NFL پادکست: ستاد OL پیوستن به COVID-19 مبارزه


اشتراک در یاهو ورزشی NFL پادکست

به عنوان COVID همه گیر ماهواره و ورزشی لیگ شروع به آدرس بازگشت به بازی این پادکست این است که به طور موقت در نظر گرفتن یک نگاهی به یک داستان است که ممکن است مورد علاقه نه تنها به کانزاس سیتی, طرفداران اما همه طرفداران علاقه مند به همگرایی ورزشی این بحران بهداشتی.

عنوان شده است به طور گسترده ای گزارش ستاد شروع راست گارد لوران Duvernay-Tardif شده است هزینه های خود را offseason نه آموزش برای شهر کانزاس سوپر باول دفاع و یا قفل شده است تا در قرنطینه اما خدمت به عنوان یک دکتر در مبارزه با کروناویروس در یک مرکز در شهر مونترال, کبک.

در سال 2018 HBO را واقعی ورزش با برایانت Gumbel تحت پوشش Duvernay-Tardif را تاخت و تاز کردن به عنوان اولین فعال NFL بازیکن به فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی. در سه شنبه شب, Andrea کرمر دنبال کرد تا این بخش با یک به روز رسانی چگونه “لری” در مقابله با موقعیت های جدید خود را و قهرمانانه خطر او در حال شکل گرفتن است با قرار دادن وظیفه خود را به عنوان یک پزشک پیش از کار خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال.

به بحث در مورد این بخش و خیلی بیشتر Terez Paylor & Charles Robinson پیوست توسط افسانه روزنامه نگار و دو بار برنده جایزه امی پخش Andrea کرمر. در علاوه بر این به آندریا کار درخشان در Duvernay-Tardif آنها همچنین در مورد چت سهم او به ESPN آخرین رقص را به عنوان به خوبی به عنوان اخلاق در روزنامه نگاری.

Kansas City Chief Laurent Duvernay-Tardif, the NFL's only active player with a medical degree, is spending the offseason on the frontlines of the COVID pandemic. (Photo by Scott Winters/Icon Sportswire via Getty Images)
Kansas City رئیس لوران Duvernay-Tardif NFL تنها بازیکن فعال با مدرک پزشکی است صرف offseason در خطوط مقدم از COVID بیماری همه گیر. (عکس توسط Scott زمستان/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

اقامت تا تاریخ با آخرین NFL اخبار و پوشش از یاهو ورزشی در توییتر @YahooSportsNFL.

دنبال چارلز @CharlesRobinson

دنبال Terez @TerezPaylor

تگ سوالات خود را برای بچه ها در توییتر با #YahooNFLPodcast

اتمام بقیه Yahoo Sports, پادکست, خانواده, در https://apple.co/2Abi8jk و یا در yahoosports.com/podcasts

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>