Pats پادکست:

آن را عجیب و غریب برای دیدن پرستان’ برنده مجموع کمتر از 10 اما بدون یک ردیف بالا کارفرمایی پیشرو جرم آن را سخت به فرض فقط انگلستان خط از 17 فصل متوالی با 10-به علاوه برنده خود ادامه خواهد داد.

این برنامه همچنین باعث می شود آن را سخت برای میهن پرستان به آمار که 10-برنده نقطه عطف. دو تا از پنج بازی در برابر دفاع از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs و چندساله NFC مدعی سیاتل Seahawks. هر دو بازی در جاده هستند. پس از یک هفته 6 bye میهن پرستان شروع یک کشش از پنج هفته که در آن بازی چهار حذفی تیم از 2019 از جمله Baltimore Ravens و دفاع از NFC قهرمان سان فرانسیسکو 49ers. برنامه آسان تر می شود پس از آن با انگلستان را نهایی شش بازی از جمله فقط یک حذفی تیم از فصل گذشته. میهن پرستان’ گذشته دو بازی نیز در خانه هستند.

که گفت: Patriots نیازی به گسترش خود 10-برنده فصل خط به آمار بیش از این پیروزی مجموع سرپا نگه داشتن شرط است. بالاتر از متوسط عملکرد از Stidham جانباز دفاع که هنوز هم واقعا با استعداد و بهترین سر مربی در NFL تاریخ باید به اندازه کافی برای میهن پرستان برای رسیدن به نه و یا بیشتر برنده است.

Oddsmakers رها پرستان’ 2020 NFL season پیروزی در مجموع و به پایین ترین سطح در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>