مایکل جردن ‘من هستم’ تصمیم تغییر Steve Kerr زندگی برای همیشه لطفا برای

یادداشت سردبیر: ورزشی کشف جدیدترین پادکست از NBC Sports, درخشش را تازه نور در اکثر لحظات فراموش نشدنی در ورزش است. قسمت اول “من,” می گوید هرگز قبل از شنیده داستان در مورد دو کلمه فکس از مایکل جردن که تغییر این دوره از تاریخ NBA.

برخی از افراد خوش شانس با تلسکوپی مشاهده این سیاره و جای خود را در آن است. استیو کر در میان آنها است.

به همین دلیل خود را در غالب نظر مایکل جردن است قدردانی.

بدون شک در کر می تواند بندر تلخی در پی که شیکاگو بولز در عمل در هنگام MJ – در یکی از بسیاری از لحظات آشفته رقابت منگنه هم تیمی خود را در چشم. کر می توانست چسبیده به حافظه که اجازه آن چرک دهه و نفوذ هر گونه اظهار نظر او باعث می شود در مورد اردن.

اگر کر بودند نه مرد او است, او ممکن است به عنوان ترش در مورد چهره اش نشست اردن مشت به عنوان MJ در مورد دریافت یک postgame دست از Isiah Thomas.

برای حفظ چنین خشم, اما, Kerr را به مبهم اگر نه به طور کامل بی اعتنایی است که آمده راه خود را پس از اینکه یک عضو از آن یاد بولز تیم به رهبری اردن.

علاوه بر این, یک مرد با قله کوه چشم انداز اجازه نمی دهد که یک, وحشیانه, لحظه به گرفتگی پنج سال شیکاگو, تجربه, که همراه داشت او سه قهرمانی حلقه و پر از زندگی خود را با خاطرات گرامی.

[ورزشی کشف: گوش دادن به آخرین قسمت]

“آن را به طور کامل تغییر بقیه زندگی من” کر گفت: NBC Sports. “بازی با مایکل جردن تغییر کل دوره از زندگی حرفه ای من.”

“من قادر به بازی در این مسابقات تیم های ساخته شده یک نام برای خودم قادر به رسیدن به, تلویزیون, پخش, مدیریت, مربیگری, و مردم به دلیل استخدام برای من این شغل بعد از آن است چرا که من در کنار مایکل جردن. . .. من مدیون او همه چیز است.”

وجود ترشح از اغراق در آن چهار کلمه است. کر درایو خود بینش و خلق و خوی شایسته سهم قابل توجهی از اعتبار است.

که نمی رقیق کر را بیشتر نقطه بیان شده در مصاحبه با NBC Sports شیکاگو است که در تولید یک فیلم مستند با تمرکز بر اردن در مارس 1995 بازگشت به NBA است. این بود که استیو دیدن چه برخوردی است بیش از 25 سال گذشته و به علاوه دانستن منشاء آن.

کر را حرفه بسکتبال است. او رفت و از 20 سال بازی حرفه ای (دانشگاه و NBA) است که راه اندازی شده و او را به جلو دفتر موقعیت در ققنوس یک تحلیلگر موقعیت با TNT و مربیگری موقعیت با رزمندگان.

این فرصت را فراهم کر خانواده زندگی بسیار راحت ارائه سود مالی امن حباب بدون خیره کننده او را به برخی از گریم واقعیت های جهان فراتر از بینی خود را. او در دیدار با سیاستمداران است. او آدرس خشونت اسلحه و حق رای و بی خانمانی و نژادپرستی و تبعیض جنسی. کر است و همچنان به شور و حرارت خود را اختصاص به این و دیگر مسائل وابسته به جامعه متمدن.

خواهد کر را megaphone جذب هر چیزی بیش از عبور توجه کنید اگر او می خواهم صرف قلب خود را در NBA به عنوان نهم در شاهین یا Warriors? به هیچ وجه. کر پلت فرم قابل توجهی است و پایه آن ساخته شد و در طول زمان خود را با گاو نر و اردن.

بودن سر مربی رزمندگان – یک به طور ناگهانی شدید حق رای دادن موفق قبلا اغلب شناسایی نادانی – بوده و عامل خود دسترسی داشته باشید. آن را باز درب در loftiest راهرو در امریکا است. برخی از مشخصات خود می تواند نسبت به تعهد خود به اصول خاص و تمایل به صحبت می کنند ذهن خود را در مورد موضوعات اجتناب شود بیشتر از دیگران در حرفه خود.

بیشتر از آن است که به طور مستقیم مربوط به زمان خود را به عنوان یکی از محترم ترین و جشن تیم های ورزشی در تاریخ ورزش جهان. او Jordanaire. یک عضو خریداران است. مایکل جردن گاو نر.

[مرتبط: Steve Kerr, احساسی می شود در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ با یادآوری پدر 1984 قتل]

و حتی اگر MJ lorded بیش از رسیدگی با مشت آهنین او به ندرت زحمت gloving Kerr را بیشتر از زنده ماندن است. او پرسید. و چنگال خود را بر واقعیت با آن, بالا, بالا و پایین, پایین فراهم می کند یک حس قوی از چشم انداز.

وجود دارد هیچ راهی برای دانستن جهت Kerr زندگی گرفته اند ممکن است اگر او نخست سال نیست با کسانی که گاو نر. حدس می زنم در خود شما peril.

از آن آسان است, اما, برای دیدن زندگی او در حال حاضر. حتی با باقی مانده عذاب متعدد به عمل جراحی Kerr است و آگاه به اندازه کافی برای دیدن خوشبختی خود بهتر از هر کسی.

مایکل جردن ‘من هستم’ تصمیم تغییر Steve Kerr زندگی برای همیشه در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر