چگونه به سازمان دیده بان HBO حداکثر در Roku خود را در تلویزیون در حال حاضر


اگر شما شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره HBO حداکثر به تماشای بیش از HBO محتوا مانند DC فیلم Looney Tunes ترنر کلاسیک فیلم شبکه کارتون و فیلم از برادران وارنر وجود دارد حرکت نزولی به HBO در بهبود خدمات. یعنی شما نمی توانید با استفاده از آن در تمام دستگاه های خود را است. قابل توجه ترین حذف Roku بازیکنان و تلویزیون. اما وجود دارد راه حل شما می توانید استفاده کنید تا یک برنامه رسمی می آید.

برای دستگاه های Roku شما گیر با HBO در حال حاضر و یا HBO Go, حتی اگر شما می توانید با استفاده از HBO حداکثر خود را دیگر پشتیبانی از دستگاه های مانند آی فون یا آندروید تلفن. AT&T صاحب وارنر رسانه ها هنوز توافق با Roku برای دریافت حداکثر بر روی پلت فرم. Roku ابراز علاقه به گرفتن یک HBO Max برنامه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است, بنابراین آن را نمی ممکن است مدتها قبل از یکی از سهامداران.

به عنوان شماره 1 جریان پلت فرم در ما بر این باورند که HBO حداکثر بهره مند خواهد بود تا حد زیادی از مقیاس و بازاریابی محتوا قابلیت های موجود با توزیع بر روی پلت فرم ما. تمرکز ما روی دو طرف مثبت توزیع توافق با همه جدید (بیش از حد بالا) خدمات ارائه خواهد شد که کیفیت تجربه کاربر را به بینندگان در بیش از 40 میلیون خانوار را انتخاب کنید که Roku برای دسترسی به برنامه های مورد علاقه خود را و کشف مطالب جدید.

متاسفانه ما نمی رسید [یک] قرارداد و در عین حال با HBO حداکثر. در حالی که بر روی پلت فرم ما امروز ما مشتاقانه منتظر برای کمک به HBO حداکثر در آینده با موفقیت مقیاس خود را در جریان کسب و کار.

— Roku نماینده

چگونه انجام شما سازمان دیده بان HBO حداکثر در Roku خود را? اگر شما از مطالب فقط با مشاهده HBO محتوای با استفاده از HBO در حال حاضر و یا HBO Go برنامه که با حذف همه غیر HBO WarnerMedia محتوا. اگر شما می خواهید برای شروع به تماشای نشان می دهد مانند “دوستان” و یا فیلم مانند تمام فیلم هری پاتر, تماشای HBO حداکثر آسان نیست.

متاسفانه HBO است و نه همکاری با آمازون و یا اپل به HBO حداکثر به عنوان یک کانال پرداخت از طریق آن خدمات و به نظر نمی رسد علاقه مند به انجام این کار در این زمان. بنابراین اگر شما به اشتراک HBO در حال حاضر از طریق آمازون نخست کانال فیلم و یا تلویزیون اپل کانال شما هنوز هم تنها قادر به تماشای HBO در حال حاضر محتوا در نخست فیلم و یا تلویزیون اپل+ نرم افزار.

وجود دارد راه های دیگر برای سازمان دیده بان HBO حداکثر در Roku خود را بازیکن یا Roku تلویزیون. پرش به یکی که با این نسخهها کار بهترین برای شما: ریخته گری (اندروید و iOS) | بازتاب (اندروید) | AirPlaying (iOS و HTC) | با استفاده از یک آداپتور HDMI.

گزینه 1: HBO بازیگران حداکثر به تلویزیون خود را (آندروید و iOS)

اگر شما یک Chromecast مانند Google Chromecast فوق العاده و یا به طور منظم گوگل Chromecast (هر نسل) و یا یک اندیشه تلویزیون جعبه یا Nvidia Shield, شما می توانید بازیگران هر فیلم در HBO حداکثر به Roku خود را تلویزیون.

اگر شما یک بازیکن Roku به جای یک Roku تلویزیون شما هنوز هم می توانید با استفاده از یکی از کسانی که دستگاه های متصل به پورت HDMI بر روی تلویزیون خود را. اگر شما فقط یک پورت HDMI است که نادر در تلویزیون های جدیدتر شما را مجبور به جدا بازیکن Roku خود را به استفاده از Chromecast. اگر شما یک تلویزیون ال ای دی سونی, تلویزیون های هوشمند این Chromecast ساخته شده است در (قبلا Google Cast) پس هیچ اضافی دستگاه مورد نیاز است.

ریخته گری کار می کند همان مهم نیست که اگر شما با استفاده از آندروید یا iOS. فقط مطمئن شوید که شما Chromecast ساخته شده در دستگاه های متصل به تلویزیون خود را انتخاب و به عنوان منبع به درستی تنظیم و در همان شبکه Wi-Fi به دستگاه تلفن همراه خود را. پس از آن باز HBO Max برنامه بر روی آی فون خود را و یا تلفن آندروید. در این برنامه اندروید شما می توانید شروع به ریخته گری از درون یک ویدئو در حال پخش است اما در این نسخه از iOS شما فقط می توانید شروع به مصاحبه قبل از بازی یک ویدئو (از iOS اولویت پخش در هنگام پخش).

تا همه چیز را آسان ما فقط پوشش چگونه به بازیگران قبل از بازی های ویدئویی. پس در هر صفحه نمایش که آیا صفحه اصلی و یا در یک ویدئو جزئیات صفحه ضربه بزنید بازیگران آیکون در بالا و سمت راست. سپس را انتخاب کنید تلویزیون خود را از لیست. پس از آن متصل بازیگران آیکون مشخص خواهد شد.

در حال حاضر شما فقط نیاز به بازی های ویدئویی. هنگامی که شما انجام یک نوار در پایین ظاهر می شود این برنامه با بازی کنترل. شیر که برای گسترش کنترل که در آن شما می توانید تنظیم حجم پرش به عقب و یا به جلو پرش به یک زمان خاص در این ویدئو و یا فعال کردن نوشتن شرح تصاویر و.

برای پایان دادن به جلسه خود را فقط شیر بازیگران آیکون و انتخاب گزینه “قطع.”

گزینه 2: آینه HBO حداکثر به تلویزیون خود را (فقط آندروید)

اول از آی فون و دیگر دستگاه های iOS نمی تواند آینه صفحه نمایش خود را به دستگاه های Roku, پس از آن فقط آندروید. اما تمام دستگاه های آندروید پشتیبانی می شوند. برای مثال گوگل در دستگاه های خود مانند پیکسل و مدل های قدیمی تر Nexus آنهایی که نمی توانند آینه صفحه نمایش خود را به یک بازیکن Roku.

وجود دارد برنامه های شخص ثالث است که محتوا از آیفون به Roku مانند آینه برای Roku, اما آنها کار نمی کنند در HBO Max که بلوک معکوس از طریق صفحه نمایش ضبط سرویس در iOS.

سازگار با گوشی های آندروید و قرص

Roku متحده که اکثر دستگاه های آندروید در حال اجرا آندروید 4.2 کار خواهد کرد. اما چگونه شما می دانم برای مطمئن ؟ باز کردن برنامه تنظیمات و جستجو برای یک مدت مانند Smart View, اتصال سریع, SmartShare, AllShare Cast, بی سیم, صفحه نمایش, صفحه نمایش معکوس HTC اتصال صفحه نمایش و بازیگران و…. نامگذاری طرح متفاوت بوده و بسته به تولید کننده از دستگاه خود را. و دوباره خود گوگل دستگاه های سمت چپ به طوری که حتی نمی زحمت.

اگر شما پیدا کردن یک صفحه آینه گزینه فعال کردن آن اگر آن را در حال حاضر نیست. اما شما همیشه پیدا کردن این گزینه در تنظیمات برنامه (نگاه کنید به مثال زیر).

سازگار Roku بازیکنان و تلویزیون

همانطور که برای پشتیبانی از دستگاه های Roku آیا آن را یک بازیکن و یا تلویزیون آن را باید با کار روی صفحه نمایش دهید. مسن Roku بیان و ابراز+ بازیکنان منتشر شد در سال 2017 یا اوایل کار نخواهد کرد با این حال اما خود 2018 و نسخه های جدیدتر خواهد شد. اگر Roku خود را در حال اجرا است Roku 7.7 سیستم عامل و یا بعد از آن در حال حاضر آماده برای رفتن. فقط مطمئن شوید که آن را و تلفن آندروید خود را و یا قرص خود را متصل به همان شبکه Wi-Fi.

چک کردن Roku خود را روی صفحه نمایش معکوس تنظیمات

اگر شما برای برخی از دلیل غیر فعال screen mirroring قبل در Roku به تنظیمات بروید –> سیستم –> صفحه نمایش معکوس –> Screen mirroring حالت و سپس مطمئن شوید که آن را مجموعه ای به هم “سریع” یا “همیشه اجازه می دهد.” نیز وجود دارد یک شانس شما ممکن است ممنوع دستگاه اندیشه خود را از جریان به Roku خود را. باز کنید “انعکاس صفحه دستگاه” تنظیمات درست در زیر آخرین گزینه و سپس حذف این ممنوعیت در صورتی که مورد است.

به عنوان مثال راه اندازی سناریو با استفاده از سامسونگ کهکشان

در سامسونگ کهکشان مدل آن را با استفاده از “هوشمند” برای مشاهده به صفحه نمایش آینه به دستگاه های دیگر, اما آن را به طور منظم برنامه بنابراین شما نمی خواهد پیدا کردن آن را در کشو برنامه خود را و تنها چیزی که شما پیدا کردن در تنظیمات اطلاعات در مورد آن است.

برای دسترسی به آن برای باز کردن پنل سریع (quick settings) با کشیدن به پایین را با دو انگشت از بالای صفحه نمایش خود را. و سپس پیدا کردن “Smart View” کنترل است. ضربه بزنید که مطمئن شوید که شما Roku است و متصل به همان شبکه Wi-Fi را انتخاب کنید و آن را از لیست پس از آن به نظر می رسد و سپس کلید “شروع کن” وقتی از شما خواسته.

در Roku خود را خود کهکشان باید اتصال حق دور اگر شما تا به حال “همیشه اجازه می دهد” انتخاب شده در Roku خود را در تنظیمات. اگر شما “سریع” به شما یک اعلان در Roku درخواست اگر شما می خواهم به “همیشه اجازه می دهد” “Allow” “بلوک” یا “همیشه بلوک” درخواست. من پیشنهاد می کنم با استفاده از “همیشه اجازه می دهد” همانطور که شما ممکن است لگد گاهی اوقات با “اجازه” انتخاب.

بعد از آن شما باید خود را ببینید کهکشان را به صفحه نمایش آینه در Roku خود را. هوشمند مشخصات شناور آیکون به نظر می رسد باید بر روی تلفن خود را و شما می توانید ضربه بزنید که به مکث های, تغییر, نسبت, و یا قطع.

اگر شما نمی بینید شناور آیکون طولانی را فشار دهید Smart View کنترل از پنل سریع دوباره (آن را در حال حاضر ممکن است می گویند تلویزیون خود را نام) شیر عمودی حذف را انتخاب کنید “تنظیمات” و سپس ضامن را در “شناور آیکون” سوئیچ; شما نیاز به اتصال به تلویزیون خود را دوباره در حال حاضر.

در حال حاضر شیر شناور آیکون است که به نظر می رسد برای نمایش منو.

برای aspect ratio شما می خواهید به استفاده از “روی صفحه نمایش کامل بر روی دستگاه متصل” است که راه HBO Max تصویری شما پخش آنلاين را پر کنید تمام تلویزیون های صفحه نمایش. بر روی تلفن خود را نسبت به مطابقت که از تلویزیون را, بنابراین شما ممکن است میله های سیاه و سفید. در نهایت باز HBO Max بازی فیلم و لذت بردن از آن را در Roku خود را. فقط مطمئن شوید که تلفن بیدار می ماند تمام وقت, بنابراین شما می خواهید به آن را به یک منبع قدرت اگر شما یک باتری کم.

برای پایان دادن به جلسه خود را فقط شیر هوشمند نمایش آیکون دوباره در پنل سریع.

گزینه 3: HBO پخش حداکثر به تلویزیون خود را (iOS & HTC اتصال)

اگر شما اتفاق می افتد به یک تلویزیون اپل مدل نسل 2 یا بالاتر شما می توانید استفاده کنید که متصل به Roku خود را تلویزیون و یا دیگر تلویزیون های هوشمند به جریان HBO حداکثر از آی فون خود را. جدیدتر تلویزیون توسط Vizio و سامسونگ را پخش ساخته شده است, بنابراین شما می توانید که بیش از حد اگر شما یک بازیکن Roku و نه یک Roku تلویزیون.

همچنین جدیدتر گوشی های HTC با HTC اتصال باید قابلیت پخش یکی از تنها گوشی های آندروید است که می کند. شما باید برای باز کردن HTC اتصال به جای آن از مرکز کنترل به عنوان شرح داده شده در بالا را انتخاب کنید تلویزیون خود را.

شما هم می توانید بازیگران فیلم یا آینه آی فون خود را با صفحه نمایش پخش.

مصاحبه HBO حداکثر به تلویزیون خود را با پخش

برای شروع مطمئن شوید که آی فون خود را و تلویزیون در همان شبکه Wi-Fi به اینترنت متصل است. پس از آن باز HBO Max برنامه بر روی آی فون خود را بازی یک ویدیو و سپس ضربه بزنید تا پخش آیکون در بالا و سمت راست.

خود را انتخاب کنید و پخش-با قابلیت تلویزیون HBO Max تصویری باید نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود را.

در HBO Max نرم افزار آن را به شما می گویند که ویدئو در حال پخش در پخش, اما شما می توانید کنترل با کنترل های پخش در آی فون خود را روی صفحه نمایش. شما می توانید مکث/بازی جست و خیز به عقب یا رو به جلو پرش به یک نقطه در این ویدئو و یا فعال کردن نوشتن شرح تصاویر و.

شما همچنین می توانید باز کردن مرکز کنترل خود را و استفاده از بازیکن پنجره خود را به کنترل جریان ویدئو و همچنین به عنوان صفحه نمایش قفل بازیکن. با این کنترل شما می توانید مکث بازی و یا جست و خیز به عقب یا جلو و یا باز کردن برنامه از راه دور که در آن شما کنترل بیشتری.

به قطع شیر پخش آیکون دوباره ضربه بزنید ، سپس روی “آی فون است.”

انعکاس HBO حداکثر به تلویزیون خود را با پخش

مطمئن شوید که آی فون خود را و تلویزیون در همان شبکه Wi-Fi به اینترنت متصل است. پس از آن باز HBO Max برنامه بر روی آی فون خود را برای باز کردن مرکز کنترل و سپس را انتخاب کنید “روی صفحه نمایش دهید.” انتخاب مدل تلویزیون شما اگر یک رمز عبور به نظر می رسد بر روی صفحه تلویزیون خود را وارد کنید آن را بر روی آی فون خود را به ادامه.

در حال حاضر بازی در این ویدئو شما می خواهید به تماشای. هنگامی که شما خروج از مرکز کنترل HBO Max برنامه می گویند این بازی بر روی دستگاه شما در حال انعکاس است. مانند ریخته گری, شما می توانید کنترل با کنترل پخش.

شما می توانید مکث/بازی جست و خیز به عقب یا رو به جلو پرش به یک نقطه در این ویدئو و یا فعال کردن نوشتن شرح تصاویر و. اما شما نمی توانید ترک HBO افزار Max و یا دیگری آن را فقط شروع به انعکاس هر آنچه که شما دنبال آن هستید در پس نگه داشتن آن در ذهن.

شما همچنین می توانید باز کردن مرکز کنترل خود را و استفاده از بازیکن پنجره خود را به کنترل جریان ویدئو و همچنین به عنوان صفحه نمایش قفل بازیکن. با این کنترل شما می توانید مکث بازی و یا جست و خیز به عقب یا جلو و یا باز کردن برنامه از راه دور که در آن شما کنترل بیشتری. اما این کنترل نیست واقعا لازم است پس شما باید HBO حداکثر کنترل در سمت راست وجود دارد.

به قطع شیر “صفحه آینه” در مرکز کنترل دوباره.

گزینه 4: آینه HBO حداکثر به تلویزیون خود را با یک کابل HDMI

وجود دارد برخی از گزینه های پیچیده تر برای بشاش و یا معکوس دستگاه تلفن همراه خود را روی صفحه نمایش تلویزیون خود اما برخی از هزینه پول در حالی که دیگران ندارند کار بسیار خوب و یا بسیار laggy. به همین دلیل بهترین چیز بعدی فراتر از سه مورد بالا سه گزینه است که با استفاده از یک کابل HDMI متصل شده از تلویزیون خود را به دستگاه تلفن همراه خود را.

اگر شما یک آی فون, شما نیاز به خرید یک Lightning Digital AV Adapter و یک کابل HDMI. برای دستگاه های آندروید شما نیاز به یک USB Type-C به آداپتور HDMI و یک کابل HDMI و یا یک مبدل MHL به HDMI با کابل میکرو USB adapter.

هنگامی که شما از کابل یا کابل اتصال گوشی به تلویزیون خود را تغییر ورودی در تلویزیون که از کابل HDMI شما فقط وصل و سپس شروع به پخش ویدئوها در HBO حداکثر.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ شروع حرفه ای شما با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>