این یک داستان از یک بازیکن بیس بال بود که جهان را در نوک انگشتان خود را تنها به حال پیدا کردن خود را در زندان فدرال.

دو بار All-Star پارچ Esteban Loaiza خود را صرف 14 سال MLB حرفه ای در سراسر هشت تیم از جمله 2006-07 با یک است. او را امضا کرد و با این تیم در سه سال $21.4 میلیون قرارداد پس از فصل 2005. او به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود با اوکلند میزبانی 4.62 عصر و 1.376 شلاق.

آن را در اطراف این زمان است که او دستگیر شد و پس از مشکلات ناسازگار بودن بیش از 120 مایل در ساعت در خود فراری در اوکلند-منطقه اتوبان.

او خواهد بود به جرم رانندگی بی پروا بود و با توجه به سه سال آزمایشی جمله است.

این بود که در آن به نظر می رسد این بازیکن با پر بسیار وعده منتقل شد مفصل در یک قطعه توسط madmazel اسکات میلر.

“او فقط یک knucklehead با برخی از مناسب و معقول بر مسائل مناسبت” دیرین اوکلند رادیو پخش وینس Cotroneo گفت: Bleacher Report. Cotroneo نیز نامیده می شود تگزاس رنجرز بازی زمانی که Loaiza وجود دارد. “او یک پسر بد. او همیشه مفید برای آنچه که ما نیاز به انجام. او کمی دمدمی اما شما می توانید می گویند که با بسیاری از مردم است.

“من رفتم به اوکلند و بنابراین او در ’06,” Cotroneo اضافه شده است. “این لامبورگینی-رانندگی, Maserati-رانندگی DUI Loaiza که ما رو. رنگ بود شروع به خشک. شما شروع به ضبط کامل پرتره از مرد. هنگامی که او به اوکلند آن غریبه.”

سریع به جلو به 2018 و Loaiza خواهد بود بازداشت شده توسط کلانتر کارآگاهان در منطقه سان Diego چند مایلی شمال مرز مکزیک. Loaiza شده تحت نظارت در حالی که در یک دولت فدرال مبارزه با مواد مخدر بررسی است. و در حالی که اجرای قانون نمی پیدا کردن هر چیزی در مرسدس بنز SUV آن روز آنها کشف یک توجه داشته باشید در گاراژ درب بازکن است که تا به حال یک آدرس بر روی آن نوشته شده.

که در آدرس آنها منجر به نزدیک ترین شهری که صاحب یک وانت برگزار شد که 44 پوند کوکائین در عقب پانل های کف زیر بیس بال کیسه های.

[مرتبط: یک را باید با شکستن پروتکل امضا Semien برای مسافت های طولانی]

او در نهایت محکوم به 36 ماه در زندان در 8 مارس 2019.

Loaiza شد با جوراب سفید در یک نقطه در زندگی حرفه ای خود که در آن او لقب یک قهرمان از انواع. او ساخته شده او در آخرین حضور عمومی در این تیم فن جشنواره در سال 2018 فقط دو هفته قبل از دستگیری او.
 

چگونه Esteban Loiaza رفت از یک پارچ به کوکائین فروشنده زندان در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی