برایان کاکس تأمل در خود و ادامه داد: بیکاری

دیرین NFL linebacker و دستیار مربی برایان کاکس شده بیکار برای چهار سال است.

او هنوز هم کاملا مطمئن نیست که چرا, اما او گفت که او در تلاش برای تمرکز بر روی ساخت خود را بهتر است در مورد او می شود دیگر فرصتی برای مربی است.

52 ساله کاکس گفت: D. اورلاندو Ledbetter از Atlanta Journal-Constitution او مایل به خود را در مسائل قبلی از او اخراج شد و سه روز پس از Falcons از دست سوپر باول LI. در آن زمان او 2016 سراغ ترکیب حادثه (که در آن او راندند کاردینالز دیده بانی در یک اختلاف بیش از دسترسی به یک بازیکن) ذکر شد به عنوان یک دلیل احتمالی.

“برای من, آن فقط یک ماده از انجام برخی از تجزیه و تحلیل” کاکس گفت. “سعی خودم را بهتر و رفتن از وجود دارد. “من بوده ام به دنبال در برخی از اشتباهات من ساخته شده و [فکر] آنچه که من انجام می دهد متفاوت است. نه قرار دادن تقصیر را به گردن دیگری اما تلاش برای نگاه در آنچه که من انجام داده اند می تواند شخصا متفاوت است. . . .

“یکی از بزرگترین چیزهایی که من فکر می کنم من خواهد آمد تا زمانی که مردم هستند که ظاهرا به شما اما احساس نمی مانند شما نزدیک است که آنها می توانند با شما صحبت کنم. شما باید به نگاهی به آن. افرادی که گفته بودند به من نزدیک است. که من وفادار به که من احساس می کنم نزدیک بود به آنها, اما آنها قادر به گفتگو با من. من باید از نزدیک در برخی از موقعیت ها. من در تلاش برای کار را از طریق آن. من در تلاش برای کشف کردن برخی از دلایل مشروع چرا که می توانست.”

کاکس بازی 12 سال در NFL ساخت سه نرم افزار کاسه در طول زمان خود را با دلفین ها و برنده یک کاسه فوق العاده با میهن پرستان. او را به مربیگری با جت در سال 2006 با جت و همچنین کار با براونز دلفین ها و Buccaneers قبل از پیوستن به شاهین.

ترمیم روابط با خانواده اش بخشی از آن است. پس از او بود اخراج کرد و خانواده خود را از آتلانتا به هوستون اما اعتراض از دختر خود را ناشی از آنها را به بازگشت به گرجستان است.

“من در حال حاضر 11 ساله دختر گفت من به سرقت برده و زندگی او را از او گرفت و او را دور از زندگی خود را و دوستان او را” او گفت:. “من فقط در اینجا صرف وقت با خانواده است.

“من می خواهم به عقب بر گردیم به مربیگری. اما این گوشی نه پله در چهار سال و یک چیز سخت.”

پس تا زمانی که مشخص نیست در صورتی که تماس خواهد آمد. در حال حاضر او مشغول کار بر روی یک پدر و پسر خود را حرفه ای. برایان کاکس جونیور امضا شده با بوفالو این offseason.

برایان کاکس تأمل در خود و ادامه داد: بیکاری در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>