چگونه به غیر فعال کردن ‘را فشار دهید صفحه اصلی برای باز کردن’ به باز کردن آی فون خود را سریع تر


با Touch ID را فعال کنید آی فون خود را نیاز به اسکن اثر انگشت خود را قبل از شما می توانید صفحه نمایش خود را و یا آخرین نرم افزار استفاده می شود. قبل از آن آنلاک آی فون خود را ممکن است درخواست که شما با فشار دکمه صفحه اصلی, اضافه کردن های غیر ضروری مرحله بین شما و داده های خود را. اما شما می توانید به نوبه خود این ویژگی را به طوری که شما لازم نیست که به کلیک بر روی هر دکمه برای باز کردن قفل دستگاه خود را.

اگر شما به یاد داشته باشید یک بار قبل از “را فشار دهید در صفحه اصلی برای باز کردن” حافظه خود را درست است. اپل نمی همیشه شامل اضافی کلیک کنید و در این روند باز. اومد کنار iOS 10 هنگامی که اپل معرفی ابزارک به صفحه نمایش قفل.

با استراحت انگشت خود را بر روی Touch ID شما می توانید باز کردن قفل آی فون خود را بدون خروج از صفحه نمایش قفل. که راه شما می توانید با استفاده از ویجت های خود و تعامل با آنها را اگر شما تصمیم به بدون اینکه وادار به باز کردن دستگاه خود را برای اولین بار. همچنین مفید است اگر شما را انتخاب کنید برای مخفی کردن پیام پیش نمایش در قفل صفحه نمایش بنابراین شما می توانید آنها را بر روی صفحه نمایش قفل بدون هر کس دیگری قادر به.

اما اگر شما با استفاده از ویدجت بر روی صفحه نمایش قفل در اغلب موارد و نمی پنهان کردن هر گونه اطلاعات حساس خود را در اطلاعیه های صفحه نمایش قفل شما واقعا هیچ دلیلی برای باز کردن قفل دستگاه خود را در حالی که ماندن بر روی صفحه نمایش قفل.

چگونه به باز کردن آی فون خود را بدون اضافی کلیک کنید

این راه حل ساده این است که فقط به کلیک بر روی دکمه صفحه اصلی. ID لمسی به اندازه کافی سریع است به جایی که آن را می تواند تشخیص بیومتریک خود را در یک دوم تقسیم پس از کلیک کردن بدون برگزاری یک راه آسان برای باز کردن. اما اگر شما نمی خواهید کلیک, آیا آن را به تلاش اضافی و یا می ترسند از خانه خود را فشار دهید و سپس شما می توانید آن را پس از استراحت انگشت خود را بر روی Touch ID باز خواهد شد آی فون خود را ،

فعال استراحت انگشت برای باز کردن قفل در iOS 13 و بعد

اگر شما یک آیفون 6S یا جدیدتر مانند دوم-gen آی فون SE در حال اجرا در iOS 13 یا بعد از باز کردن تنظیمات. سپس شیر “دسترسی” به دنبال “خانه” را فشار دهید در زیر جسمی و حرکتی تنظیمات. بعدی سوئیچ در “استراحت انگشت برای باز کردن” ضامن که اجازه می دهد تا شما را به باز کردن آی فون خود را فورا یک بار آن را با موفقیت اسکن اثر انگشت خود را.

فعال استراحت انگشت برای باز کردن قفل در iOS 12 & تحت

اگر شما هنوز هم با تکان دادن آی فون قدیمی تر مانند آیفون 5S یا iPhone 6, شما ممکن است گیر در iOS 11 یا 12 iOS. اگر شما یک آیفون 5C یا آیفون 5 شما می توانید تنها به iOS 10. در هر صورت این تقریبا همان است که در بالا به جز شما باز “ژنرال” در قسمت “تنظیمات” و سپس “دسترسی به.” بعدی ضربه بزنید “صفحه اصلی دکمه” و ضامن در “استراحت انگشت برای باز کردن” سوئیچ.

اگر شما پیدا کردن آی فون خود را آنلاک سرعت بیش از حد در حال حاضر شما همیشه می توانید غیر فعال کردن این ویژگی برای بازگشت به “را فشار دهید در صفحه اصلی برای باز کردن” انجام داده است.

صادقانه بد را از ویژگی های. این اجازه می دهد تا آی فون خود را به همان تنظیمات حریم خصوصی به عنوان یک آیفون با چهره ID محافظ اطلاع رسانی پیش نمایش تا زمانی که شما موفق بیومتریک اسکن. به علاوه اگر شما از خواب بیدار آی فون خود را با یک کلیک از دکمه صفحه اصلی را باید باز به عنوان به زودی به عنوان آن را اسکن خواهد شد که احساس می کنم فقط در مورد به عنوان سریع به عنوان “استراحت انگشت برای باز کردن.”

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ شروع حرفه ای شما با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر