NHL به رسمیت می شناسد رئیس جمهور جایزه به ثمر رساند عنوان و goaltending برندگان جایزه


The Boston Bruins were formally recognized Thursday as the winners of the Presidents' Trophy for the 2019-20 season. <span class="copyright">(Chris O'Meara / Associated Press)</span>
بوستون برونز بودند به طور رسمی به رسمیت شناخته شده و پنج شنبه به عنوان برندگان از رئیس جمهور جایزه برای 2019-20 فصل است. (کریس O’meara / آسوشیتد پرس)

جدول زمانی باقی مانده مایع برای NHL بازگشت به بازی اما لیگ در روز پنج شنبه تأکید کرد که این فصل به طور منظم است بیش از زمانی که آن را اعلام برندگان سه غنائم هستند که به طور خودکار اعطا بر اساس به طور منظم فصل عملکرد تیم ها یا افراد است.

بوستون برونز به رسمیت شناخته شد و در سه. آنها برنده رئیس جمهور جایزه برای تدوین بالای رکورد در همه گیر و کوتاه فصل در 44-14-12 برای 100 امتیاز در 70 بازی. آنها نیز از بهترین نقاط در صد (.714).

علاوه بر این برونز رو به جلو دیوید Pastrnak و واشنگتن پایتخت جناح الکساندر Ovechkin مشترک موشک ریچارد جایزه داده شده به این بازیکن با بیشترین گل. هر 48 به ثمر رساند اهداف با Ovechkin رسیدن به این تعداد در 68 بازی و Pastrnak در 70. آن زمان نهم Ovechkin برنده و یا به اشتراک گذاشته شده هدف به ثمر رساند و عنوان فصل سوم در یک ردیف.

Edmonton Oilers به جلو لئون Draisaitl اعلام شد برنده به ثمر رساند عنوان با 110 امتیاز در 71 بازی.

و برونز goaltenders Tuukka Rask و Jaroslav Halak برنده جنینگز جایزه تعلق می گیرد به goaltenders در این تیم است که اجازه کمترین اهداف است. آنها به 167 اهداف است. Rask را 2.12 اهداف-در برابر دمای شد بهترین در میان goalies که 23 یا بیشتر بازی ها.

NHL که متوقف بازی در مارس 12 و توصیه به بازیکنان خود جدا این هفته اعلام محتاط و متغیر طرح اصلاحی, 24-تیم استنلی جام حذفی. به عنوان شرح داده شده در مرحله دوم طرح خود را آغاز خواهد شد در اوایل ماه ژوئن با بازیکنان کار کردن در باشگاه امکانات در گروه های کوچک در حالی که پیوستن به محلی پزشکی و ایمنی راهنمایی. فاز 3 خواهد لگد کردن با افتتاح کامل اردوگاه های آموزشی. گزارش های متعدد با رسانه های کانادا روز پنجشنبه گفت: NHL بازیکنان گفته شده کسانی که در اردوگاه های آموزشی نمی شود و قبل از جولای 10, معنی پلی آف احتمالا نمی خواهد شروع و تا اواخر ژوئیه یا اوایل اوت و ممکن است تا پایان ماه سپتامبر یا اکتبر.

کمیسر گری Bettman است گفت که او در نظر دارد به بازی 2020-21 فصل در تمامیت آن اذعان کرد و آن را شروع ممکن است تا ژانویه به منظور به بازیکنان مناسب استراحت بین این قطع و فصل بعدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>