صهیون ویلیامسون درخواست کرده است یک محافظ در برابر درخواست سابق خود عامل بازاریابی به غیر قانونی منافع او گفته دریافت در دانشگاه دوک با توجه به دانیل Wallach های ورزشی.

در تشکیل پرونده برای سفارش ویلیامسون تیم حقوقی به نام درخواست از جینا فورد “تهاجمی” و “بی ربط است.”

حقوقی عقب و جلو است که بخشی از دوئل دعاوی بین ویلیامسون و بازاریابی عامل او گزارش پس از امضا یک قرارداد با قبل از پشتیبان گیری ،

صهیون ویلیامسون حقوقی نبرد همچنان ادامه دارد

فورد رئیس جمهور از نخست بازاریابی ورزشی ادعا کرده است ویلیامسون امضا پنج سال معامله برای شرکت به نمایندگی از او در بازاریابی مذاکرات روز پس از او اعلام کرد برای 2019 NBA پیش نویس است. یک ماه بعد یک ایمیل شد بنا به گزارش ارسال شده به فورد گفت: توافق شده بود لغو شد و پس از او امضا شده با مگا-آژانس کا ورزشی.

طرح دعوی در دادگاه در برابر ویلیامسون است که به دنبال $100 میلیون.

ویلیامسون دفاع قانونی بوده و چند وجهی است. او ادعا کرده است که فورد متقلبانه اغراق آمیز اعتبار خود را در حالی که به دنبال او را به عنوان یک مشتری و با اشاره به نخست ورزشی بودن گواهی ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط و یا به عنوان یک عامل ثبت شده در کارولینای شمالی و یا فلوریدا.

The Zion Williamson legal battle remains ugly. (AP Photo/Rusty Costanza)
صهیون ویلیامسون حقوقی نبرد باقی مانده است ، (AP Photo/فرسوده Costanza)

که در آن فورد درخواست برای ویلیامسون غیر قانونی از مزایای پذیرش در می آید که ستاره مشاجره که او موفق به شامل یک خط در نامه جسورانه شروع او را از دست خواهد داد کالج خود را واجد شرایط بودن اگر او امضا شده به عنوان مورد نیاز توسط کارولینای شمالی قانونی است.

درخواست ویلیامسون اعتراف اعضای خانواده خود را دریافت غیر قانونی منافع در حالی که او یک تازه کار, فورد است که به احتمال زیاد رقیب که ویلیامسون به خوبی آگاه بود روز خود را به عنوان یک تازه کار بودند ، در حالی که ویلیامسون اعلام کرده بود برای پیش نویس زمانی که او امضا برای او, او هنوز هم می تواند ظاهرا بازگشت به مدرسه با توجه به قوانین NCAA.

اینکه آیا یا نه یک قاضی تصمیم می گیرد ویلیامسون نباید به صورت سوال در مورد این مزایا می تواند بخش عمده ای که در آن نبرد قانونی می رود از اینجا.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی