آن را غیر ممکن است برای تماشای جان دالی پسر خود را قوی نوسان و نه به یاد پدر خود را گرفتن-آن-و-پاره-این رویکرد به بازی گلف. اما در حال حاضر این جفت ارز را در مسیرهای شغلی در این بازی ممکن است شروع به آینه هر یک از دیگر.

روز سه شنبه جان دالی دوم برداشت سهم از سرب در ملی تاریخ مسابقات—و آن را می تواند در بیشتر محل اتصالات.

مرتبط: Watch John Daly را غرق برنده توپ در یک تاریخ و رویداد

کج چوب گلف باشگاه است بهترین و شناخته شده برای دلی دستیابی به پیروزی بزرگ در سال 1991 PGA قهرمانی اما به آن نزدیک شد, سایت کوچک جان خود پیروزی است. جوان دالی در بر داشت خود را در پنج راه برای بستن سرب پس از 36 سوراخ در رنگ ملی Junior دعوتی.

او سپس ضربه نهایی-دور 76 در کرمل Ind., البته در روز چهارشنبه به پایان برساند در یک کراوات برای دوم با چهار-بیش از 220 چهار بازگشت از برنده جان مارشال ساقی.

“من بزرگ” دالی دوم گفت: Indianapolis Star. “آن شده اند که سرد را به نفع خود اما من هنوز هم. فقط یک زن و شوهر بد سه putts هر دو روز اما دیگر از آن, من بازی بزرگ است.”

پیش از افتتاحیه مسابقات—به افتخار مشهور گلف معماران پیت و آلیس رنگ با زمینه 33 از بالا, مرد و زن, نوجوانان گلف بازان در کشور—16-year-old دبیرستان junior در ویکی Fla., گفت: او گرفتار پخش از سال 1991 PGA.

“من به تماشای آن را هر شب قبل از مسابقات را” دالی گفت. “[فیلم] راه رفتن پایین 18 با همه طرفداران در همه جا خیلی باحال بود. … برای او به برنده آن یک داستان مسخره. او آن را دوست دارد.”

دالی دوم اول جلب توجه در جهان گلف توسط جفت شدن با پدرش در PNC پدر/پسر به چالش بکشد. یک کلیپ از او در حال غرق شدن برنده توپ در گلف کاربر مسابقات در سال 2017 نیز ویروسی رفت.

Big John شد یک لحظه احساس زمانی که او برنده 1991 PGA قهرمانی در کج چوب به عنوان تیم نهم متناوب. نیازی به گفتن نیست او را تشویق کمی جان تمام هفته را به عنوان او به معنای واقعی کلمه به شرح زیر است در پدر خود را می فروشد.

و بله به شرح زیر در پدر حس سبک. صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در روز چهارشنبه این نخواهد بود آخرین نگاه ما کمی جان.

مرتبط: Little John Daly در حال حاضر دارای جوانب مثبت تور حسادت از نوسان گلف

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی