دو اسب آموزش دیده توسط مشهور اسب-مربی باب Baffert باید آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع, به گزارش نیویورک تایمز و لویی پیک مجله.

با توجه به زمان یکی از اسب به تست مثبت است شارلاتان 5 به 1 شرکت مورد علاقه در کنتاکی دربی آتی شرط بندی. Stablemate Gamine همچنین گزارش آزمایش مثبت است.

با توجه به زمان هر دو آزمایش مثبت برای لیدوکائین, یک بیحس کننده عامل با استفاده مشروع به بخیه زخم و یا تعیین یک اسب صحت برای رقابت. استفاده از آن تنظیم شده است به دلیل آن می تواند ماسک لنگش در ناسالم, اسب, با توجه به گزارش.

برنده می تواند خنثی $300K پیروزی

بدون شرایط کاهش استفاده از لیدوکائین نتایج در 15-به-60 روز تعلیق و $500 به $1,000 خوب برای مرتبه اول است و می تواند رد صلاحیت یک اسب از رقابت و کیف پول خود را با توجه به بار. در این مورد شارلاتان گزارش آزمایش مثبت پس از برنده شدن در یک بخش از آرکانزاس دربی در Oaklawn پارک که آمد با یک 300.000 دلار برای اولین بار از محل جایزه.

Baffert ارائه یک بیانیه به Courier-Journal.

“قوانین آرکانزاس مسابقه کمیسیون دستور محرمانه مربوط به هر تحقیق به اتهام نقض قانون تا زمانی که یک نوشته تصمیم استوارت” در این بیانیه می خواند. “من بسیار نا امید است که در این مثال این کمیسیون است نه به دنبال قوانین خود را بر محرمانه بودن.

“من امیدوار هستم که برای تسریع بررسی و نگاه به جلو به اینکه قادر به صحبت می کنند به زودی در مورد هر نوشته تصمیم استوارت اگر زمانی لازم است و من مجاز به تحت کمیسیون محرمانه بودن قوانین است.”

Baffert درخواست کرده است دور دوم آزمایش در اسب های نمونه به عنوان حق خود را با توجه به بار.

Bob Baffert is embroiled in another doping scandal. (Michael Reaves/Getty Images)
باب Baffert است درگیر در یکی دیگر از رسوایی دوپینگ. (مایکل نفره/گتی ایماژ)

تاثیر بر تاج سه گانه

Baffert آموزش دیده است پنج کنتاکی دربی برنده اسب و چشم شارلاتان برای ثبت ششمین پیروزی در تاج سه گانه مسابقه. کنتاکی دربی بود نقل مکان کرد و از آن سنتی ممکن است در حال اجرا برای سپتامبر. 5 دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

بلمونت سهام است که در حال حاضر برنامه ریزی شده و به جای آن به عنوان پیشرو پا از تاج سه گانه در ژوئن 20. شارلاتان به طور مداوم ذکر شده در میان مورد علاقه های شما برای برنده شدن در بلمونت.

شارلاتان را واجد شرایط بودن وضعیت برای بلمونت استیکس و فراتر از آن است و معلوم نیست در این نقطه است.

Baffert را تاج سه گانه دوپینگ جنجال

Baffert های اخیر کنتاکی دربی برنده توجیه — 2018 برنده تاج سه گانه — شکست تست مواد مخدر در سانتا آنیتا دربی یک ماه قبل از در حال اجرا در Churchill Downs که سال تست مثبت برای ماده ممنوع اسکوپولامين با توجه به 2019 گزارش بار.

توجیه شده اند باید رد صلاحیت شده قبل از کنتاکی دربی, اما اجازه داده شد به رقابت در هر سه تاج سه گانه مسابقات به عنوان کالیفرنیا مسابقه مقامات در زمان چهار ماه به صورت کامل بررسی و در نهایت کاهش یافته این تحقیق با توجه به گزارش.

بیشتر رسوایی برای بحرانزده ورزشی

رسوایی یکی دیگر از چشم سیاه و سفید برای ورزش کفن در بحث به عنوان گزارش از شایع دوپینگ ظاهر شده اند در کنار افزایش تمرکز بر اسب مرگ و میر در آهنگ های مسابقه است.

Oaklawn صاحب لوئیس Cella قول داد برای جلوگیری از تکرار 2018 و آمد تا با یک قطعنامه قبل از تاج سه گانه لگد زدن به این سال است.

“ما نمی خواهد که یک وضعیت مانند در کالیفرنیا که در آن یک اسب زد در کنتاکی دربی پس از شکست یک تست مواد مخدر” Cella گفت: بار.. “بود که خجالت به این صنعت است. ما فشار خواهد شد به این پاک کردن توسط بلمونت استیکس.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی