گوگل صفحه جوانه بررسی

جوانه تا به حال بسیاری از نقاط قوت اما سیمی neckband طراحی شد و هم مورخ و هم تو رفتگی در دیوار به واقعا گرفتن. در حال حاضر سه سال بعد اندیشه ساز است با آن اولین مجموعه از درست-بی سیم

در مورد دو.

هر چند اشکالاتی جلوگیری از آنها را از بودن بود-همه پایان همه بهترین انتخاب گوگل تلاش ها به طور کلی بسیار عالی جفت از حق بیمه از earbuds. به لطف بزرگ خود را راحت و صدا طراحی و اتصال بدون درز جدید صفحه جوانه های یک مدعی قوی در یک بازار شلوغ.

طراحی و راحتی

این صفحه جوانه ها در گوش نوک لاستیکی انواع, با سه اندازه موجود برای راحتی مطلوب و مناسب است. دایره ای طراحی شده است یک پاک, نگاه انجام نگرفته و نمی چسبد کردن بیش از حد زمانی که شما آنها را می پوشند. آنها همچنین از ویژگی های متمایز کننده باله بیرون زده بالا. هنگامی که شما می پوشند earbuds باله متناسب با صورت چسبیده به گوش خارجی (به fossa triangularis اگر شما می خواهید برای دریافت فانتزی) که اجازه می دهد تا کل دستگاه مناسب و ایمن است اما به راحتی — من تا به حال هرگز آنها را به سقوط در هنگام استفاده حتی با در حال اجرا و یا متراکم به موسیقی است. گوگل از earbuds نیز ویژه فضایی دریچه’ به کاهش فشار و جلوگیری از مجموع انسداد از سر و صدای محیط. این طرح به جوانه شفاف احساس می کنید در صورتی که حس می کند, است که به خصوص قدردانی هنگامی که نگه داشتن آنها قرار داده شده برای ساعت ها در پایان. جدید صفحه جوانه نیز بسیار سبک وزن و در بیش از پنج گرم و کلی راحت طراحی باعث می شود آنها شادی را می پوشند.

این صفحه جوانه آمده بسته بندی شده در خود را شارژ مورد اتهامات که با USB-C پورت در پایین و یا بی سیم. این مورد نیز مات, نرم, لمس احساس, که کاملا شبیه به پایان در صفحه 4 ، آن را تعجب آور بلند به آن و احساس محکم و خوب ساخته شده در دست است.

از earbuds حافظه را به خود فاصله با هیچ مشکل و مغناطیسی لولا نیز فوق العاده خوب طراحی شده خوراکی باز و بسته با یک رضایت ضربه محکم و ناگهانی. همه چیز در مورد مورد از آن منحنی های ملایم برای مخفی LED وضعیت احساس می کند حق بیمه. این بهترین بی سیم earbud مورد من دیده نشده است.

اتصال به کامپیوتر و نرم افزار

بودن یک محصول گوگل این صفحه جوانه جفت به خصوص به راحتی با پیکسل های همراه و دستگاه های آندروید با Fast جفت. هنگامی که در مورد بدبختانه باز برای اولین بار نزدیکترین آندروید 6.0+ تلفن متصل می شود تقریبا بلافاصله و به طور همزمان لینک های این دستگاه به حساب گوگل خود را با یک شیر آب تک. صوتی بلوتوث است و در حال اجرا در ده ثانیه صاف و دستیار آماده است در یکی دیگر از نیمی از یک دقیقه که فوق العاده است.

با دیگر دستگاه های جفت شدن فرایند است که اساسا یکسان به هر دستگاه بلوتوث و من نمی هر گونه مسائل و تنظیم آنها را در یک Chromebook و یک PC ویندوز. پس از اتصال جوانه همچنین می توانید انتقال یکپارچه از هر دو با استفاده از earbuds فقط یکی به سادگی با بازگشت یا قطعه مورد—ایضا برای اتصال و قطع ارتباط به طور کامل.

ارتباط ثبات نیز سنگ جامد است. گوگل دارای یک حداکثر فاصله اتصال سه اتاق در داخل خانه و یا یک زمین فوتبال خارج از منزل, و من این ادعا را به نگه دارید تا. من فقط موفق به سکسکه در صدا با قرار دادن چهار دیوار بین earbuds و تلفن من. در به طور منظم با استفاده از اتصال باقی مانده است کاملا پایدار است.

از earbuds خود را عاری از هر گونه دکمه ها صرفا با تکیه بر روی پد لمسی برای کنترل. این سیستم با استفاده از جلو و عقب ابجو بد و کم مایه و همچنین تک و دو و سه شیپور خاموشی برای رسانه ها تماس گرفته و کنترل و همچنین گوگل دستیار که می توان احضار هر زمان با لمس کردن و نگه داشتن یا earbud و همچنین به عنوان استاندارد ‘هی گوگل’ hotword. من خوشحال می گویند که کنترل حرکت جای تعجب دارد قابل اعتماد و شهودی است.

