زیر OG Galaxy برابر لولا شکست Huawei رفت و بازگشت به تخته رسم به ارتقاء آن foldable گوشی همسر X حتی قبل از آن تا به حال این شانس را از انتشار خارج از چین. ارتقا می آید در شکل فعلی همسر Xs که flaunts افزایش لولا و نمایش پوشش و همچنین افزایش امکانات.

وقتی که می آید به طراحی و سخت افزار ما در بر داشت Mate Xs به یک گیج کننده است. بزرگ 6″+ تلفن هنگامی که بسته واقعی 8″ قرص وقتی باز – که چه تاشو همراه شد و قرار است به ارمغان بیاورد و Huawei هنوز موفق به نگه داشتن چیزهای نسبتا نازک و کوچک است. عملکرد روح است, تصاویر و فیلم های خوب و مناسب-برای-foldables رابط برخی از جالب طرح و ایده ها.

وجود دارد بسیار شگفت انگیز تکنولوژی در چیست, بهترین گوشی تاشو تا کنون منتشر می آید به امکانات و طراحی عملی اما متاسفانه شما تنها قادر خواهد بود به واردات در ایالات متحده به عنوان Huawei است که یک شخص غیر قابل قبول در این سمت برکه در حال حاضر. در اعلام قیمت 2499 یورو, اگر تنها ترین طرفداران اختصاص داده شده را دریافت کنید. همسر Xs غیر قابل انکار است منحصر به فرد سر ترنر, اگر چه, و اگر شما یک اثبات مفهوم نوع از پسر یا دختر شما به طور کامل لذت بردن از داشتن یک است.

ما در حال حاضر به دست شانس را به بازی با آن “خارج تاشو” طراحی پشت در فوریه اما در حال حاضر ما می توانید آن را برای یک دیگر بررسی اسپین و به اشتراک گذاری برداشت ما از این مربوط به اینده و گران قیمت دستگاه. چه تغییر از OG همسر X ؟ در واقع در اینجا کلید Mate Xs مشخصات و ویژگی ها:

 • ابعاد: 6.35 x 5.76 x 0.43″ (161.3 x 146.2 x 11 میلی متر) باز / 6.35 x 3.08 x 0.43″ (161.3 x 78.3 x 11/5.4 میلی متر) بسته
 • اندازه صفحه نمایش(s): 8″ 2480 x 2200 پیکسل هنگام باز 6.6″ (جلو) و یا 6.4″ (بازگشت) هنگامی که بسته
 • حافظه: 8GB RAM/512GB سازی
 • پردازنده و 5G اتصال: Kirin 990 با یکپارچه Balong مودم جهانی 8 باند 5G پشتیبانی
 • دوربین(s): 40MP (اصلی) + 16MP (گسترده) + 8MP (تله) + ToF سنسور
 • باتری و شارژ: 4500mAh, 65W شارژر
 • سیستم عامل: EMUI 10.1 در رام آندروید با 10 برنامه گالری

Huawei Mate Xs نمایش(ص) و طراحی

دلپذیری, درخشان, ‘کردن-پوشه’ طراحی
 • “خارج-تاشو’ طراحی ارائه می شود بر روی گوشی تاشو وعده بهتر از دیگر عوامل شکل.
 • با این مورد سپر این یکی از ضخیم ترین و سنگین ترین گوشی ها در در حالی که.
 • لولا بسیار محکم اما کمی creaky و سخت به فشار به طور کامل باز است.
 • صفحه نمایش “دست انداز” احساس می شود در طول کش رفتن به تایپ کردن اما واقعا کم مقدار از تجربه مشاهده.
 • صفحه نمایش تا حدودی تار و مستعد ابتلا به لکه اما نه خش.
 • جانبی-نصب اسکنر اثر انگشت است که بسیار سریع و دقیق به باز کردن.
بسته Mate Xs است کوتاه تر و کمی پهن تر و ضخیم تر از کهکشان S20 فوق العاده اما بسیار سنگین تر است. در مورد سپر ارائه شده در این جعبه علاوه بر این تغییرات ارگونومی معادله و همسر Xs می شود کمی بیش از حد چاق و جامد قطعه ای از ماشین آلات به پس زدن دهنه اسب در اطراف به راحتی در جیب شلوار جین. شامل سپر لفاف بسته بندی خود را همراه با چسب به همراه راهنمای نصب و راه اندازی است و به معنای چیزی است که شما به طور مداوم می تواند لغزش و خاموش خواهد شد.

چه در همسر Xs جعبه:

 • تلفن فیلم محافظ
 • تاشو محافظ مورد w/ راهنمای نصب و راه اندازی
 • نوع-C دیجیتال هدست
 • 65W شارژر
 • 3.3 یک نوع-C کابل
به روز شده در “شاهین بال” لولا با زیرکونیوم-روکش مکانیزم تضمین دوام عملیات اما شاید دقیقا به این خاطر آن را ساخته شده جامد و ما آن را پیدا نسبتا سخت به فشار به طور کامل باز پس از اولیه مطبوعات از انتشار دکمه در پشت. لولا ساطع می کند برخی از سر و صدا پس از باز کردن اگر شما گوش دادن به آن بیش از حد, اما پس از انجام آن از کهکشان برابر و یا تلنگر قیمت داشتن یک حرکت مکانیکی جزء زیر که نرم و نمایش آن به نظر می رسد.

محض لولا تنگی باعث می شود شما فکر می کنم دو بار قبل از استفاده سریع فشار برای باز کردن گوشی به طور کامل این گوشی برای اولین بار در سال ما تا به حال به زیرچشمی نگاه کردن به کتابچه راهنمای کاربر برای اطمینان از ما نیست خراب کاری و “باز کردن آن اشتباه است.”

پس از آن مکث اولیه ما بودند خم و unfurling تلفن با اضطراب کمتر و حافظه عضلانی برای تنظیم مقدار مناسب از نیروی هر دو روش. محکم نگاه داشتن دکمه انتشار یک ایده جالبی است که نگه می دارد bendy صفحه اطمینان در محل زمانی که در حال استفاده کامل برای تنگ تر گروه یا hurls آن را به سرعت در نیمه باز دولت زمانی که فشار داده شده است.

انعطاف پذیر 8″ صفحه نمایش OLED ارائه شده توسط بانک مرکزی در حال حاضر محافظت شده با دو لایه نوری شفاف پی (PI) مانند موتورولا Razr. Huawei نداشتم حالا این شانس را به لاف زدن که PI مواد گران تر از طلا بیش از حد است و در ضبط و گفت که foldable نمایش و R&D در اطراف bendy گوشی آنقدر گران است که این گوشی به معنای واقعی کلمه به فروش می رساند در هزینه.

پس مردم بزرگترین نگرانی با “out-تاشو’ طراحی است که bendy نمایش رو به کاربر در همه زمان ها در حال قطره scuffs و خش و ما این را از راه اول است. Huawei است خطاب به کسانی که ترس و همسر Xs کند که حفاظت از صفحه نمایش در برابر خش (ما را امتحان کنید نه به پوست آن را) در حالی که ماهیت foldable BOE نمایش پیش فرض دوام در برابر قطره.

پانل, پس از همه, ساخته شده با پلاستیک یک بستر شیشه ای و چند لایه پوشش های شیشه ای نیز وجود دارد که کمتر تغییر برای چیزی به کرک و یا تقسیم زمانی که کاهش یافته است. نرم نمایش پوشش لکه به راحتی بنابراین شما مجبور به پاک کردن آن را بیشتر از یک لیوان oleophobic پوشش اگر شما می خواهید بکر دولت است.

هنوز Huawei هشدار می دهد که شما می توانید انتظار می رود برخی از ارتفاع و چین و چروک در ریج در وسط اما ظاهرا این است که قیمت به پرداخت هزینه برای unfurling آینده به عنوان کهکشان برابر نیز هشدار مشابه در آن دستی. با کمی دست انداز زمانی که گوشی باز نیست واقعا کاستن از مشاهده و تجربه آنجا که ما انتظار می رود و با زمان ما حتی تا به آن استفاده می شود که ما آن را فراموش کرده وجود دارد به جز هدف از آن را توضیح برای این بررسی. تنها زمانی که ما در واقع احساس ریج بود که ما انجام ضربه تند وشدید زدن تایپ در دولت قبل از ما تقسیم صفحه کلید برای انگشت شست عملیات که تبدیل به راحت تر برای تبلت-اندازه قالب.

صفحه نمایش حداقل روشنایی و تعادل رنگ سفید ارائه عالی هستند اما صفحه نمایش برگ چیزی که باید مورد نظر در خارج از منزل به عنوان اوج روشنایی است که در مورد به طور متوسط. اگر شما ضربه بزنید در رنگ نمودار زیر شما همچنین می خواهید که رنگ های گرم مانند قرمز کمی و اشباع شده است. ما اندازه گیری روی صفحه نمایش در آن به طور پیش فرض حالت طبیعی است و رنگی که افزایش قابل توجهی اشباع “پانچ” برای برخی از بی اعتقاد اما نشاط رنگ صفحه نمایش.

Huawei Mate Xs نرم افزار و رابط کاربری و عملکرد

مربع نمایش شادی برای خواندن و Instagram, لعنت, با, یوتیوب

 • برنامه که نسخه های قرص تبدیل به مولد تبلت طرح زمانی که همسر Xs باز است.
 • سهام foldable رابط تنها پوشش می دهد اصول اولیه در تقسیم صفحه نمایش قابلیت.
 • برنامه های گوگل می تواند به سمت لود شده یا جایگزین پیدا کردم اما برنامه های که کاوشگر برای خدمات گوگل نمی خواهد عملکرد خوبی از جمله برخی از بازی ها و پرداخت.
 • این مربع نسبت به افتتاح نمایش معنی است که شما بسیار به ندرت استفاده کامل صفحه در هنگام پخش ویدئو.

همسر Xs رابط کاربری Huawei آخرین EMUI 10.01 گچ بری بالای رام آندروید با 10 برنامه گالری برای دانلود نرم افزار. انتقال تمام برنامه های خود را از تلفن دیگر نسیم با شرکت تلفن کلون برنامه آن نیز حرکت می کند بسیاری از تنظیمات خود را مانند آلارم و حتی صفحه بندی صفحه نمایش آن است که اگر یکی دیگر از EMUI گوشی.

ما در حال حاضر شیرجه زده این راه اندازی در عمق برای ما P40 نرم افزار را نقد کنید و شما می توانید به آن مراجعه کنید writeup اگر بدانم که چگونه زندگی می مانند و بدون خدمات گوگل ادغام اگر شما نمی خواهید به توسل به زیر زمین راه به گواهی تلفن (بله کسانی که وجود داشته باشد). در یک کلام شما می توانید با استفاده از یک برنامه خبرخوان شبیه به APKPure به عنوان یک بازی فروشگاه جایگزینی پس از دانلود نقشه ها و یا کروم در صورت نیاز و یا استفاده از HERE maps که با همسر Xs و ارائه نقشه های آفلاین سراسر کشور.

این مسئله بزرگ است و با پرداخت و یا برنامه های بانکی که نیاز به گوگل پرداخت و یا سایر خدمات مربوط به چک به درستی کار نکند و Huawei در تلاش است به آدرس کسانی که با وارد کردن جداگانه مشارکت مانند آن را با محبوب fintech Revolut به تازگی. همانطور که برای بازی ها, برخی از کسانی که در اجرای گوگل چک نیز به خصوص اگر وجود دارد در برنامه خریدهای درگیر است.

Multi-tasking در Huawei Mate Xs

آنچه که ما بیشتر علاقه مند بود مناسب-برای-foldables رابط کاربری قطعات و چگونه Huawei خطاب به قابلیت ها چالش ها و مزایای که بنیادی از طرح پویا. اول که بسته, تلفن دلچسب 6.6″ میمون – بدون شکاف بدون پانچ-سوراخ, هیچ چیز فقط روی صفحه نمایش.

اگر یک 6.6-incher است به اندازه کافی برای شما به عنوان یک راننده روزانه شما حتی نمی نیاز به باز کردن همسر Xs. عقب 6.4″ نمایش بخشی در ضربات هنگامی که شما می خواهید به نگاهی به عکاسی از خود به عنوان کیت دوربین نشسته سمت راست در کنار آن. وجود دارد ابتدایی همیشه بر روی صفحه نمایش تنظیم به عنوان خوبی است که نشان می دهد زمان/تاریخ و اطلاع رسانی بر روی صفحه نمایش در تمام زمانها.

با فشار دکمه به انتشار پایان دور صفحه نمایش آن را باز کنید و رابط کاربری sprawls بیش گسترده ای 8″ املاک و مستغلات بیشتر شبیه به یک تبلت کوچک به جای یک تلفن. رابط کاربری ترازو درآمده و شما لازم نیست که به چیزی جز مجموعه ای از صفحه کلید در یکی از بسیاری از حالت های – تقسیم یک دست و یا شناور – که شما احساس می کنید راحت ترین.

اگر شما نیاز به تقسیم صفحه نمایش چند وظیفه ای وجود دارد, Huawei حالت چند پنجره زمانی که شما در رسیدن به گودی برای بازگشت ژست اما نگه داشتن انگشت شست خود را کمی. یک نوار منو با کلید های میانبر برنامه به نظر می رسد و شما می توانید هر دسته کوچک موسیقی جاز از مرورگرهای نقشه, ماشین حساب, برنامه های پیام رسانی و…. در یک سمت به سمت و یا شناور نمایش.

در واقع تنها یک وجود دارد اختصاص داده شده تنظیم در منوی صفحه نمایش است که به طور خاص اشاره به foldable نمایش لیست برنامه های که در حال مدرج به صورت کامل روی صفحه نمایش است که شما می توانید نیروی شود. در رده دوم ما تنها در بر داشت یوتیوب Vanced. تنظیمات منوها بلافاصله به یک تقسیم صفحه نمایش با فرمت و نرم افزار است که پشتیبانی از تبلت طرح سوئیچ به هم ترک می گویند, ویدیو یوتیوب در سمت چپ و نظر یا پیشنهاد vids در سمت راست.

پخش ویدئو, اما, بزرگترین گله ما با در غیر این صورت غول افراشتند همسر Xs نمایش. از آنجا که بسیاری از آنها به ضرب گلوله در فرمت 16:9 و 8:7.1 صفحه نمایش تقریبا مربع که باز وجود دارد ضخامت نوار سیاه بالا و پایین فیلم شکست هدف داشتن 8-incher. ایضا برای برخی از تصاویر در گالری اما حداقل شما می توانید زوم کسانی که در. نیازی به گفتن نیست, شما می توانید یک شخص ثالث پلیر مثل MX است که اجازه می دهد تا شما را به کشش و پر کردن صفحه نمایش اما به طور کلی فرمت مربع است و نه پیچ و تابدار یکی به تماشای فیلم ها در.

نیازی به گفتن نیست, مرور, Instagram با آن فرد مربع, عکس ها و ویدئوها است شادی لجام گسیخته بر روی صفحه نمایش بزرگ است, اما دیگر از آن, و مرور وب و یا خواندن یک سند 8-incher احساس می کند یک نی نی مورد استفاده قرارگرفته برای رسانه های مصرف.

این 7nm گیرین 990 چیپ ست underbenches Snapdragon 865 یا A13 کمی است اما قدرت کارآمد همراه با یکپارچه چند بانده 5G مودم و 8GB RAM کافی برای هر چیزی که شما ممکن است بخواهید برای انجام این کار با این گوشی که دو سیم کارت سینی ارائه می دهد انتخاب خود را از 5G/4G/کارت حافظه دسته کوچک موسیقی جاز.

Huawei Mate Xs دوربین و صوتی

 • همه کاره کیت دوربین می کند و در بیشتر مواقع.
 • عالی عکس های سلفی گرفته شده با دوربین اصلی.
 • رنگ از دوربین اصلی کمی رام به عنوان نمونه برای RYYB پیکسل سنسور.
 • به اپتیکال 3x/5x زوم ترکیبی عکسهای روشن و با رنگ خشنود.
 • این ultrawide زاویه دوربین تحریف لبه ها کمی بیش از حد.
 • ویدیو 4K یک گزینه است اما 1080p 16:9 توصیه می شود.
 • فوکوس خودکار پیوسته با این نسخهها کار بزرگ است.
 • این میکروفون رکورد بسیار خوب صوتی و کاهش سر و صدا بهبود کیفیت تماس.
 • این گوشی به عنوان دومین سخنران اما صدای استریو است که تنها در دسترس در حالت افقی.

تلفن های ورزشی نسبتا محترم کیت دوربین با 40MP اصلی سنسور یک دوربین 16MP با ultrawide زاویه لنز برای عکس های گروهی و یا مناظر و یک 8MP دوربین تله با زوم اپتیکال 3x, نه به ذکر است عمق-سنجش time-of-flight واحد. سنسور اصلی ورزش Huawei movel RYYB زرد پیکسل ترتیب است که قرار است به خیس خوردن در بیشتر فوتون از یک استاندارد با سبز پیکسل.

برنامه دوربین معمولی Huawei حالت ها و ویژگی های از قبیل پرتره شب, حالت پانوراما و حالت دستی است که اجازه می دهد تا شما را به ساقه در 40MP وضوح حتی در فرمت RAW. هنگامی که شما ضربه بزنید selfie آیکون دوربین گوشی دهید شما را به آن تلنگر بیش از عنوان selfie camera kit است که در واقع اصلی کیت دوربین – یکی از مزیت های Huawei هوشمندانه همسر Xs, طراحی, بنابراین شما می توانید زیباتر از حد معمول خود-پرتره.

دوربین نمونه آمد خوب با خوب پویا محدوده پوشش و مقدار زیادی از جزئیات. دوربین اصلی تولید کمی گرمتر زرد رنگ در مقایسه با تیراندازی با 16MP گسترده و یا 8MP دوربین های تله و آن رنگ به نظر می رسد کمی شسته.

در هدف و ساقه حالت قرار گرفتن در معرض تعادل کفه به سوی آسمان روشن و یا منبع نور سمت راست و گاهی ترک واقعی در جسم یک مقدار کم تیره تر از آن باید باشد اما شما می توانید این درمان با ضربه زدن به تمرکز بر روی هدف خود را از توجه ،

به عنوان انتظار می رود با توجه به این که ما در حال عکسبرداری با دوربین اصلی کیت, عکس های سلفی و پرتره آمده بسیار بزرگ است. توصیه می شود که گوشی به صورت پیش فرض در حالت عمودی هنگامی که شما شیر روی selfie camera icon, بنابراین شما می خواهم به را انتخاب کنید سپس عکس حالت اگر شما نمی خواهید پس زمینه محو.

می گیرین 990 چیپ ست می تواند در مقابله با ضبط ویدیو 4K اما Huawei توصیه می شود در قالب برنامه دوربین یوتیوب-دوستانه Full HD در به طور منظم نسبت تصویر 16:9. رنگ های پر جنب و جوش هستند و محدوده دینامیکی خوب و تصویری ثبات به خوبی کار می کند. در حالت 4K ما متوجه چند قلم فریم در اینجا وجود دارد هر چند, در حالی که, فوکوس خودکار پیوسته آثار تحسین در همه حالت.

به ضبط صدا و پخش قسمت ما باید به ذکر میکروفون و بلندگو عملکرد Mate Xs و در حالی که سابق به خوبی انجام دومی فقط به طور متوسط.

ما می تواند رله صدای ما با صدای بلند و روشن به مکالمه ما همکاران با تشکر از چندین میکروفون پراکنده در اطراف ناهنجاری که علف هرز از سر و صدای محیط در هنگام صحبت کردن است. خروجی صدای گوشی در دست است به اندازه کافی قوی برای مکالمه اما زمانی که در خدمت به عنوان دومین سخنران در علاوه بر این به بزرگ اصلی haut-parleur در پایین و در نتیجه خروجی در حدود متوسط در کیفیت و البته کافی در قدرت است.

اگر شما می خواهید سخنرانان به کار در پشت سر هم در حالت استریو که تنها ممکن است در چشم انداز نیست, پرتره حالت زمانی که هر دو سخنران و واضحی تابع به عنوان یکی loudmouth. برای یک تلفن است که می بالد در رسانه های خود مصرف دلاوری, Huawei کرده اید می تواند یش یک مطلب اختصاصی بلندگو برای اجتناب از نیاز به استفاده از گوشی.

Huawei Mate Xs عمر باتری و سرعت شارژ

 • عمر باتری بسیار خوب که قطره شتاب هنگامی که در حال مشاهده و یا بازی در به طور کامل مستقر نمایش.
 • سریع شارژ تاپ خاموش همسر Xs به 80 درصد در نیم ساعت شارژ کامل طول می کشد حدود یک ساعت.
 • یک قدرت 65W تحویل آجر و کابل در جعبه شارژ می تواند برخی از لپ تاپ ها حتی.

با صرفه 7nm چیپ ست و 2480 x 1148), رزولوشن صفحه نمایش زمانی که بسته فرض یک عمر باتری بسیار خوب از دو 2250 میلی آمپر باطری. بله دو با ظرفیت تجمعی از 4500mAh است که به اندازه کافی به شما از طریق روز و نیمی از یک بعدی مگر اینکه شما در حال دیدن و یا بازی برای ساعت های زیادی در بزرگ 8″ 2480 x 2200 پیکسل حالت نمایش. به طور جدی این دو فعالیت های انجام شده در افراشتند نمایش واقعی باتری خوک.

3.3 A-رتبه type-C کابل در جعبه می تواند در ارائه کامل 65W USB-C PD خروجی که شارژر در جعبه قادر است هر چند تلفن خود را به اتهام با 55W حداکثر. با یک کابل و شارژر شما می توانید حتی برخی لپ تاپ ها طوری تجلیل به Huawei برای پرتاب قادر به USB-C PD سیستم در Mate Xs جعبه.

شما می توانید باتری در حدود یک ساعت است که سمت راست وجود دارد با بهترین نتایج به جز برای گوشی مانند Oppo Find X2 Pro است که می تواند کامل 65W مزیت است. هنوز نیم ساعت از شارژ شما را به تحسین 80 درصد نقطه اگر شما در عجله هستند.

Huawei Mate Xs شارژ سرعت:

 • دقیقه 15: 41%
 • 30 دقیقه: 80%
 • 59 دقیقه: 100%

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی