NHL منتشر جامع 21-صفحه یادداشت دوشنبه جزئیات مرحله بعدی چه خواهد شد امیدوارم منجر به از سرگیری 2019-20 فصل و قهرمان جام استنلی بودن تاج — گاهی اوقات در این تابستان. سهشنبه, Gary Bettman رفت و در شبکه های تلویزیونی و اعلام کرد که این فصل به طور منظم رسما به این نتیجه رسیدند و آنها را در حال حاضر تمرکز بر بازگشت به بازی با فرمت است که می تواند 24-تیم های بالقوه ضربه یخ در طول ماه های تابستان است.

برای اولین بار در دفتر ثبت دعاوی حقوقی است و فاز 2 از NHL چهار-خسته طرح است که انتظار می رود برای شروع در اوایل ماه ژوئن را ببینید اکثریت بازیکنان پله به عقب بر روی یخ برای اولین بار در سه ماه. در حالی که برخی از زمان پس از offseason رخ می دهد طبیعی است با توجه به ساییدگی و پارگی یک 82-بازی فصل به طور منظم به علاوه برگشتی در بدن معمولا نه این.

در واقعیت این است که احتمالا طولانی ترین بازیکنان شده است خاموش اسکیت از جوانان هاکی روز.

بیشتر: آنچه که در مورد NHL حذفی فرمت

“شما می آیند خانه برای ماه اول و شما را یک ماه خاموش” شیاطین دروازه بان بلک وود مکنزی گفت: قبل از یادگیری خود را نجومی کرده است و به این نتیجه رسیدند که تیم او در حال حاضر می تواند به دور از بازی های رقابتی برای یک مجموع از 7 تا 9 ماه است. “نمی گفت: من هیچ چیز اما من کشش و انجام یک کمی از یوگا اما هیچ کاری از هیچ اسکیت. … بنابراین برای یک ماه شما به خانه می آیند و شما فقط کشش و نوع خنک کردن و سپس بعد از آن شما می توانید از جلسات باشگاه رفتن دوباره شما بازگشت به کار وجود دارد و سپس شروع به اسکیت کمی و پس از آن شما سطح شیب دار آن را.

“این نوع پرتاب یک آچار که چون من نمی دانم که پایان تاریخ است و یا هر تاریخ, بنابراین من در تلاش برای ماندن در اطراف … تا وسط.”

پس از مکث به اثر رفت مارس 12, بازیکنان گیر شده است در نوعی برزخ است. باید به آنها نگاه کنید در این زمان به عنوان یک offseason? محدود به در خانه تمرینات که شامل یوگا, اسکیت, در اطراف شهر و چوب-دست زدن با سگ خود را و تاریخ در تقویم به تمرکز بر روی توانایی به حفظ سطح بالایی از مطبوع نیز دشوار است.

برخی از بازیکنان مانند افرا برگها رو به جلو Kyle کلیفورد دنبال شده است در این زمان مانند یک offseason که در آن او از خواب بیدار شده قهوه کامل 30-40 دقیقه کشش به دنبال قدرت و مطبوع برای یک ساعت یا بیشتر. تنها تفاوت این است که شده است وجود ندارد در یخ جزء.

“ما چنین موجودات عادت” گفت: جانباز netminder Cory اشنایدر. “شما خود را offseason آموزش شما می دانید زمانی که به اوج می دانم زمانی که به فشار خود را و سپس شما همچنین می دانم زمانی که به مخروطی و شاید جلو و گاز کمی از نظر وزن و آموزش به اسکیت خود را.”

“این سخت بوده است چرا که شما نمی خواهید به طور کامل جدا از ذهنیت در فصل یا واقعا فقط بر روی نیمکت بنشینید و استراحت کنید. شما می خواهید به نگه داشتن ذهن و بدن خود را تیز” Canucks goaltender تاچر Demko اشاره کرد. “بدیهی است که ما نمی تواند روی یخ, اما چیزی است که به توان گفت در مورد نوع اجازه همه چیز را به بعد از فصل و اجازه دادن به ذهن و بدن خود را دوباره جوان کمی. آن شده است یک نوع عجیب و غریب میانی.”

Demko را دروازه بان شریک یعقوب Markstrom سفر به سوئد پس از چند هفته در ونکوور صرف rehabbing خود را جراحی ترمیم مفصل زانو و مانند دیگر کشورهای اروپایی شده است قادر به اسکیت بازی کردن. در حالی که آن را به آنها می دهد یک لبه مهارت عاقلانه به عنوان آنها قادر به حفظ مطبوع آن را نیز به آنها می دهد (هیچ جناس در نظر گرفته) پا به بالا در رابطه با پیشگیری از آسیب دیدگی.

بیشتر: توضیح NHL گیج کننده 2020 پیش نویس قرعه کشی طرح

“این احتمالا به طور گسترده ای قابل درک است که این ورزشکاران در حال رفتن به در اوج ورزشی شرط که آنها در حال رفتن به یک کمی deconditioned در شرایط خاص عضلات” دکتر مایکل Alaia یک جراح ارتوپدی در NYU Langone ورزشی سلامت توضیح داد: به ورزشی اخبار. “شاید خود نيستند رزرو ممکن است deconditioned نیز به دلیل آنها نداشته دسترسی مناسب به امکانات ورزشی. بنابراین من ممکن است قطعا انتظار برای دیدن اندکی چشم انداز مثبت در الگوهای آسیب هنگامی که بازیکنان بازگشت به بازی کامل چرا که آنها در حال رفتن به می خواهید برای رفتن به 100 درصد است.

“من فکر می کنم اندام تحتانی گروه های عضلانی به خصوص مرد کشاله ران همسترینگ. کشاله ران آسیب های بسیار شایع در بازیکنان هاکی و آنها اغلب در زمان که در آن بازیکنان در اوج فیزیولوژیک بیماری,” او گفت:, و اضافه کرد که او انتظار دارد که آسیب رخ می دهد در اوایل در بازگشت به بازی بازه زمانی.

“قدرت و مطبوع و توانایی حفظ یک ورزش خاصی ذخیره بسیار مهم است و به عنوان بازیکن هستند نسبت به پایان دم از بازی های خود را و یا شیوه هنگامی که ماهیچه های خود را شروع به ضعیف تر به عنوان بدن شروع به احساس خسته که قطعا رفتن به جایی که این بازیکنان در حال رفتن به در معرض خطر. بنابراین نه تنها آنها افزایش خطر ابتلا به این دلیل که گروه های عضلانی ممکن است به همان اندازه قدرت به عنوان آنها معمولا انجام دهد اما ورزش خود را رزرو نمی تواند به عنوان بالا به پر آن را به عنوان است که معمولا به عنوان به خوبی.”

Goaltenders در کل یک دسته دیگر در رابطه با پیشگیری از آسیب دیدگی با توجه به سمت به سمت حرکت پروانه ها و غیره. و زن و شوهر که با واقعیت بیشتر دیده نمی لاستیک در ماه; آنها نیاز به زمان را به عقب بر گردیم به بازی شکل. برگها’ تایسون باری ذکر شده در تماس با خبرنگاران در هفته گذشته که بازیکنان نیاز به “گرفتن پاها به عقب در زیر” آنها و او به همراه هم تیمی الکساندر Kerfoot گفت: آنها می شود راحت با ارزش یک ماه از اسکیت.

لیگ ملی هاکی بازیکن انجمن, مدیر اجرایی, دونالد Fehr گفت NBCSN مایک Tirico در روز سه شنبه است که وجود دارد “نظرات مختلف” با توجه به طول اردوگاه های آموزشی (فاز 3) بر اساس اسکیت در فاز 2.

“این نوع از یک سوال سخت برای پاسخ به چون من فکر نمی کنم من تا کنون تجربه کرده اید حال کردن یخ برای دو ماه” کلیفورد گفت: زمانی که خواسته با ورزشی نیوز در مورد چگونه او نیاز به احساس راحتی بازی در بازی. “من فکر می کنم من می خواهم که یک ایده بهتر است پس از هفته اول که کمی مینی اردوگاه های آموزشی. اما, شما می دانید, من فکر نمی کنم این تو را به عنوان طولانی به عنوان بسیاری از مردم در حال رفتن به فکر می کنم. آن را فقط یک ماده از جلوگیری از آسیب برای بچه ها و ما نمی خواهیم هر بافت نرم یا همسترینگ آسیب های که جاوا شما می دانید قرار دادن بچه ها برای فصل آینده است.”

در آن نهفته چلیپا و به همین دلیل فاز 2 احتمالا کشش در یک بیت به عنوان اشاره شده توسط Bettman روز سه شنبه زمانی که او اعلام کرد که آن شروع می شود در اوایل ماه ژوئن و در مرحله بعدی نمی خواهد شروع و تا اواسط ماه جولای. بدون در نظر گرفتن طول زمان هاکی است ومیگوید نزدیک تر و نزدیک تر به بازگشت به بازی و ما ممکن است ببینید, سردترین ورزش به نوبه خود به تابستان هاکی هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی