قهرمان سنگین وزن تایسون خشم ادعا کرد او مورد قبول و مبارزه مایک تایسون.

تایسون 53 ساله گزارش شده است که در حال آماده شدن برای بازگشت خیره کننده به بوکس با تقلا در برابر رقیب قدیمی Evander Holyfield, 57, صحبت کردن در مورد.

خشم که برنده WBC سنگین وزن عنوان ضرب و شتم توسط دئوتای وایلدر در ماه فوریه گفت که او پذیرفته شده و مبارزه در برابر تایسون.

“من دریافت یک تماس تلفنی با یک شانس برای مبارزه مایک تایسون و گفتم چه؟'” بریت گفت: BT Sport.

“من تا به حال یک تماس تلفنی گفت:” می خواهم شما را به مبارزه مایک تایسون در نمایشگاه مبارزه با؟’ گفتم آره!’ من فکر نمی کنم هر چیزی محسوس از آن صادق باشد.

“من فکر می کنم او قطعا جدی در مورد انجام برخی از دعوا یا هر چیز دیگری. او جنگیدند Holyfield دو بار به طوری که آنها هر دو در حال حاضر آنها نیست ؟

“من فکر می کنم آنها کمی طولانی در دندان, اما پس از آن دوباره که من به چیزی می گویند و چه کسی قادر به بعد از همه این داستان باور نکردنی. من نمی امتحان کنید و کشتن کسی رویاهای از انجام هر کاری که آنها می خواهند اگر آنها هر دو مناسب به مبارزه و پزشکی مناسب و سپس اجازه دهید آنها را انجام آنچه آنها رو به انجام آن را در زندگی خود را و نه من.”

سابق قهرمان سنگین وزن تایسون آخرین مبارزه حرفه ای در سال 2005 از دست داشتن دو بار به Holyfield در دو حماسه دعوا در سال 1996 و 1997.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی