زحمت داشتن یک فصل بیس بال


در اواسط ماه مه در Tampa Bay Rays پارچ بلیک اسنل شروع به داد و بیداد, با نظرات او در مورد پتانسیل COVID-کوتاه 2020 فصل لیگ بیس بال. “برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا این خطر است که از طریق سقف و… آن را کوتاه تر فصل کمتر پرداخت… من عاشق پول من,” او گفت: در یک کشش زنده خوراک. سابق Cy جوان برنده جایزه که در سال 2019 امضا پنج سال 50 میلیون دلار قرارداد بود pilloried به عنوان یک مرد ثروتمند نگران ثروت خود را در حالی که حدود 40 درصد از خانواده های ساخت کمتر از $40,000 خود را از دست داده مشاغل در ماه مارس است. اپتیک خوب بود. اسنل با عجله به روشن شدن گفتن تمپا بی تایمز “این فقط ترسناک به خطر زندگی من به COVID-19 و همچنین نمی دانستند و گسترش آن به دیگران است. من فقط می خواهم همه را به سالم و بازگشت به زندگی عادی چون من می دانم که من از دست من!”

در آن زمان اسنل نگرانی های سلامت شد آسان به اخراج به عنوان نیمه پخته کنترل خسارت آن بیشتر رضایت بخش به دریچه در مورد یک ناله میلیونر در زمان بحران ملی. (“آنچه در جهان, آیا شما در زندگی می کنند ؟” fumed FOX Sports Radio راب پارکر. “من آرزو می کنم شما خواهد آمد تا به خفاش در لیگ ملی بود و من یک پارچ بنابراین من می تواند به پرتاب در شما.”) اما با صاحبان تیم ها و بازیکنان, انجمن در حال حاضر درگیر در یک نبرد تن به تن بیش از بازیکن حقوق تن-ناشنوایی از اسنل نظرات داده شده به جاذبه از خود دفاع کنید. چرا باید او و 1500 همکاران — نه به ذکر است مربیان, مربیان و دیگران بی شماری آنها را در تماس با آمده — خطر بیماری به بازی در این سال ؟ و چرا ما باید تقاضا را از آنها ؟

MLB را 67-صفحه راه اندازی مجدد پیشنهاد تحویل داده شده به بازیکنان در مارس 15, قابل توجه بود و در آن حوزه با رعایت مسائل عمده (تیم سفر ماسک-پوشیدن) و به ظاهر بی اهمیت (هیچ کثافت هیچ دانه-جویدن). اما بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند و شاید بی. اتباع واشنگتن و نزدیک شان Doolittle ذکر شده تعدادی از این در توییتر بازتاب موضوع: “مربیان باشگاه وانجمن کارکنان, امنیت, زمینه, خدمه, داوران, gameday ورزشگاه کارکنان تلویزیون و رسانه ها” — و نه فقط بازیکنان — آیا نیاز به آزمایش می شود به طور مداوم “و این که قبل از ما به هتل کارگران و کارگران حمل و نقل (خلبانان و خدمه پرواز در, رانندگان اتوبوس,).” خواهد MLB را بلند پروازانه تست طرح شود تا به این کار ؟ چه در مورد یک بازیکن با وضعیت موجود — یا بدتر از یک بازیکن که نمی دانم که او یکی است ؟ با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19 اثرات طولانی مدت می تواند اضافه شده بهداشت و درمان-مراقبت از منافع برای کسانی که قرارداد virus اگر یک بازیکن تصمیم می گیرد او را به حال به اندازه کافی از هتل انزوا و به سادگی سرمایه گذاری را به شب ؟

واقعیت مایه تاسف است که در تمام MLB برنامه ریزی های دوباره فصل خواهد بود, ساخت بهترین-صورت پیش فرض در مورد یک بیماری است که خرد و پیش بینی در هر نوبت. مهم نیست که چه مهر و موم شده در این طرح وجود دارد هر امکان که در برخی از نقطه در طول یک کوتاه فصل بیس بال خود را رودی Gobert لحظه. “وجود خواهد داشت و موارد مثبت وجود خواهد داشت و انتقال بین بازیکنان [در سال 2020 فصل]” لورا آلبرت یک دانشگاه ویسکانسین بهداشت عمومی محقق صراحت گفت رینگر. “من پیش بینی این اتفاق می افتد در هواپیما و اتوبوس در رختکن و یا حمام. آن را کاملا روشن است که چگونه ما می توانیم تغییر کسانی که در فضاهای امن اگر وجود دارد یک دسته از مردم با استفاده از آنها.” Thomas J. Duszynski این شریفزاده مدیر آموزش و پرورش در, Indiana University–Purdue University Indianapolis به توافق رسیدند. “شما هنوز هم در حال حرکت مردم در مورد یک بیماری عفونی است که می تواند بدون علامت انتقال اتفاق می افتد… من انتظار می رود برای دیدن موارد است.”

این خطرات ما درخواست بازیکنان را به طوری که ما می توانید به تماشای بیس بال بازی ها, تمایل سابق CBS Sports اجرایی توضیح داده شده به نیویورک تایمز به عنوان “کمی گلادیاتور مانند.” و آنچه را ما در ازای قربانی خود را? نیم فصل ballgames در خالی استادیوم برای سهام که باقی می ماند مشخص نیست. اگر سرخپوستان کلیولند برنده سری جهانی خود را 72 سال عنوان خشکسالی واقعا به پایان رسید ؟ اگر یعقوب deGrom برنده سوم خود را مستقیم Cy جوان, جایزه, آیا او وارث حقیقی شنی Koufax? یا آیا او فقط یک نیم سال ؟

در سال 1961 راجر ماریس’ single-فصل خانه اجرا ضبط شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نامشروع چرا که او تا به حال هشت بازی بیشتر به انجام آن نسبت به کودک اموزش صاحب رکورد قبلی فقط 23,000 طرفداران نشان داد تا در ماریس’ شکستن رکورد بازی. “به طور طبیعی من خوشحالم برای رفتن گذشته 60, حتی اگر من آن را انجام نمی در 154 [بازی]” او به خبرنگاران گفت: پس از ضربه او را 61. “من می خواهم که دوست داشتم به آن را انجام دهد اما فصل طولانی تر بود.” تفاوت از هشت بازی خود را ضبط به نظر می رسد جعلی; بیس بال رشد در ثبات است. 59 سال بعد در یک فصل از بین بردن و از 80 بازی هر بازیکن خواهد بود راجر ماریس, مایکروسافت در شاهکارهای چرا که آنها تا حد زیادی بی معنی است.

هنگامی که هیجان اولیه شده است پوشیده — بیس بال! بازیکنان! جنبش! — طرفداران خواهد بود گیر با desiccated نسخه از معشوق چیزی زوم happy hour به عنوان يك سفر به نوار. در استقبال از ایالت نیویورک را به تیم بازگشت به مربوطه آموزش امکانات فرماندار اندرو کومو گفت: “ما می خواهیم مردم قادر به تماشای ورزش به حدی مردم هنوز هم به ماندن در منزل و… آن را بازگشت به حالت عادی.” اما یک بازی بدون فن — صدای جمعیت جایگزین با سکوت صدا از خفاش در توپ منعکس کردن عرشه فوقانی — طبیعی نیست. “آیش استادیوم نمی خواهد سیگنال بازگشت به حالت عادی به عنوان متحده بازگشایی” می نویسد: بار‘ Jeré لانگمن که تحت پوشش 2015 Baltimore Orioles بازی بود که بازی در خالی متری کمدن. “آنها را تایید می کنند که ما باقی می ماند در یک زمان از وخیم اختلال undercutting درخواست تجدید نظر از ورزش به عنوان فرار و انحراف.”

خطرات اقتصادی که بیس چهره در حال گریم; MLB کمیسر راب مانفرد تخمین می زند که $10.7 میلیارد صنعت را 4 میلیارد دلار رسید بدون 2020 فصل است. کوچک-بازار تیم مانند آرام و پیتسبورگ دزدان دریایی می تواند هر یک از دست دادن 90 میلیون دلار در این سال به لیگ حساب. صدها نفر از جزئی leaguers در حال حاضر منتشر شده توسط cash-strapped صاحبان تیم. مشاغل حاشیه ای بازیکنان در حال حلق آویز در تعادل است. سوالات پوشاند کشور — که می تواند ما را در بازگشایی? چگونه می توانیم آن را با خیال راحت ؟ — در حال حاضر بلع آن تفریح و سرگرمی کل. اما به عنوان طرفداران ما باید درک آنچه که ما از بازیکنان مانند اسنل — که خراب میلیونر یا نه سزاوار نیست که بیماری به طوری که ما ممکن است تماشای یک بازی است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

داستان های بیشتر از theweek.com
Ctq نمی پیگرد قانونی افسر در مرکز جورج فلوید مرگ
مینه سوتا فرماندار می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن مینیاپولیس توییتهایی هستند ‘نه تنها مفید’
‘شورش است که زبان از بی سابقه,’ مارتین لوتر کینگ جونیور توضیح داد که 53 سال پیش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>