که باید بیشتر گوشت گاو حذفی با فرمت?


The Edmonton Oilers deserved a better fate. (Photo by Jonathan Kozub/NHLI via Getty Images)
این Edmonton Oilers سزاوار سرنوشت بهتر است. (عکس از جاناتان Kozub/NHLI از طریق گتی ایماژ)

Gary Bettman گفت: به همان اندازه است.

اگر آنها مایل به هر تیم NHL — از جمله آنهایی که تنها در این قرعه کشی به نگاه به جلو به — می توانید چیزی برای شکایت در مورد زمانی که آن را می آید به این لیگ فقط تایید 24-تیم بازگشت-به-بازی بازی های استراتژی.

حتی پس از تنها دو تیم — کارولینای و Tampa Bay — ارسال آرا در برابر سیستم خواهد شد که رسما تصویب امیدوارم بعد از این تابستان زمانی که لیگ تصمیم می گیرد که آن را به اندازه کافی امن به مرحله رقابت میان COVID-19 بیماری همه گیر.

تیم بازی توپ و آنها سزاوار اعتبار برای آن است. وجود دارد درجه به آن تیم باید احساس آزرده توسط عواقب ناشی از یک مکث فصل — با توجه به زمینه ای مناسب ،

در اینجا 24 تیم که رقابت برای جام استنلی رتبه بندی توسط چه کسی باید احساس ترین chafed.

عمده گوشت

این تقسیم موها هنگامی که تصمیم گیری بین پیتسبورگ پنگوئن و Edmonton Oilers برای این تیم شده است که رسیدگی بدترین دست. این ضروری بود قفل برای پلی آف جام استنلی تیم است که می تواند مورد استفاده باقی مانده برنامه نه فقط قفل کردن صفحه اصلی-یخ استفاده در اوایل دور از postseason اما به نفع خود بخش نیز هست.

به جای در حال حاضر آنها را مجبور به زنده ماندن دو عمده-بازار تیم که تا به حال بهتر است شانس در قرعه کشی تحت شرایط عادی در Montreal Canadiens و Chicago Blackhawks بود.

انتظار باید که پنگوئن و Oilers زنده ماندن این آزمون است. با این حال حاشیه آنها را نگه دارید بیش از بازی خود را در مخالفان تاسیس شد بیش از یک ماه و بیش از پنج بازی از سری بازی های با بسیاری از متغیرهای ناشناخته ما در حال نگاه کردن به چیزی که بیشتر شبیه یک تلنگر سکه.

در نگاه اول به نظر می رسد این بیشتر ناعادلانه برای Oilers که در حال حاضر در معرض خطر از دست دادن در چنین غیر منتظره مثبت فصل است. آنها یک دو تیم در اقیانوس آرام بخش بود و چهارم-بیشترین امتیاز در کنفرانس غرب که فصل بود متوقف شد اما تصویب شد به نفع یک سوم مرکزی بخش ورود به دالاس ستاره ها — بر اساس امتیاز در صد. در حال حاضر آنها ممکن است دست برگشتی برای چهارمین بار در پنج فصل با کانر McDavid با وجود اینکه سه امتیاز مقام اول را در این بخش با 11 بازی به بازی.

که گفت:, Pittsburgh — با تجربه و مشروع جام استنلی مدعی است که جان سالم به در بثورات از صدمات در فصل به طور منظم — وارد بازی با هفتم بهترین رکورد در NHL و در حال حاضر باید به ضرب و شتم یک تیم با تنها 19 به طور منظم فصل برنده در 71 بازی به یکی دیگر از نرم افزار در پلی آف جام استنلی در سیدنی کرازبی-اوگنی Malkin عصر. که نمی نشستن هست یا نه.

جدی گوشت گاو

The Boston Bruins تنها تیم NHL که واقعا جدا شدن. با 100 امتیاز در 70 بازی آنها کنترل کامل بخش اقیانوس اطلس و به خوبی در راه خود را به در دوخت تا خانه یخ استفاده تمام راه را از طریق.

بنابراین با خبری که hub شهرهای مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل این فصل ما می دانستیم برونز را به زیان بسیاری از آنچه آنها به دست آورده و در غالب یک فصل به طور منظم. در حال حاضر به نظر می رسد آنها می تواند به از دست دادن مقدار بیش از آنچه در ابتدا فکر می کردم.

با وجود هشت نقطه سرب در کنفرانس برونز لغزش می تواند به عنوان حد پایین تا چهارم بر اساس نتایج حاصل از سه round-robin بازی مقابل باقی مانده بالا دانه در شرق: Tampa Bay واشنگتن و فیلادلفیا. در حالی که آنها را نگه a tie-breaker خود را بر اساس به طور منظم فصل موفقیت برونز به طور بالقوه می تواند در صورت پنجم-کشت پنگوئن در دور باز اگر آنها تلو تلو خوردن در خارج از دروازه.

نیز, St. Louis Blues و Colorado Avalanche در حال نگاه کردن به یک سرنوشت مشابه. دو نقطه جدا از هم در نبرد برای بخش مرکزی تاج و دانه بالا در کنفرانس غرب بلوز و Avs می تواند افت نزدیک به وسط بسته هنگامی که برگشتی آغاز خواهد شد.

خفیف گوشت گاو

را نگه دارید از بالا-سه دانه و شما در. این بسیار اساسی هدف برای اکثر تیم NHL اما نمی تواند آن را همان وعده در این فصل است.

