تاتنهام تنها نیاز به یک زن و شوهر بیشتر بازیکنان برای به چالش کشیدن به صورت عنوان – ردنپ

تاتنهام تنها “نیاز به یک یا دو خوب خریداری” برای به چالش کشیدن برای عنوان لیگ برتر در فصل آینده با توجه به هری ردنپ.

اسپرز تاسیس خود را به عنوان بالا و چهار به طور منظم و لیگ قهرمانان فینالیست تحت Mauricio کرد که نظارت بین 2014 و 2019 در حالی که بازی یک نام تجاری مایع فوتبال حمله است که نگه داشته حامیان بر روی لبه صندلی خود را.

آنها نمی شد اما قادر به پایان دادن جایزه خشکسالی کشش و برگشت به سال 2008 با یک قلب شکستن شکست در فصل گذشته اروپا قرار گرفتند در دست لیورپول به مناسبت آغاز پایان کرد.

این زن 48 ساله اخراج شد در ماه نوامبر پس از تاتنهام را بد شروع فصل جدید و سابق منچستر یونایتد سرمربی تیم خوزه مورینیو بود با سرعت در پیش نویس خود را به عنوان جایگزینی.

نتایج برداشت در مراحل اولیه مورینیو سلطنت و اما Lilywhites تحمل ملال انگیز اجرا از فرم قبل از فصل متوقف شد با توجه به شیوع کروناویروس در مارس 13.

اسپرز به مقصد به پایان مبارزات انتخاباتی بدون هیچ گونه نقره ای دوباره و یک مبارزه واقعی را در دست خود را به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان پس از لغزش کردن تا هشتم لیگ برتر, جدول رده بندی.

با وجود این واقعیت است که او پیر باشگاه هنوز هم به نظر می رسد به یک راه طولانی به دور از داخلی شکوه ردنپ فکر می کند مورینیو در حال حاضر با کیفیت بالا تیم خود را در اختیار او می کند و بر این باور است که تعمیرات اساسی عمده ای لازم خواهد بود زمانی که بازار نقل و انتقالات بازگشایی.

سابق تاتنهام مدیر خواست باشگاه صاحب Joe Lewis به “فشار قایق” و سرمایه گذاری در یک زن و شوهر از بازیکنان اضافی برای تکمیل تیم فعلی محصول از ستاره ها مانند هری کین Dele Alli و پسر Heung-min.

“Dele Alli من او را دوست دارم, من فکر می کنم او را بالا کشو” ردنپ گفت: Talksport. “او و هری کین در صف مقابل آنها پر از کیفیت آنها نیست ؟

“پسر یک بازیکن شگفت انگیز است. بنابراین شما می خواهم انتظار می رود آنها را به فشار در ورزشگاه باور نکردنی است و زمین تمرین فوق العاده است, پس از آن همه چیز در جای خود.

“آنها فقط نیاز به یک یا دو خوب حصول به این تیم است. فشار قایق, آن را مانند آنها کوتاه از پول است.

“جو لوئیس یکی از ثروتمندترین مردان جهان است و من مطمئن هستم که اگر او می خواهد به یک نرم افزار در آن وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنها نباید آوردن یک یا دو بازیکن برتر در کنید و سعی کنید برای چلسی بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>