سابق بارسلونا جمهور جوآن Gaspart ادعا لالیگا خواهد لغو شده اند, اگر رئال مادرید بودند بالای جدول که فصل متوقف شد.

لالیگا کمپین تنظیم شده است به عقب بر گردیم در جریان ماه آینده با بارسلونا برگزاری دو نقطه سرب بیش مادرید با 11 بازی در سمت چپ به بازی.

اما Gaspart بود که بارسا جمهور از سال 2000 تا 2003 گفت: این امر می شده اند متفاوت است اگر مادرید منجر شد لیگ هنگامی که آن را به حالت تعلیق در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر رئال مادرید به پایان رسید به عنوان رهبر قبل از زندان لالیگا را به پایان رسید,” او گفت: Tertulia دل 10 del Barcaطریق به روز چهارشنبه.

ستاره آرژانتینی بارسلونا لیونل مسی در حال آماده شدن برای زندگی در لالیگا پس از coronavirus همه گیر و اذعان به آن خواهد بود عجیب و غریب به بازی دوباره.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند دیده می شود چیزی شبیه به این در آینده است. برخی از مردم هشدار داده است که بیماری های همه گیر در سراسر جهان اتفاق می افتد می تواند از زمان به زمان, اما من واقعا هرگز می توانست تصور آن را آشکار مانند آن انجام داد و یا این تاثیر آن است که با داشتن تقریبا در تمام جهان” مسی گفت: آدیداس.

“زندگی و یا کار با خیلی قطعیت است هرگز آسان است, به ویژه هنگامی که مواجه با یک وضعیت بی سابقه-از این یکی. ما همه تعجب می کنم زمانی که ما به عقب بر گردیم به کار هنگامی که ما شروع به آموزش و رقابت دوباره. برای هر بازیکن فوتبال بسیار مهم به ماندن متمرکز زمانی که شما آمار این زمینه است.

“هنگامی که ما شروع به بازی دوباره آن را مانند شروع از ابتدا. ما باید برخی از زمان برای آماده شدن قبل از اینکه لیگ شروع می شود و ما نیز با بازگشت بازیکنان کلیدی در تیم ما بودند که مجروح شدند. مشخصات فنی آن هنوز هم در همان فصل, اما من فکر می کنم هر تیم و بازیکن را به احساس آن متفاوت است.”

در حالی که بارسلونا را هدف پرچ لالیگا عنوان آنها همچنان به ارتباط با ستاره سابق باشگاه بارسلونا که می تواند بازگشت به باشگاه پاریس سن ژرمن.

Gaspart امیدوار است برزیل بین المللی به پایان می رسد تا پشت در ورزشگاه نیوکمپ که در آن او در سمت چپ در سال 2017 برای جهان-رکورد €222 میلیون دلار ($244m).

“من دوست دارم برای دیدن نیمار در بارسا. من درک می کنم که او هنوز هم می تواند کمک” او گفت:.

“آنچه که من نمی دانم که چاپ خوب است. من را ببخش آنچه در آن طول می کشد به او به عقب بر گردیم. من می خواهم او را برای بازی با بارسا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی