Dennis Rodman زندگی پس از خروج از شیکاگو بولز به ارمغان آورد او را به یک نوع متفاوت از شهرت


Dennis Rodman reacts to a score in his first game in a Dallas Maverick uniform versus the Seattle SuperSonics in the first quarter of action at Reunion Arena in Dallas, Texas 09 February, 2000. AFP Photo/Paul BUCK (Photo by PAUL BUCK / AFP) (Photo credit should read PAUL BUCK/AFP via Getty Images)
Dennis Rodman واکنش نشان می دهد نمره خود را در بازی برای اولین بار در دالاس Maverick یکنواخت در مقابل سیاتل فراصوت است در سه ماهه اول سال در مراسم آرنا در شهر دالاس در 09 فوریه سال 2000. AFP Photo/پل باک (عکس از پل باک / AFP) (اعتبار عکس باید جزئیات پل باک/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان بیننده از آخرین رقص و دیرین طرفداران بسکتبال می دانید, Dennis Rodman است که قطعا یکی از بسکتبال به یاد ماندنی ترین ستاره. معروف دمدمی بازیکن بهترین و شناخته شده برای اینکه بخشی از مسابقات قهرمانی-ماشین شیکاگو بولز در 1990s اما زندگی خود را پس از بولز شاید برداشت حتی بیشتر عناوین.

به عنوان قهرمانی دوران برای خریداران به پایان رسید و بسیاری از اعضای نمادین تیم ملی در سمت چپ این تیم از جمله مایکل جردن و Scottie Pippen و همچنین به عنوان سر مربی فیل جکسون. 1998-1999 بسکتبال نجومی کوتاهتر شده توسط تحریم در حالی که بازیکنان NBA renegotiated با لیگ و Rodman منتشر شد توسط گاو نر در Jan. سال 1999 قبل از فصل شروع با تاخیر در ماه فوریه است. او تقریبا بلافاصله توسط لس آنجلس لیکرز که در آن او با بازی باقی مانده از کوتاه فصل و ساخته شده $1 میلیون دلار با توجه به Bleacher Report.

Rodman سپس با انتقال به دالاس ماوریکس برای فصل 1999-2000 اما در زمان کوتاه وجود دارد مشخص شده بود درگیری با این تیم و با NBA مقامات. به Dallas News توصیف چند تا از Rodman بیشتر بحث برانگیز لحظات در دالاس: او دریافت ویژگی های خطا استدلال با داوران ساخته شده نظرات در مطبوعات تماس خود را “مشخص” و متهم NBA از تعصب و علنا انتقاد از هم تیمی های خود و صاحب علامت کوبا. “من نمیفهمد من می خواهم به اینجا می آیند, تولید برخی از هیجان و زندگی برای این تیم است. اما به هر دلیلی که ما نمی گرفتن که کل تیم تلاش” Rodman گفت: در یک نقطه و بعد اضافه کرد: “ما می خواهم که فیلم گمشده در فضا. ما هیچ حس جهت. ما در حال از دست داد. بسیار وجود دارد چیز دیگری می گویند.”

مرتبط: چگونه جری Krause زندگی و حرفه ای تغییر حوادث پس از آخرین رقص

The Last Dance: What Happened to Jerry Krause?
آخرین رقص: آنچه اتفاق افتاده است به جری Krause?

در اوایل ماه مارس Rodman کاهش یافته بود از ماوریکس و او در نهایت خود را به پایان رسید NBA حرفه ای که در آن نقطه. او بازگشت به بسکتبال برای چند سال در حال بازی در “minor league” بسکتبال آمریکا انجمن از سال 2003 تا 2006. او همچنین در چند نمایشگاه بازی برای تیم های بین المللی و سپس اقدام به یک بد بخت حرفه بازیگری در حدود همان زمان.

در طول NBA حرفه ای Rodman برای او شناخته شده بود فیزیکی سبک بازی به عنوان به خوبی به عنوان خود را outsized شخصیت و بحث برانگیز, رنگارنگ, سخنان – که بخشی از شهرت او تنها بزرگ شد و پس از او سمت چپ ، او به نظر می رسد در چند واقعیت تلویزیون نشان می دهد از جمله انگلستان نسخه از برادر بزرگ مشهور و عشق جزیرهو همچنین دو جداگانه نانامی به بازی در Celebrity Apprentice در ایالات متحده است. در سال 2013 او عناوین ساخته شده با سفر خود به کره شمالی در سال های پس از آن, او آواز خود را در مورد “دوستی” با کیم جونگ سازمان ملل متحد و حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016. مشکلات قانونی خود نیز بسیار عمومی: او بازداشت شده است چندین بار برای خشونت خانگی و همچنین برای رانندگی در حال مستی و hit-and-run تصادف.

در سال 2019 پیش از انتشار ESPN Dennis Rodman: برای بهتر یا بدتر ازاو صحبت به شبکه خود را در مورد زندگی و کار حرفه ای و به ویژه مبارزات خود را به عنوان یک پدر به فرزندان او: “بچه های من در حال حاضر می خواهم به می آیند و سعی می کرد به من نزدیک و من در تلاش برای کشف کردن اگر من در واقع می تواند انجام این کار است . . . آن می تواند نه تنها برای زمان حال و سپس رفتن به بودن Dennis Rodman دوباره. می شود من [آنجا] به طور مداوم? تنها چیزی که من در مبارزه با.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>