کاهش را در آینده کالج گلف. آیوی لیگ دانشگاه براون در روز پنج شنبه شد آخرین به اصلاح آن گلف برنامه از بین بردن هر دو مردان و زنان تیم در میان 11 ورزش که قطع شد.

قهوه ای واقع در پراویدنس, R. I. شده ورزشی غنی از مدرسه. تنها دانشگاه هاروارد و استنفورد به حال بیش از 38 varsity تیم های قهوه ای به میدان فرستاد ورود 2019-’20 سال تحصیلی با بیش از 900 دانش آموزان شرکت کننده. مدیر ورزشی جک هیز گفت: 150 دانش آموز ورزشکار و هفت مربیان خواهد بود تحت تاثیر این تغییرات با 500.000 دلار در بودجه در حال نقل مکان از حذف ورزش برای کسانی که نگه داشته شدند.

از دست دادن گلف تیم های قهوه ای در زیر حذف اوایل این ماه از مردان گلف در دانشگاه اکرون در اوهایو و برش مردان گلف در سنت ادواردز در دانشگاه آستین تگزاس است.

تصمیم گیری که در آن ورزش می تواند حذف شود در قهوه ای ساخته شده توسط مدرسه در کمیته تعالی در دو و میدانی.

“آنها به دنبال امکانات مسائل مزایای طبیعی و تاریخ از موفقیت” قهوه ای رئیس جمهور کریستینا H. Paxson در بیانیه ای گفت. “چه تیم—اگر ما را به حق سرمایه گذاری—که می تواند واقعا بزرگ است؟”

خرس مردان گلف, تیم, مربی, Michael Hughes ذکر شده هشت بازیکن در آن 2019-20 فهرستی از جمله چهار سالمندان است. در چهار تورنمنت قبل از coronavirus همه گیر تعطیل همه گپ ورزشی قهوه ای را بهترین پایان بود نهم در Hamptons بین دانشکده در ماه اکتبر. صفحه اصلی دوره های آموزشی برای تیم مردان بود Metacomet باشگاه گلف است که یک سایت از جنجال پس از PGA Tour بازیکن براد Faxon و همکاران خریداری شده آن را در سال 2019.

تیم گلف زنان بود مربی توسط جکی بک وجود دارد و نه بازیکنان ذکر شده در فهرست فعلی از جمله یکی از ارشد. در پنج شروع می شود و در سال 2019-’20 خرس ارسال شده بهترین پایان دوم در قلب مقدس سقوط کلاسیک.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی