دوشنبه جام نژاد در شارلوت: زمان شروع پیش بینی و بیشتر

بیایید سعی کنید دوباره.

بنابراین شعار برای نسکار پس از باران به تعویق افتاد شنبه شب در جام حذفی نژاد در شارلوت موتور جاده سریع السیر تا پنج شنبه شب. این چهارمین مسابقه جام در یک دوره 14 روزه.

کوین Hoffman برنده اولین مسابقه در این کشش مارس 17 در دارلینگتون Raceway. دنی Hamlin سپس برنده مارس 20 دارلینگتون مسابقه. Brad Keselowski برنده آخر هفته گذشته را Coca-Cola 600 در شارلوت.

پنج شنبه شروع صف معکوس بالای 20 finishers از نژاد روز یکشنبه معنی Keselowski شروع خواهد شد 20 در 310 مایل مسابقه. ویلیام بایرون که به پایان رسید 20 روز یکشنبه شروع می شود در قطب است.

در اینجا این است که اطلاعات برای پنج شنبه شب مسابقه:

(تمامی زمان ها شرق)

شروع: دهلیز سلامت پزشکی ورزشی تیمی را به فرمان شروع موتور در 7:13 p. m. پرچم سبز برنامه ریزی شده است به موج در 7:25 بعد از ظهر

PRECOOLED: گاراژ دسترسی بهداشت غربالگری آغاز می شود در 2:50 p. m. (تیم اختصاص داده شده در زمان های خاص). رانندگان گزارش به اتومبیل های خود را در 6:50 بعد از ظهر نیایش داده خواهد شد و در 7:05 بعد از ظهر توسط CH (LTC) برایان Koyn, 82nd Airborne Division روحانی. سرود ملی انجام خواهد شد در 7:06 بعد از ظهر توسط فصل 3 برنده “صدا” و جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه خواننده Cassadee Pope.

سرعت دور: در جهت مسابقه کنترل رانندگان این فرصت را برای اجرای یک سرعت دامان پایین جاده گودال قبل از پرچم سبز به صورت یک گودال سرعت در جاده را بررسی کنید. اگر یک راننده توقف در گودال جعبه به هر دلیل کشش بیش یا کم کردن آنها شروع خواهد شد در عقب این زمینه است.

فاصله: در این مسابقه 208 دور (312 کیلومتر) حدود 1.5 مایل بیضی شکل است.

رقابت احتیاط: دامان 20

مراحل: مرحله 1 به پایان می رسد در دامان 55. مرحله 2 به پایان می رسد در دامان 115.

به عقب اتومبیل: Josh Bilicki (راننده تغییر از روز یکشنبه 600) و نی Sorenson (راننده تغییر از روز یکشنبه 600)

تلویزیون/رادیو: FS1 خواهد televise مسابقه. عملکرد مسابقه شبکه پخش خواهد شد این مسابقه و همچنین شنیده می شود در goprn.com و SiriusXM نسکار رادیو.

پیش بینی: به wunderground.com هوا تماس دوش با 77 درجه و 52 درصد احتمال بارش باران در مسابقه را شروع کنید.

آخرین مسابقه: Brad Keselowski led نهایی پنج دور به پیروزی در روز یکشنبه Coca-Cola 600 که تمدید شد به اضافه کاری. Jimmie Johnson دوم به پایان رسید اما اتومبیل خود را شکست خورده بازرسی پس از مسابقه و رد صلاحیت شد. تعقیب الیوت بود گل دوم. رایان Blaney بود گل سوم.

صف شروع: اینجا را کلیک کنید برای جام شروع صف

ابتلا به سرعت با NBC SPORTS پوشش:

Brad Keselowski ارضا شدن کک 600 برنده در حالی که به فکر آینده

نسکار تعلیق اعضای دنی Hamlin تیم برای چهار نژاد

دست انداز و اجرا: کلید اتصال بین های اخیر جام برندگان

Kyle Busch: پوشیدن یک ماسک است که راه به “مراقبت از همسایه های ما”

NBC Sports قدرت رتبه بندی: Kevin Hoffman باقی مانده به اتفاق آراء شماره 1

تعظیم: تعقیب الیوت جشن کامیون برنده Kyle Busch سبک

دوشنبه جام نژاد در شارلوت: زمان شروع پیش بینی و بیشتر در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>