یکی از ویژگی های بسیار جذاب را می توان فعال نگه داشتن انگشت خود بر روی صفحه لمسی برای چند ثانیه که باعث Google Assistant به شما بگویم زمان و جزئیات هر گونه اطلاعیه جدید. این ویژگی احساس بصری و مفید در انواع موقعیت هایی که بی مهارت خود را با تلفن است ایده آل نیست. از earbuds همچنین می توانید transliterate ترین زبان بدون موضوع است که خبر خوبی برای دو زبانه مردمی است.

صحبت از زبان پیکسل جوانه همچنین حفظ ترجمه در زمان واقعی ساخته شده است که عناوین زمانی که نسل اول صفحه جوانه منتشر شد. از earbuds کار در پشت سر هم با گوشی خود به ارائه راه دو تفسیر در هر یک از 27 زبان های پشتیبانی شده. از ویژگی های است که در واقع در دسترس با ترجمه گوگل در تازه ترین گوشی های, اما جوانه ارائه به مراتب بیشتر تجربه بدون درز با گفتن متن ترجمه شده را به گوش خود را به عنوان مخالف به دست و پا چلفتی به عقب و جلو در ترجمه برنامه.

کیفیت صدا

مانند هر تولید کننده دیگر گوگل وعده بهترین در کلاس های صوتی با این earbuds. آن را سخت به یک حکم قطعی اما صفحه جوانه قطعا نمی کساد وقتی که می آید به کیفیت صدا.

صدا به طور کلی روشن و تمیز با مقدار زیادی از جزئیات و آبرومندانه گسترده ای صدا. صدای مشخصات به نظر می رسد به جای جزئی تاکید بر خواننده و فرکانس باس, اما صفحه جوانه هنوز هم ارائه همه کاره صوتی با غنی mids و سه برابر و شگفت انگیزی خوب وضوح بالا به 90-95% حجم. آنها تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان یک جفت بزرگ از بیش از گوش, اما آنها می تواند خود را نگه دارید خود را در مقابل تقریبا هر واقعی بی سیم گزینه در بازار است.

تماس و میکروفون با کیفیت نیز خوب است. ورودی صوتی شفاف است و خروجی صوتی در حالی که نه به عنوان ترد صدا بیش از حد گنگ و مبهم و یا تحریف شده است. هر چند آن را نگه دارید و یک شمع برای قرار دادن گوش خود را بر روی گوشی صفحه جوانه ها یک انتخاب خوب برای تماس های تلفنی.

تطبیقی صدای دیگر headlining ویژگی که صفحة حجم بالا و پایین به حساب سر و صدای محیط (یا فقدان آن) شبیه مفهومی adaptive brightness برای نمایش. اثر است و نه ظریف اما در حال حرکت از یک محیط آرام به صدای بلند یک یا چرخش در خلاء و یا لباس های شسته شده ماشین اسلاید به حجم بالا. نه به عنوان پیشگامانه به عنوان یکی ممکن است امید, اما آن را به خوبی.

این ویژگی را می توان از طریق صفحه جوانه های برنامه است که زیبا و قشنگ استخوان لخت, بدون, بسیار سفارشی و یا تنظیم گزینه های در دسترس است. عدم وجود تنظیمات EQ است به خصوص سر خراشنده اما یکی از ویژگی های بزرگ توانایی خود را از earbuds حلقه اگر شما نمی توانید آنها را پیدا کنید.

احتمالا ناامید کننده ترین حذف در اینجا حالت محیط. این AirPods و کهکشان جوانه های ارائه سطوح مختلف از محیط آگاهی اما پیکسل جوانه ترک شما گیر کرده فقط با یک سطح از محیط تعادل نه به طور کامل جدا شده و نه به طور کامل شفاف است. که یک سطح است که مسلما خوب در اکثر موارد اما انعطاف پذیری بیشتری است که قطعا از دست رفته است.

عمر باتری و شارژ

گوگل وعده داده تا 5 ساعت زمان گوش دادن و 24 ساعت با شارژ مورد اما من در واقع کمی عملکرد بهتر است. فقط با پخش موسیقی در 75% حجم و بدون گوگل دستیار استفاده تخلیه باتری در حدود پانزده درصد در هر ساعت به طور متوسط و یا حدود شش ساعت زمان گوش دادن. با عادی مخلوط و استفاده مکرر گوگل دستیار كند من 4-5 ساعت در هر شارژ. بحث زمان به نظر می رسد در خط با آنچه گوگل متحده بیش از حد.

شارژ مورد تاپ تا از earbuds نسبتا به سرعت در علاوه بر این به شارژ به سرعت خود را. با چند ساعت استفاده در روز پیکسل جوانه باید بدون مشکل با ماندگاری یک هفته در یک شارژ کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>