در تورنتو افرا برگها و یا ونکوور کناکز یا Calgary Flames بودند به احتمال زیاد در پایان سه در داخل خود را بدست آورد اما در عوض باید به حال این فرصت را اساسا باطل است. به صورت جداگانه این نیست فاحش بی عدالتی هر وسیله داده می شود که هر تیم که متعلق به گل آلود میانه بر اساس یک امتیاز در صد به هر حال اما قطعا آن را حذف حفاظتی و قبلا وعده داده شده تابع در حالت عادی postseason ساختار.

این Carolina Hurricanesدر ضمن نمی شد به احتمال زیاد برای تضمین موقعیت در سه شدت رقابتی شهری را بدست آورد, اما آنها به دلیل احساس سخت انجام می شود به عنوان به خوبی. از ششم بذر با یک به علاوه-29 هدف دیفرانسیل آنها کشیده نیویورک رنجرز که پنجم-ترین برنده پس Jan. 1 و در حال حاضر ضرب و شتم طوفان چهار بار در این فصل به طور منظم.

همچنین ارزش پرتاب وگاس شوالیه طلایی به این بخش است. در حالی که آنها را به رایگان از طریق تصویب به دور اول و به طور بالقوه می تواند باد با دانه بالا در کنفرانس غرب این است که به احتمال زیاد بدست آورد برنده است که می تواند به راحتی دست از مزایای استفاده از به پایان رساندن جایی که آنها انجام داد.

آنچه را که آنها سزاوار

با شانس به واجد شرایط از طریق تقسیم و جدا کردن آنها در طبیعت-کارت چیس نشویل شکارچیان و Winnipeg Jets باید به بازی خود را به این مسابقات در کنفرانس غرب در حالی که Columbus Blue Jackets and New York Islanders انجام همان در کنفرانس شرق.

در میان این چهار تیم این شکارچیان هر چند که به نظر می رسد به سود بیشتر است. دو درصد در رده بندی آنها را جدا از جت و در عین حال آن را نشانه تفاوت بین نقاشی 10-کشت مینه سوتا وحشی در مقایسه با هشتم-کشت شعله های آتش.

کم خطر بالا پاداش

به Tampa Bay Lightning و واشنگتن پایتخت هستند هر مستحق را از طریق تصویب به دور اول پلی آف جام استنلی و آنها هر دو دریافت یک فرصت آنها نمی خواهد در غیر این صورت است که برای سرنگونی برونز برای بالا دانه در کنفرانس شرق.

آن را نیز ممکن است که آنها از دست دادن برخی از زمین در طول رابین دور بخشی از بازگشت-به-بازی, قالب, اما با سه نقطه جدا از شماره 2 و شماره 4. دانه های آن را واقعا چیزی برای شکایت در مورد.

(اگر چه رعد و برق ظاهرا).

خطوط

رتبه 10 درصد در نقاط مربوطه خود را در کنفرانس های مینه سوتا وحشی و Florida Panthers بود و زیر یک سکه-کلیپ شانس را به استفاده از آنچه که باقی مانده بود از فصل به طور منظم به پانچ بلیط های خود را به پلی آف جام استنلی. نقشه کشی شکارچیان و جزایر به ترتیب فرمت دیده است شانس خود را آشکارا بهبود بخشد.

هدیه

با postseason احتمالات اعم از حدود 20 درصد به زیر یک درصد وجود دارد که این تیم سود برده اما نیویورک رنجرز, Montreal Canadiens, آریزونا شغالها و Chicago Blackhawks را دریافت فرصت آن را سخت به استدلال می کنند که آنها به دست آورده ایم که این بازی در دور آغاز می شود.

برای هر یک از آن رایگان رول در postseason جدول. و در حالی که چند تیم بعد از واگذاری برخی سرمایه در پیش نویس قرعه کشی چه شیرین واقعی در مورد این معامله را برای این تیم است که گنجاندن آنها در postseason براکت نمی خواهد آنها را منع از برنده شدن بالا-سه پیش نویس انتخاب در قرعه کشی.

آن را به بهترین از هر دو جهان سناریو به عنوان شما می توانید دریافت کنید.

شماره 4 دانه

در حالی که آن را به خوبی برای تعداد کمی از پایین فیدر برای شرکت در چند غیر منتظره postseason بازی واقعی مزیت های رقابتی در چارچوب جام استنلی متعلق به شماره 4 دانه در هر کنفرانس.

در پایان با چهارم-بهترین نقطه درصد از دالاس ستاره ها و Philadelphia Flyers به طور موثر مانع چالش های خاصی از تیم های زیر آنها را در کنفرانس از طریق تعادل از فصل به طور منظم خواهد شد و در حال حاضر درو پاداش از اتمام در چهار صفحه. از همه مهمتر, هر دو تیم حرکت می تواند به عنوان بالا به عنوان دانه بالا پایان round-robin مسابقات حتی بدون به خطر انداختن موقعیت خود را در جدول رده بندی.

برای فیلادلفیا, آن را به سادگی یک موقعیت مطلوب. آنها مشروع چهارم بذر و نشستن فقط یک نقطه در پشت پایتخت به عنوان مکان دوم تیم در شهر را بدست آورد.

همان نمی توان گفت دالاس.

NHL ساخته شده استثنا برای ستاره ها محو کردن خطوط بین بخش جایزه آنها را با یک محافظت دانه. ستاره ها تا به حال سوم-بهترین رکورد در بخش خود را به پایان رسید و این فصل را با امتیاز کمتر از دومین تیم برتر در اقیانوسیه را بدست آورد. و هنوز هم یک تیم با یک عابر پیاده 26 مقررات برنده خواهد شد نه تنها برای جلوگیری از بازی راه خود را به postseason اما باد می تواند با دانه بالا در این کنفرانس است.

بیشتر NHL پوشش در یاهو ورزشی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>