عجیب و غریب زمان: Bettman NHL مجموعه به عنوان مثال به دنبال

در این سال برای شاید اولین بار, Gary Bettman ممکن است دریافت هو توسط طرفداران هاکی.

خوب بیایید که به مراتب جلوتر از همه چیز.

می گویند این برای همیشه لطفا برای محاصره کمیسر لیگ ملی هاکی: او موفق به آمده تا با یک معقول آماده به بازگشت به طرح اقدام برای هاکی در این تابستان.

تاریخ رسمی تنظیم نشده و در عین حال رسمی اردوگاه های آموزشی نمی begin قبل از ژوئیه 1 و ممکن است آن را سه یا تا هفته بعد از آن. وجود ندارد, مجموعه, محل سکونت — دو “hub” شهرستانها خواهد بود با استفاده از یک لیست از 10. وجود ندارد و حتی تضمین می کنند که هاکی برگزار خواهد شد — Bettman استفاده از اصطلاح “پیش بینی.”

همه چیز تنظیم شده است و بر اساس توافق هر چند. یک کمیسر شده است که ملاقات با تمسخر و تردید از طرفداران در تمامیت خود را نزدیک به سه دهه در شارژ از لیگ تا به حل مشکلات دیگران نیست.

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را همچنان به سر و کله زدن در مورد پول است. NBA با وجود داشتن کوچکتر فهرست اسامی هنوز اتو کردن جزئیات آن 2020 بازگشت به دنیای دیزنی و یا به دیزنی جهان است ؟ لیگ برتر فوتبال نشان داد نیست بسیار از هر چیزی.

در عین حال در اینجا می آید هاکی یکی از به ظاهر سخت تر ورزش به کار در طول یک ویروسی همه گیر — بازی داخل سالن, نزدیک, اقدام, نشستن روی نیمکت است که نمی توان فاصله گرفته. در اینجا می آید NHL منجر به اتهام برای یک بار و به طور بالقوه تصرف مزایای barreling زود به ورزش پرتگاه از جان گذشته برای تقریبا هر چیزی.

در اینجا می آید, Gary Bettman? چه در نام درخشان جن می گذرد ؟

National Hockey League Commissioner Gary Bettman speaks to members of the media , Saturday, March 7, 2020, in Sunrise, Fla. (AP Photo/Wilfredo Lee)
لیگ ملی هاکی کمیسر گری Bettman صحبت می کند به اعضای رسانه , روز شنبه, مارس 7, 2020, در, طلوع, Fla. (AP Photo/Wilfredo لی)

Bettman پرده برداری از این طرح در روز سه شنبه بعد از ظهر. این فصل به طور منظم است. بالا 12 تیم در هر کنفرانس پیشرفت خواهد کرد و به postseason تا از سنتی و هشت.

چهار دانه را در دور اول خداحافظ اما بازی سه بازی در یک round-robin فرمت برای تعیین بذر (و لرزش کردن برخی از زنگ زدگی). هشت جفت خواهد شد در بهترین پنج سری. سپس چهار سنتی-دور حذفی جام استنلی در قالب آغاز می شود — بهترین-از-سری هفت تضمین شده برای کنفرانس نهایی و نهایی جام ملت های تنها.

بازی پخش خواهد شد حداقل برای چند دور در دو hub شهرستانها با طرفداران در حال حاضر. نامزدها: شیکاگو, کلمبوس, Dallas, ادمونتون, لاس وگاس, لس آنجلس, Minneapolis/St. Paul, Pittsburgh تورنتو و ونکوور.

وجود خواهد داشت تست احتیاطی و هر چیز دیگری ، جزئیات دقیق نبودند نشان داد چرا که هیچ راهی برای آنها را به اطلاعات دقیق. همه چیز سیال است.

“در حالی که هیچ چیز بدون خطر اطمینان از سلامت و ایمنی شده است مرکزی برای برنامه ریزی ما و باقی خواهد ماند تا” Bettman گفت.

(NHL همچنین اعلام کرد یک فرمول برای تعیین منظور پیش نویس اما اگر شما به اندازه کافی هوشمند به درک آن و سپس شما باید کار بر روی یک COVID-19 واکسن و نه اتلاف وقت با هاکی روی پیش نویس.)

آنچه در اینجا مهم است که Bettman کردم به اندازه کافی اردک در یک ردیف به حرکت به جلو با یک بتن ریزی به پایان 2019-20 فصل بود که به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس. یعنی nhl on nbc درگیر شد و در همه چیز و در توافق هستند. که شامل توزیع درآمد و تمایل برای تیم به حرکت به دور از خانواده های خود در مرکز شهرستانها برای طولانی کشش.

“هیچ کس می خواهد جدا از خانواده خود اما هر کس می داند که برای یک دوره از زمان وجود دارد به برخی از که” nhl on nbc را دونالد Fehr گفت: در NBCSN.

اعتباری بازیکنان برای که. بسیاری از مردم به کار دور از خانه برای مدت طولانی و … آنها پرداخت می شود بسیار کمتر از ورزشکاران حرفه ای. بچه ها می خواهید برای دریافت این انجام می شود و در حال حاضر به فدا کردن در حال حرکت به یک شبه حباب برای مدتی.

اعتبار Bettman و صاحبان به عنوان خوب ، رای گیری برای این طرح بنا نیست اتفاق آرا وجود دارد و احتمالا جزئیات یا سه که هر تیم ممکن است جسم ، در عین حال یک معامله کردم shepherded به یک اجماع.

“این طرح را تولید کند شایسته قهرمان جام استنلی,” Bettman گفت.

اگر دیگر لیگ های بزرگ می توانید رفتن باقی مانده است دیده می شود. این آسان نیست. که NHL حداقل آمادگی برای شروع زمانی که آن را می تواند نشان دهنده یک دستاورد و هم یک فرصت.

زندگی ورزشی محروم از بینندگان تلویزیون تحویل داده اند رتبه بندی برجستگی به چیزهای مختلف اعم از نسکار به موسسه خیریه مسابقات گلف به جامع فیلم های مستند.

صبر کنید تا زمانی که گرفتن یک نگاه اجمالی از حذفی هاکی.

وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن در حال حاضر و پس از آن, اما حداقل هاکی روی آن انجام نشده است. برای یک لیگ است که بیش از حد اغلب خود را بدترین دشمن که خود زخم وارد حد محبوبیت یک بازی است که سزاوار بهتر از این است که یک بنر روز.

Gary Bettman خود را در لیگ آماده است. این چیزی است که ارزش تشویق می کند.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>